FF Şaka Maka Forumun Yıllardır Eğlenceli Bir Yer Olduğu Gerçeği

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Ne kadar eleştirsem de bizim forum çoğu forumdan daha iyi. Ne hikmetse her üye olan kişi bir yerden sonra forumu bırakamıyor.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben de anlamadım neden rahatsızsın Çiko :eek:
Niye rahatsızsın,bana oynama yeter artık :bağır::bağır::bağır::bağır::bağır:
Hhahah Ayy yanı @Bully ile bana kalp atarkan pis pis sırttığını düşünüyorum oldu biş diye :F :F :F

hqdefault.jpg

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
@china_shangai :oops: Abimm seni saygıyla rahmetle anıyorum beni ablaların ablası gelmiş sözüyle foruma bağladığın için sayende en güzel eğlencem oldu burası bana @gözlemci gibi altından pırlantadan daha değerli olan bir kardeş @mrt-06 beni öz ablası gibi sevip değer veren biricik afacanımı @denizz19 gibi deli dolu gülmemi herşeyden çok isteyen bir candostu @Dosi gibi beni her zaman sevip değer verip uyaran bir candostu @eskici @xemrexx gibi neşe kaynağım olmalarını @cookies @serhatt gibi deli dolu kardeş kazandırdığın için sana minnettarım abimm mekanın cennet olsun inşAllahh...

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
@china_shangai :oops: Abimm seni saygıyla rahmetle anıyorum beni ablaların ablası gelmiş sözüyle foruma bağladığın için sayende en güzel eğlencem oldu burası bana @gözlemci gibi altından pırlantadan daha değerli olan bir kardeş @mrt-06 beni öz ablası gibi sevip değer veren biricik afacanımı @denizz19 gibi deli dolu gülmemi herşeyden çok isteyen bir candostu @Dosi gibi beni her zaman sevip değer verip uyaran bir candostu @eskici @xemrexx gibi neşe kaynağım olmalarını @cookies @serhatt gibi deli dolu kardeş kazandırdığın için sana minnettarım abimm mekanın cennet olsun inşAllahh...
Kuşkusuz güven duyan birisin bana her şey feda ;)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
@turkuazz erkancım seni unutmuşum muhabbetimiz artınca can dostum oluverdin her zaman halimi hatrımı sordun iyiki tanımışım seni :kissingheart: @FaJi fatihcim forumda yoksun ama forum dışı muhabbetimiz devam ediyo bundan dolayı mutluyum inşAllah forumdada görürüm seni @DarkLegenD erosum eğlence kaynaklarımdan birini unutamazdım :D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
@turkuazz erkancım seni unutmuşum muhabbetimiz artınca can dostum oluverdin her zaman halimi hatrımı sordun iyiki tanımışım seni :kissingheart: @FaJi fatihcim forumda yoksun ama forum dışı muhabbetimiz devam ediyo bundan dolayı mutluyum inşAllah forumdada görürüm seni @DarkLegenD erosum eğlence kaynaklarımdan birini unutamazdım :D
Faji geri gelecek mi?