Şahane Damat Final Yapıyor!

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
denizz19 yeni bir haber konusu açtı

Şahane-Damat-Dizi-resimleri.jpg

Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşan, başrollerini Burcu Özberk ve Ali Ersan Duru'nun paylaştığı dizi Şahane Damat'tan üzücü haber geldi.

Yapımcılığını Osman Sınav'ın üstlendiği, yönetmenliğini Raşit Çelikezer'in yaptığı, senaryosunu ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem'in yazdığı dizi için yolun sonuna gelindi.

Şahane Damat yayınlanacak 8.bölümüyle final yapacak.​
Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
denizz19 yeni bir haber konusu açtı

Şahane-Damat-Dizi-resimleri.jpg

Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşan, başrollerini Burcu Özberk ve Ali Ersan Duru'nun paylaştığı dizi Şahane Damat'tan üzücü haber geldi.

Yapımcılığını Osman Sınav'ın üstlendiği, yönetmenliğini Raşit Çelikezer'in yaptığı, senaryosunu ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem'in yazdığı dizi için yolun sonuna gelindi.

Şahane Damat yayınlanacak 7.bölümüyle final yapacak.​
Orijinal formatta oku
Yalanlanmadı mı bu haber? (b)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ranini açıkladı bugün, hatta daha önce 6 demiştim 8 oldu falan dedi bölüm sayısı için sonra her yerde 8.bölümün final olduğu yazıldı. :D
Bu arada konuyla alakalı değil de Sedef Avcı'nın 'Vatanım Sensin' dizisine dahil olup olmadığını sormuşsun raniniye. Onun daha diziden haberi yok. :F

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu arada konuyla alakalı değil de Sedef Avcı'nın 'Vatanım Sensin' dizisine dahil olup olmadığını sormuşsun raniniye. Onun daha diziden haberi yok. :F
Instagramda arap fanlar Kanbolat Görkem Aslan'la birlikte katıldığını yazdı doğrulatayım dedim de olmadı :D

Onun sitesinde dizinin adı hala Vatan Haini, o yüzden öyle dedi çünkü geçenlerde de isminde bir değişiklik olmadığını yazmıştı :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Instagramda arap fanlar Kanbolat Görkem Aslan'la birlikte katıldığını yazdı doğrulatayım dedim de olmadı :D

Onun sitesinde dizinin adı hala Vatan Haini, o yüzden öyle dedi çünkü geçenlerde de isminde bir değişiklik olmadığını yazmıştı :D
'Vatanım Sensin' olayını Bergüzar Korel'e sormuşlardı, o da öyle bir şeyler var gibi tam bilmiyorum demişti. Senaryonun değişeceği iddiasını da yalanlamıştı, ranini ondan iyi bilecek hali yok. :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
'Vatanım Sensin' olayını Bergüzar Korel'e sormuşlardı, o da öyle bir şeyler var gibi tam bilmiyorum demişti. Senaryonun değişeceği iddiasını da yalanlamıştı, ranini ondan iyi bilecek hali yok. :D
Kanal D'de hala Vatan Haini diye geçiyor ama senin kanalının sitesi sonuçta :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,553
Puanı
1,061
dizinin bitme nedenini açıklıyorum sporla uğraşan arkadaşım söyledi ali ersan durunun vücutta yağ yokmuş komple kasmış @destere nin dediği gibi @Çiğdem- türü böyle bisiklet pompasıyla şişirilmiş gibi olanları seviyor organik sevmiyor o yüzden izlememiştir çikinella türü :) çiğdem izlemediyse @Yiğitt le @vadikızı türleri de izlememiştir:A @eskici @cookies @Harunnn60
gfdgfgfgfgfd.png

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
dizinin bitme nedenini açıklıyorum sporla uğraşan arkadaşım söyledi ali ersan durunun vücutta yağ yokmuş komple kasmış @destere nin dediği gibi @Çiğdem- türü böyle bisiklet pompasıyla şişirilmiş gibi olanları seviyor organik sevmiyor o yüzden izlememiştir çikinella türü :) çiğdem izlemediyse @Yiğitt le @vadikızı türleri de izlememiştir:A @eskici @cookies @Harunnn60
Ekli dosyayı görüntüle 51416
Dizi güzel değildi, kimseyle alakası yok. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 51416
ohh olsun 4 gözle bu haberi bekliyordum vlla :Z
sırada aşk laftan anlamaz var :A