'Şahane Damat' Final Yapıyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

'Şahane Damat' Final Yapıyor!

3e147c68-d2b5-47ca-aa3d-2799460751a7.jpg

Star TV'nin geçtiğimiz hafta yayın hayatına başlayan dizisi Şahane Damat'tan kötü haber geldi.

Başrollerini Burcu Özberk, Ali Ersan Duru, Erhan Yazıcıoğlu, Nükhet Duru, Köksal Engür, Binnur Şerbetçioğlu, Mesut Yılmaz, Hande Kaptan, Mert Carim, Selen Uçer, Anıl İlter, Leyla Göksun ve Selim Gürata gibi isimlerin paylaştığı yapım, ilk bölümünden bu yana yeterli reytingleri elde edemediği için stoktaki bölümlerin yayınlanmasının ardından, 5 veya 6. bölümüyle ekranlara veda edecek.

Bir gazetede çalışan Melike ile estetik cerrahı olan Mehmet'in tesadüflerle başlayan aşkını konu alan Şahane Damat'ın yapımcılığını Sinegraf, yönetmenliğini ise Raşit Çelikezer üstleniyordu.

Kaynak: Ranini.tv
Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bu saçma sapan diziyi birde osman bey tasarlamış ama osman bey butür işleri artık bırakıcak komedi işini beceremyorsun işte ayoll sen aksiyona geri dönsene bu dizi kıtlığında şöyle sağlam bir aksiyon dizisi yapıp tekrar karizmayı kurtar bence türkiyede çok önemli 2 dizi yapıldı deli yürek ve kurtlar vadisi böyle iki dizinin yaratıcısı olan osman beyin böyle saçma sapan dizilerle rezil olmasına üzülüyorum :( :( :(

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
bu saçma sapan diziyi birde osman bey tasarlamış ama osman bey butür işleri artık bırakıcak komedi işini beceremyorsun işte ayoll sen aksiyona geri dönsene bu dizi kıtlığında şöyle sağlam bir aksiyon dizisi yapıp tekrar karizmayı kurtar bence türkiyede çok önemli 2 dizi yapıldı deli yürek ve kurtlar vadisi böyle iki dizinin yaratıcısı olan osman beyin böyle saçma sapan dizilerle rezil olmasına üzülüyorum :( :( :(
Sakarya Fıratı unutma :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sakarya Fıratı unutma :A
tabi daha çok tutan efsane dizileri oldu ama deli yürekle kurtlar vadisinin yanına yaklaşamazlar :A osman sınavda sakarya fırattan sonra sapıttı zaten saçma sapan komedi dizileriyle rezil olmaya başladı tarzı değil bir kere :F

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu kadar çabuk final kararı beklemiyordum. Çok erken oldu bence daha 2.bölümden karar vermek saçma olmuş.

Bol tekrarla Survivor bitince yükselme ihtimali var bence.

Senaristler sosyal medyada her ne kadar şimdilik final durumu olmadığını söyleseler de üzüldüm dizi adına.

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
tabi daha çok tutan efsane dizileri oldu ama deli yürekle kurtlar vadisinin yanına yaklaşamazlar :A osman sınavda sakarya fırattan sonra sapıttı zaten saçma sapan komedi dizileriyle rezil olmaya başladı tarzı değil bir kere :F
İnadına aşkı tutturduydu :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dizi son yıllarda izlediğim en kötü dizi, hangi kafayla bunu çekmişler ben anlayamadım? O ekiple çok iyi bir iş çıkarabilirlerdi, komedi yapayım derken boş laflara kaymış iş.

Ekibe geçmiş olsun, boş günde iş yapamadı normal bir karar.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,424
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bu kadar çabuk final kararı beklemiyordum. Çok erken oldu bence daha 2.bölümden karar vermek saçma olmuş.

Bol tekrarla Survivor bitince yükselme ihtimali var bence.

Senaristler sosyal medyada her ne kadar şimdilik final durumu olmadığını söyleseler de üzüldüm dizi adına.
doğuş holding bu dinde yalan olmaz diye kaldırmışlardır bide metresli iş adamı olmaz diye gazeteci saklamazmış

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Ranini sürekli olumsuz olarak bu dizinin üzerine oynuyor. İlk bölümde yerden yere vurmuştu, revizyon istemeden 2. bölümde yayından kaldırılıyor haberi çıkarılmasının taraflı olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca dizinin reytingleri inanılmaz kötü değil, sezon dizileri ve yarışmaları devam ederken 2 reyting civarı alıyor. Survivor ve Hayat Şarkısı bittikten sonraki durumuna bakmadan Star'ın final kararı alacağını sanmam.

Haber yalanlandı, konu kapatılabilir.

Son düzenleme:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bu kadar hızlı bir final kararı olmayacağını düşünüyordum zaten. Haber de yalanladığına göre şimdilik kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...