İzleyici Kitlesi Oturmamış Diziler!

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Zeka fışkırıyor adamdan yaa. Keşke Emir olsam.:s.s

Şu mesela efsane. Ozan ile Zeynep gibi 2 eksiği kafa kafaya çarpınca suç + olmuş. Pozitif bilimlere saygım arttı falan diyor. Kesinlikle birilerine vole laf sokmak hayatta ölmeden önce yapılması gereken 100 listeme girmeli.:F
Bunu izledim, çok iyiydi. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Güzel bir yazı olmuş bir tek Cumartesi'ye katılmıyorum Yeni Gelin 8 reytinge dayandı. :D Eline sağlık. @denizz19

Kara Sevda'ya gelince öyle abartılacak bir iş değil 2 oğlan 1 kız için savaşıyorlar... 100000. kez işlenen bir konuyu ele alıyor, herkes izlediği diziyi efsane yapıyor maalesef. :) Başrolde ise Burak Özçivit var her şey yeterince açık. :)

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Güzel bir yazı olmuş bir tek Cumartesi'ye katılmıyorum Yeni Gelin 8 reytinge dayandı. :D Eline sağlık. @denizz19

Kara Sevda'ya gelince öyle abartılacak bir iş değil 2 oğlan 1 kız için savaşıyorlar... 100000. kez işlenen bir konuyu ele alıyor, herkes izlediği diziyi efsane yapıyor maalesef. :) Başrolde ise Burak Özçivit. Yeterince açık. :)
Totalde iyi ama diğer gruplar düşük diye öyle yazdım aslında :D

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,369
Puanı
1,060

Kara Sevda'ya gelince öyle abartılacak bir iş değil 2 oğlan 1 kız için savaşıyorlar... 100000. kez işlenen bir konuyu ele alıyor, herkes izlediği diziyi efsane yapıyor maalesef. :) Başrolde ise Burak Özçivit var her şey yeterince açık. :)
Aynen her şeey açıık :) ama siz göremiyorsunuz :)

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Yalnız böyle yazıların devamı gelecekse objektifliğe davet ediyorum sizi, lakin şu an ki konuda bazı yerlerde objektiflik göremiyorum. :D Kışkırtma güdüsü taşıyor şu an konu. (Bence) :D

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Söyle kanka düzeltelim nerede sıkıntı var :A Gelecek merak etme :D
Mesela çarşambada? :A Fiyasko gibi kelimeler bence fazla abartıya kaçmış. Çünkü Diriliş'in aldığı oranları hiç bir günde zirvedeki dizi alamıyor yani öyle bir rakibe rağmen 2. olan dizi 6 alabiliyorsa fiyasko kelimesine uygun değil demektir. :D

Moderatör olmanın hakkını veriyorsun. Bravo.:X
Bir an sorumluluk hissetmeye başladım yeni ünvanıma sahip olunca. :A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Mesela çarşambada? :A Fiyasko gibi kelimeler bence fazla abartıya kaçmış. Çünkü Diriliş'in aldığı oranları hiç bir günde zirvedeki dizi alamıyor yani öyle bir rakibe rağmen 2. olan dizi 6 alabiliyorsa fiyasko kelimesine uygun değil demektir. :D

Yani Kara Sevda o reytingleri boşluktan topluyor çok net yani. Getirsinler Pazartesi'ye esamesi okunmaz :D Yanlışsam de ki yanlışsın Diriliş dışında Reyting alan Yok hepsini toplasan Diriliş reytingi Olmuyor :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Harika. Çünkü zaten konuda ki mesajlarda da Kirginlara laf etmeden önce düşünülecekti falan diye açıklamalar var. Konunun amacı belli. Bunu görebilen bir yöneticinin olamasına sevindim.:D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Kara Sevda resmen absürt komedi :F Kız balkondan aşağı uçuyor ama kanatlanıyor mübarek :A

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Yani Kara Sevda o reytingleri boşluktan topluyor çok net yani. Getirsinler Pazartesi'ye esamesi okunmaz :D Yanlışsam de ki yanlışsın Diriliş dışında Reyting alan Yok hepsini toplasan Diriliş reytingi Olmuyor :D
Şimdi şöyle bir şey var. 1.5 yıldır çarşambada yayınlanan diziyi sen pazartesiye alırsan elbet yarı yarıya oran kaybeder senin deyiminle esamesi okunmaz. :D En baştan pazarteside kalsa belkide (hatta çok yüksek ihtimal) çarşambada aldığı orandan daha fazlasını alırdı? Sonuçta Diriliş'le ilk bölümden beri karşısında ve 8 reytingleri görmüşlüğü var, pazartesileri çok güçlü rakipler yoktu, bence emin ol ve objektif düşün en başta pazarteside kalsa şu an daha yüksek oranlar alıyordu. :D
Harika. Çünkü zaten konuda ki mesajlarda da Kirginlara laf etmeden önce düşünülecekti falan diye açıklamalar var. Konunun amacı belli. Bunu görebilen bir yöneticinin olamasına sevindim.:D
Yorumları okumadım ama şimdi doğruya doğru @denizz19 un bu konuyu açma sebebi bariz Kç ile ilgili açılan konu. :A Yapılan yorumlara da hasetlenince ortaya böyle sağlıksız konu çıkmış. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,544
Puanı
1,061
Bunu izledim, çok iyiydi. :D

Yalnız böyle yazıların devamı gelecekse objektifliğe davet ediyorum sizi, lakin şu an ki konuda bazı yerlerde objektiflik göremiyorum. :D Kışkırtma güdüsü taşıyor şu an konu. (Bence) :D
oylarınızı gönderin oylarınızı :bağır:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sende o kızın balkondan düştüğü sahneye tam puana yakın puan veriyorsun yarışmada. Bu komik bile değil direk kendi zekana hakaret.:F

Şimdi şöyle bir şey var. 1.5 yıldır çarşambada yayınlanan diziyi sen pazartesiye alırsan elbet yarı yarıya oran kaybeder senin deyiminle esamesi okunmaz. :D En baştan pazarteside kalsa belkide (hatta çok yüksek ihtimal) çarşambada aldığı orandan daha fazlasını alırdı? Sonuçta Diriliş'le ilk bölümden beri karşısında ve 8 reytingleri görmüşlüğü var, pazartesileri çok güçlü rakipler yoktu, bence emin ol ve objektif düşün en başta pazarteside kalsa şu an daha yüksek oranlar alıyordu. :D

Yorumları okumadım ama şimdi doğruya doğru @denizz19 un bu konuyu açma sebebi bariz Kç ile ilgili açılan konu. :A Yapılan yorumlara da hasetlenince ortaya böyle sağlıksız konu çıkmış. :A

İçerde ile hesaplaşma yemedi bize sardı. Reytinglerde 15 alan dizi karşısında 6 ortalama alan diziye.:F