İzleyici Kitlesi Oturmamış Diziler!

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Kemal'i Seven Emir Kozcuogluna tapar.:A
Hah adamsın bende onu diyecektim. :D Hem yakışıklı hem karizmatik espri yapıyor mu bilmiyorum ama yapıyorsa o adamı izlemek büyük şansdır. :A Tek temennim bu diziden sonra harcanılmaması, malum bizim üke salak. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hah adamsın bende onu diyecektim. :D Hem yakışıklı hem karizmatik espri yapıyor mu bilmiyorum ama yapıyorsa o adamı izlemek büyük şansdır. :A Tek temennim bu diziden sonra harcanılmaması, malum bizim üke salak. :A

Zeka dolu espriler yapıyor hemde. Gülüşü bile karizma adamın. Yani gülebiliyor.:F
Bence Emir Kozcuoğlu yaz 3-4 atışmalı videosunu izle. Diziye bağlanırsın.:Z
Kemal gibi cıvık değil o baya zorba ve güçlü.:A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Zeka dolu espriler yapıyor hemde. Gülüşü bile karizma adamın. Yani gülebiliyor.:F
Bence Emir Kozcuoğlu yaz 3-4 atışmalı videosunu izle. Diziye bağlanırsın.:Z
Kemal gibi cıvık değil o baya zorba ve güçlü.:A
Son cümleye kadar tamam da Kemal kendini bu diziyle kanıtlamış bir yetenek. :A Hiçbir şekilde ezdirmem. :A Ulan asıl sen Kemal'in 3-4 sahnesini izlesen KÇ'e bağlanırsın. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Son cümleye kadar tamam da Kemal kendini bu diziyle kanıtlamış bir yetenek. :A Hiçbir şekilde ezdirmem. :A Ulan asıl sen Kemal'in 3-4 sahnesini izlesen KÇ'e bağlanırsın. :A

Kemal'i biliyorum zaten ama karizmatik bir kötü değil. Cıvık bir kötü. Karaktere laf atıyorum ben oyuncuya değil. Efsun gibi yani. Oda cıvık.:F Emir cıvık değil.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Kemal'i biliyorum zaten ama karizmatik bir kötü değil. Cıvık bir kötü. Karaktere laf atıyorum ben oyuncuya değil. Efsun gibi yani. Oda cıvık.:F Emir cıvık değil.
Kemal'in nesi cıvık be. :A Ortama ayak uydurmaya çalışan; gerektiğinde sert, gerektiğinde ise vicdanlı espritüel-kötü adam. :A Bulunmaz bir nimet. :A Her karaktere bürünebilir. :A Ayrıca Efsun da adamdır. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,077
Puanı
1,060
Kemal'in nesi cıvık be. :A Ortama ayak uydurmaya çalışan; gerektiğinde sert, gerektiğinde ise vicdanlı espritüel-kötü adam. :A Bulunmaz bir nimet. :A Her karaktere bürünebilir. :A Ayrıca Efsun da adamdır. :A

:FYaa çok espritiüel bir adam kemal bu hafta palyaço oluyor biizmki :F

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Anatomi mi? :A Fiziğin alt dalı değil mi o? :A

Al işte bu adam daha napsın seyirciye kendini sevdirmek için. :A

Onu @Çiğdem- ile yapmak daha doğru olur yani fizik anatomisi yapılacaksa ama biz karakter anatomisi yapacağız.:A

Mesela 1.40'dan sonrasında tüm replikleri mimikleri ve bunu hayata nasıl uygularız tarzında değerlendirmeler yapabiliriz.:A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Onu @Çiğdem- ile yapmak daha doğru olur yani fizik anatomisi yapılacaksa ama biz karakter anatomisi yapacağız.:A

Mesela 1.40'dan sonrasında tüm replikleri mimikleri ve bunu hayata nasıl uygularız tarzında değerlendirmeler yapabiliriz.:A
Şuan zaten izliyorum. Ama daha espri yapmadı. :A Ne yalancı adamsın lan. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yok la başka video izliyordum. :A

Zeka fışkırıyor adamdan yaa. Keşke Emir olsam.:s.s

Şu mesela efsane. Ozan ile Zeynep gibi 2 eksiği kafa kafaya çarpınca suç + olmuş. Pozitif bilimlere saygım arttı falan diyor. Kesinlikle birilerine vole laf sokmak hayatta ölmeden önce yapılması gereken 100 listeme girmeli.:F