TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" 58.Bölüm (Sezon Finali)

En çok hangi röportajı beğendiniz? /En çok hangisi aklınızda kaldı?

• 1. bölüm - xBUGRAx

Oy: 1 6.3%
  • 2. bölüm - S.G.A.T.

Oy: 2 12.5%
  • 3. bölüm - Yiğitt

Oy: 5 31.3%
  • 4. bölüm - ozgur2113

Oy: 2 12.5%
  • 5. bölüm - Thequeer

• 6. bölüm - XanTier

• 7. bölüm - Ahmed

Oy: 4 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    16

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
WhatsApp Image 2017-08-28 at 9.32.21 PM.jpeg

-- Öncelikle ankete katılarak oylarınızı gönderin. --

7 bölüm boyunca gösterdiğiniz ilgi dolayısıyla sizlere teşekkür ederim. Elimden geldiği kadar güzel birşeyler yapmaya çalıştım. İlk defadır bu tarz birşey deniyordum, o yüzden benim için de güzel bir deneyim oldu. Umarım yine geri dönerim. :D
Note: @mrt-06 bilir, herşeyi onunla paylaşıyorum hep. Programı en baştan 8 bölüm olaraq düşünmüştüm, Atacan hatta 10'a tamamla falan diyordu. Bunu açıklamamda neden, ilgi azalınca hemen kaldırdı algısı oluşturmayayım diye. :D

Son olarak da bu hafta konuk da almadım, kendimi konuk etmekle zirvede bırakayım dedim. :F

Neyse fazla uzatmadan bölüme geçelim.

İtiraf 1
denizz19'un "şakasına dedim" demesi ne kadar komik :F Emin ol şakadır, zaten işine gelince şaka oluyor ÇİĞDEM'den ÖZÜR DİLE ))))
-Anonim-

İtiraf 2

Rüzgargülü foruma "sirk" benzetmesi yapmıştı, kendisini bu sirkte ne olarak görüyor merak ettim :)
-Anonim-

İtiraf 3

mrt-06'nın sokak sanati'na karşı diyet ödediğini sizde görmüyor musunuz Yürüyen ölülerde. Sanırım zamanında yaptıklarından pişman. Haksız cezalarının diyetini bu şekilde ödüyor demek.
-Anonim-

İtiraf 4

sokak sanati'nin vadikızı'nın arkasından dalga geçip durması (mesela şu 50 yıl sonraya gitseydiniz konusu) sinirimi bozuyor. Hadi Umut'un ne olduğunu biliyoruz ama onun çocukluğuna uyan bazı üyeleri hiç anlamıyorum. Tabi vadikızı'nın kendini ezdirmesi de hoşuma gitmiyor. O kendini böyle geri çektikçe üzerine oynamalarına mazeret veriyorlar.
-Anonim-

İtiraf 5
-Kaldırıldı-

İtiraf 6

Ahmed seni çok seviyorum, çok tatlı ve güzel kalpli bir insansın. :love1:
-Anonim-

İtiraf 7
-Kaldırıldı-

İtiraf 8

mrt-06 dikkat et yarın öbür gün S.G.A.T. senin için de bir anda olumsuz yorum yapabilir Malum Bully'e de "Kaan'ım" derdi....
-Anonim-

İtiraf 9
-Kaldırıldı-

İtiraf 10

Thequeer iyi ki döndün. :bhr:
-Anonim-

İtiraf 11

Merhaba arkadaşlar kanalıma hoş geldiniz arkadaaşlarrr. Bugün size vadikızı'nın forumda bir gününü anlatacağım. Kendisi uzan zamandır aktif değil en azından eski günleri hatırlayalım.
Sabah 11-12 arası günün ayetleri.
Google arama - günün ayet hadisi - kopyala - yapıştır - forumu etiketle
Turkuaz: Allah razı olsun ablacım
vadikızı: İnşallah maşasllah ablacım
14:00
denizz19' a mesaj yazma
Nasılsın bonişim
( Kadın!! Her gün hal hatır soruyorsun çocuğun annesi bile bu kadar sormaz. :F Laa rahat bırak adamı! )
16:00
Çiğdem'e yemek sorma.
vadikızı: Akşama ne yapacak qızzz
Çiğdem: Ayyy hiç düşünmedim valla :F
vadikızı: Bende düşünmedim qızzz :F
17:00 - 18:00
Dizi yorumlama
vadikızı: Ben size katılmıyorum bence vadi çok güzel olacak ablacım.
5 DK sonra
Ablacım yanlış anladın:( :(
20:00 - 21:00
İki kişi arasında konuşulan konuya damlama.
Xxx: Atacan bende onu çok seviyorum.
mrt:06 : Beğenmene sevindim.
vadikızı: Bende seviyorum ablacım kalp kalp
mrt:06: Neyi ablacım
vadikızı: Valla bende bilmiyorum ama öyle aranıza gireyim dedim. :F
mrt-06: Anladım ablacım anladım. Fazla çok girme de yinede.
Beyin o ara error verir.
21:00 -22-00
Günlük bir kavga- üzülme- yanlış anlaşılma.
vadikızı: Umut benimle düzgün konuş ben ablan yaşındayım :(
sokak sanati: Benimle şakın muhatap olma!
Gece yatış - Durum güncelleme-
Eğer birisi ile küslük varsa.
Google arama- Kalp kırıklıkları sözleri- Kopyala yapıştır-
Eğer küslük yoksa Allah rahatlık versin iyi geceler-
24:00 sonrası.
vadikızı uykuya dalar ve forum huzura kavuşur.
-Anonim-

İtiraf 12

Lafın altında kalmayacağım derken dikkat et dünyan başına yıkılmasın denizz19. ;)
Eskilerden bir üye.
-Anonim-

Bir süre aradan sonra belki yine geri dönerim.
Hoşçakalın.

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Beğenmedim bu bölümü, keşke finale yakışır bir şekilde konuk alınsaydı. :( Neyse eline sağlık @Ahmed

İtiraf 11 güldürdü :F

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,337
Puanı
561
İtiraf 2
Rüzgargülü foruma "sirk" benzetmesi yapmıştı, kendisini bu sirkte ne olarak görüyor merak ettim :)
-Anonim-

Kendimi kaplumbağa olarak görüyorum.. :X

Cevap veremem mi sandın? Ego yok bende senin kadar artık her kimsen :F :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Sohbet kısmı olmayınca itiraflar da az ve öz gelince bayağı kısa bir bölüm olmuş. Ankette de @Thequeer'i işaretledim çünkü yeni bir üye olduğu için onun hakkında çok daha fazla şey öğrenmiştik. Ama tüm sohbetler birbirinden kaliteliydi. :D

Dediğim gibi çok iyi bir program çıkardın 8 bölüm boyunca. Gerek itiraflar gerekse sohbetler bakımından doyurucu bir işti. Bence Atacan İtiraflar'ı sana devretmeli ama elbette onun bileceği iş. Eline emeğine sağlık. :D @Ahmed

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
İtirafları yapan ne içmişse aynısından istiyorum hala ne tiyatrosu ben onu anlamadım kaldı ki Dosi ile doğru dürüst konuşmuyoruz bile forumda hadi konuşuyoruz da Çiğdem ne alaka :F

Son zamanlarda hiç olay çıkarmıyorum önceden yapılsa itiraflar kabul edebilirdim :A ama bu aralar çok iyi çocuğum yani tezleriniz çok çürük ya :D

Hangi lafın altında kalmayacağım diye çırpınmışım çok şükür her lafın altından çıkar üstünden girerim :A hatta yiyorsa gel karşıma ve inanıyorum ki yüzde yüz çok samimi olduğum biri yapıyor bu itirafı. :D kimseyle aram kötü değil çünkü.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
İtirafları yapan ne içmişse aynısından istiyorum hala ne tiyatrosu ben onu anlamadım kaldı ki Dosi ile doğru dürüst konuşmuyoruz bile forumda hadi konuşuyoruz da Çiğdem ne alaka :F

Son zamanlarda hiç olay çıkarmıyorum önceden yapılsa itiraflar kabul edebilirdim :A ama bu aralar çok iyi çocuğum yani tezleriniz çok çürük ya :D

Hangi lafın altında kalmayacağım diye çırpınmışım çok şükür her lafın altından çıkar üstünden girerim :A hatta yiyorsa gel karşıma ve inanıyorum ki yüzde yüz çok samimi olduğum biri yapıyor bu itirafı. :D kimseyle aram kötü değil çünkü.
Yine seni çekemeyenler var demek. :A

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,337
Puanı
561
O değil de forumda o kadar erkek üye varken kendine kız (bayan) üyeyi rakip olarak seçmek de nedir ? Çünkü kızlar zayıf çünkü kızlar cevap veremez, çünkü kızlar içine atar, çünkü kızlar kızarsa forumu bırakır gider arkasından övünürüz, çünkü kızlar EASY

hqdefault.jpg

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Öncelikle her şey için teşekkürler @Ahmed Yazımıza renk kattın. :)
İtiraf 8. Güzel kardeşim, o Kaan'a yaptığım bir eleştiriydi. Siz arkadaşınıza eleştiri yapmıyormusunuz? Zaten arkadaşım olmasa, onu tanımasam o gittikten sonra onu yazmam. Ayrıca o itirafı ben kendi ismimi yazarak ettim. Anonim falan da değildi. İtirafa bir daha bakarsan orada da belirttim, 'Keşke burada olsaydı da neden yazmış diye sorabilseydim' dedim. Benden insana kötülük gelmez, bundan emin olabilirsin.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İtiraf 1'e aynen katılıyorum zamanında bende dile getirmiştim bunu.:X

İtiraf 2 güzel soru olmuş.

İtiraf 3 diyet derken.:F @mrt-06 eğlencesine yapılan bi senaryo o. Çok abartılıyor. Geçen bu üyeylede konuştuk etki etmiyor açıkçası öyle projeler prima anlık goygoy sadece:X

İtiraf 4 beni ne olarak biliyorsun bilmiyorum ama zamanında yara açtığım belli. Anca böyle anonimden çocuk diye hakaret etmeye çalışırsın.
Tamamen goygoy bi mesaj. @vadikızı alınmadı alınsa bile kendisi şaka yapmamı seviyor zaten. @Çiğdem- 'e ne şakalar yapıyorum:F

İtiraf 5 -9 güzel itiraf olmuş. İtiraf 10 - 6 niye anonim. :F Ahmet'e överken özellikle niye anonim yani.:F

İtiraf 11 çok komik olmuş ama her gün ben kızdırmiyorum ki ben ara başkalarınada yazıyor onu.:F Kaç kişi ile küs biri her yerden engelledi benim ismim özellikle kullanıldıysa dikkat etsin o üye.:)

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,337
Puanı
561
İtiraf 1'e aynen katılıyorum zamanında bende dile getirmiştim bunu.:X

İtiraf 2 güzel soru olmuş.

İtiraf 3 diyet derken.:F @mrt-06 eğlencesine yapılan bi senaryo o. Çok abartılıyor. Geçen bu üyeylede konuştuk etki etmiyor açıkçası öyle projeler prima anlık goygoy sadece:X

İtiraf 4 beni ne olarak biliyorsun bilmiyorum ama zamanında yara açtığım belli. Anca böyle anonimden çocuk diye hakaret etmeye çalışırsın.
Tamamen goygoy bi mesaj. @vadikızı alınmadı alınsa bile kendisi şaka yapmamı seviyor zaten. @Çiğdem- 'e ne şakalar yapıyorum:F

İtiraf 5 -9 güzel itiraf olmuş. İtiraf 10 - 6 niye anonim. :F Ahmet'e överken özellikle niye anonim yani.:F

İtiraf 11 çok komik olmuş ama her gün ben kızdırmiyorum ki ben ara başkalarınada yazıyor onu.:F Kaç kişi ile küs biri her yerden engelledi benim ismim özellikle kullanıldıysa dikkat etsin o üye.:)
Cevap verdim ya. Soru felan yok.

6incid2534853.jpg