TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" 54.Bölüm

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
WhatsApp Image 2017-07-03 at 11.00.08 PM.jpeg

YENİ ÖZELLİK: Kim programa konuk olarak katılmak isterse bana özelden yazsın. Tüm başvuranlar için anket yapılacak ve forum yeni bölümde kimi görmek istiyor seçecek. (sadece yüz resmi atacak isimler başvursun. :D )

PART 1
Ve yepyeni 4. bölümümüzle karşınızdayım.
İlk Önce 1 hafta içinde bana gelen itirafları sizlerle paylaşıyorum.

Tüm itiraflar Anonim. :A

İtiraf 1
İtiraf ediyorum Aleyna'nın yeni şarkısını dinliyorum tamam mı? Çokta güzel olmuş çokta iyi olmuş. Dünyayı titreteceğiz bu şarkı ile!! Aleyna fanları forumda susturul ashsjdfjlk
-Anonim-

İtiraf 2
XanTier çok değişmiş. Vadici kimliğini bir kenara atmak yaramış. Eğlenceli, bilgili bir adama dönüşmüş. Forumda kaliteli insanların arttığını görmek güzel. :D
-Anonim-

İtiraf 3
Foruma bir genç kızın ayağı düşmez mi:bilmem: en genci çiğdem bazıları da ona halleniyor alttan alttan :F
-Anonim-

İtiraf 4
S.G.A.T. forumu birbirine düşürmeye çalışıyor galiba, vadiciler gelse de ortalık karışsa gibi söylemleri var.Daha dün gelip insanları birbirine düşürmeye çalışma,herkes gayet anlaşıyor, sıkıntı yaratma.
-Anonim-

İtiraf 5
mesmeso61'e baya baya gıcık oluyor hatta irrite edici buluyorum. Çocukta ayrı bi iticilik var bana aserat'ın ilk yıllarını hatırlatıyor. Aynı çizgide gidiyor ve kesin onun gibi foruma yalan dolan söyledi. At fava bekle.:):)
-Anonim-

İtiraf 6
Forumdaki davranışlarıyla öne çıkan üyeler var eyvallah ama birde onları taklit edenlerde var. Yahu her cümlenizden samimiyetsizlik akıyor benzemeye çalıştığınızı bu kadar belli etmeyin bari.
-Anonim-

İtiraf 7
Yiğitt benim aşk itirafımı hiç ciddiye almadı, kırıldım.. Oysa duygularım gerçekti, bana karşı bu ilgisizliği itirafımı görmezden gelmesi, beni düşündürdü. Aşkımı içime gömeceğim..
-Anonim-

İtiraf 8
sokak sanati popülerliği düşünce cool havalarına girdi. :F Ben takmıyorum, ben ilgisizim havalarında hahaha popülerliği kaybedince böyle oldu. :F
-Anonim-

İtiraf 9
Forumdash çok itici biri haline dönüşmüş. Kendini beğenmiş, ben eskiyim herkesle sohbet etmem tavırları. Artik kendisine bir çeki düzen vermeli.
-Anonim-

İtiraf 10

xBUGRAx ikinci co admin olmalı, kesinlikle o mevkiyi hak ediyor:)
-Anonim-

İtiraf 11
mesmeso61'in kaliteli bir üye olduğunu düşünüyorum ama yorumlarında smiley kullansa fena olmaz. Çok ciddi görünüyor ve bunun da çok iyi bir intiba bıraktığını sanmıyorum zaten geçen hafta da bununla ilgili bir itiraf gelmişti. Bunu bir eleştiri olarak değil tavsiye olarak söylüyorum. :)
-Anonim-

İtiraf 12
takas son zamanlarda çok değişti, eskiden de üslubu sertti ancak forumdakileri kırmadan "kardeşim" diyerek yorum yapıyordu şimdi ise adeta nefretten gözü dönmüş gibi herkese saldırıyor. Ne bu öfke takas? Seninle aynı düşünmeyenlere karşı bu denli nefretin ve öfken neden? Sırf daha fazla bu tarz yorumlarını görmemek için seni engelledim, dilerim bu öfken ve nefretin bir gün diner. Çünkü kalp kırıyorsun bu üslubunla, şöyle bir bak forumdakilere, kaç kişi senle konuşuyor eskisi gibi. Dediğimi anlayacaksın....
-Anonim-

İtiraf 13
Siyasi, dini tartışmalarda Polat Şaşmaz ve ya takas'ı alt etmek çok zor bir şeymiş gibi neredeyse her tartışmada haklı çıkan arkadaşlarım :D Egonuzu mu tatmin ediyorsunuz, anlamadım ki. :D Bırakın konuşsunlar zaten onları değişmeniz mümkün değil.
-Anonim-

İtiraf 14
takas gibi üyelerin bu forumda olması üzücü. :) :)
-Anonim-

İtiraf 15
Takas selefinin derin forum destekli kurduğu Vadistan düşüncesi üst emirden gelen emir doğrultusunda hesabını ödeyerek torunlarına bırakmıştı en son.
Ama?? Torunları karşı tarafa hiç bir şey yapamadı. Üstelik Yönetim artık iyice güçlenince 2016'da Diriliş kartını oynamışlardı. Ön saflara da 2 temiz kişiyi seçtiler ama nafile ki Diriliş etkisi ile forumda egemen olma kalıcı olamadı. 2017'ye geldiğimiz de yönetim ipleri iyice ele alınca cezalar patır patır geldi vadicilere.
Peki tüm bunlara nasıl gelindi? Derin forumun 2012-2015 yıllarında uyguladığı Vadiciler-Berenciler politikası sona gelinmiştir. Zamanında bu politikadan hit ve Yen'i üyeler kazandırıldı. 2015'den sonra niteliksiz kavgacı vadici üyeler artık onlar için sorun oluyordu. Yeni politika da onlara yer yoktu.
(2015'de ki politika MusicSurvivor politikası bu yolla hem hit hem yeni üyeler kazandırıldı foruma. Şuan bu politikada da sona geliniyor.)
Derin forum yönetimi bu sırada nasıl güçlendirdi bilmiyorum ama fena gaza gelmişler. Bir ara etkisiz görünen yönetim şimdi cezaları anında kesiyor. Üstelik kendisi de bu savaşta kayıp verse de mücadeleye devam ediyor. Kısaca forum vadi ve diriliş etkisinden temizlendi.
Bazen bir şeylerin yapılabilmesi için çok fazla baskı ve çok fazla kavga olması gerekir, ki insanlar (üyeler) bu düşünceyi bir daha desteklemesin bir daha egemen olmaması için dirensin. Ama burada ince ayrıntı var asla mağduriyet yaratılmamalı. Vadiciler bu politika ile çok kavga ettirildi ki üyeler onlardan bıkma noktasına geldi. Üstelik çoğu onlara üzülmüyor bile. Otorite üye desteği ile de sağlamlaşınca eski politika unutulmaya yüz tuttu.
Hala bu düşüncelere gülen ve dalga geçen olursa dönüp bi eski vadicilerin son hallerine baksın özellikle takasın foruma gelince kavga çıkarması, yarışmaların forumda aktif olması.
-Anonim-

WhatsApp Image 2017-08-01 at 2.52.46 PM.jpeg

PART 2

Pembe pembe bir afiş ile 2. kısımda karşınızdayım. :D

Bu hafta konuğumuz, sevimli ve samimi tavırlarıyla herkesin gönlünü kazanan, benim de çok yakın arkadaşım, forumda Sedef Avcı denilinca akla gelen ilk isim, canımız mod’umuz ozgur2113 ve benim deyimimle Özliş. :D

Ve Özgür karşınızda. :Z

Ahmed: Selam Özliş, nasılsın? :D Öncelikle kendini forumumuza tanıt. Eminim çoğu kişinin seninle ilgili bilgileri çok azdır.

Özgür: Gayet iyiyim. :Z 19 yaşımdayım. Diyarbakır'da yaşıyorum. Liseyi bu sene bitirdim, YGS-LYS maratonuna yeniden hazırlanacağım :A Hayatının büyük bir kısmını sosyal medyada harcayan, kendi halinde takılan bir insanım :A

Ahmed: Sen de forumun az aktif üyelerinden birisisin ve çok uzun üye geçmişin olsa da mesaj sayın çok düşük. Böyle olmasında önemli etken neler?

Özgür: Üyelik geçmişim 2011'e dayanıyor evet ama zaten ben foruma ilk başta öylesine üye olmuştum ve hiçbir şekilde yorum falan yapmamıştım. :D 2013 gibi tam anlamıyla aktif olmaya başladım ama sık sık aralar verdim malum :A Zaten öyle çok mesaj yazayım gibi bir derdim yok ya az ve öz yazıyorum bence :A

Ahmed: Hala buradaysan seni buraya bağlayan birşeyler eminim vardır. Peki üyelerle, forumla ilgili olumlu ve ya olumsuz neler söyleyebilirsin, buradan programımız sayesinde fikirlerini duyur herkese. Senin gibi sessiz birisinin gözlemlediklerini eminim merak ediyordur herkes.

Özgür: Hala buradayım çünkü gerçekten buraya bağlayan bir şeyler var. Gerçekten çok sevdiğim insanlar var. Ara verdikten sonra dönüş yapmayı düşünmüyordum aslında ama sonrasında burayı çok özlediğimi fark ettim. Forumla ilgili şunu söyleyebilirim malesef eski samimi ortam pek kalmadı gibi. Elbet yakın olduğumuz kişilerle hala aynı samimiyet var ama genel olarak bir sessizlik çökmüş gibi foruma. :D Eskiden konu açmak için rekabet edilirdi, konularda kanal fanları tartışırdı :A Tartışmayı doğru bulmuyorum tabiki ama bunlar tatlı çekişmelerdi ve güzel oluyordu :A Tabi yine bunu yapanlar var onların mesajları sayesinde baya gülüyoruz :A

Ahmed: Şimdi ise forumdan benim vereceğim bu 10 üye ile ilgili fikirlerini 1 cümle ile yaz. :D

Özgür:

1 cümle dedin ama ben kısa kısa yazayım dedim :A

Yiğitt: Forumun neşe kaynağı, ağır Kanal D fanı, benim de en değerlilerimden :Z Foruma katkısı inanılmaz derecede fazla. İyi ki varsın :bhr:

Tzira: O da benim gibi pek aktif olmasa da yorumlarıyla dikkat çeken birisi bence. :D

denizz19: Forumun olmazsa olmazlarından, bende yeri ayrı olanlardan :A Bana aşırı samimi gelen biri kotkafa :A

xemrexxx : Off bu totoşla ilgili ne desem bilemedim :A Neyse :A Forumun demirbaşlarından, çenesi asla durmaz ama severiz kendisini :A

EFE UYSAL: MusicSurvivor zamanı baya samimiydik. :D Şimdilerde pek fazla göremiyorum kendisini ama hala sevdiğim isimlerden :D

Ahmad :A : Kurtulamadım bi senden :A Forumda en çok konuştuğum kişilerin başında gelen, aşırı samimi birisin sen :bhr: Her türlü konuyu rahatça konuşabildiğim, kafa dengi birisin :bhr: :Z

OzaN: Ozan'ı nedense hep çok ciddi biri sanırdım ama çektiği bir video vardı o videoyla içten biri olduğunu anlamıştım. İyi ki forumu kurmuşsun OzaN :Z

Turkuazz: Forumda aklı başında insanlardan biri. Gayet kaliteli yorumları var, kendisiyle konuşmayı seviyorum :D

MayısKralı: Geçen seneden başlayan bir samimiyetimiz var onunla. :D İlk zamanlar pek konuşmamıştık ama şimdi en sevdiğim insanların başında geliyor cidden çok iyi biri. :Z

Billy Kane: Bu şey değil mi yaa? Benim ortağım :A Beraber kısa bir süre de olsa dizi yazdık ve o zaman baya samimi olduk :Z Severiz kendisini, iyisin orti :Z

Ahmed: Forumu bir kenara bıkaralım, özel hayatın nasıl gidiyor? Özel hayatda nasıl birisin, neler yaparsın, etrafdakiler senin nasıl birisi olduğunu söyler?

Özgür: Özel hayata girmeyelim :A

Oldukça neşeli, damarına basıldığında ise gözü hiçbir şey görmeyen biriyim :A Uysal bir yapım olduğunu söylerler. Pek sıkıntı çıkaran biri değilim :A Bir de insanları mutlu etmeyi severim. Hani bir ortamı neşelendiren insanlar olur ya o genelde ben oluyorum :F Şarkı söylemeyi, bir şeyler karalayıp yazmayı çok seviyorum. Edebiyata, özellikle şiire çok büyük bir ilgim var. Tiyatroya büyük bir ilgi duyuyorum zaten, bilenler bilir. Konservatuarda okumayı düşünüyorum :A Aileme ve arkadaşlığa çok önem veririm. Gerçekten onlar için yapmayacağım şey yoktur. Oldukça fedakarım bu konuda. Son zamanlarda sürekli dışarıdayım. Gezmeyi çok seviyorum :Z Bir de şu sıralar yabancı dilimi geliştirmekle uğraşıyorum. Bunları söyleyebilirim kendimle ilgili :A

Ahmed: Şimdi ise meşhur 8 sorudan ibaret kısma geçelim. Yine 1 cümle ile cevapla tüm soruları.

1. Şu anda hayatta en çok istediğin şey nedir? - En çok istediğim şey sanırım hayallerimi gerçekleştirebilmek. Yani oyuncu olmak. :D Tabi en çok istediğim şeylerin sayısı fazla ama şuan en çok ağır basan bu. :A

2. Her hafta sorduğum o soru. :D Genelde aşk hayatın nasıldır? / Şu an sevgilin var mı? - Aşk hayatım sıkıcıdır ya :F Çabuk bağlanan bir insanım ve bundan dolayı genelde üzülen taraf hep ben oluyorum. Uzun zamandır hayatımda biri yok. Yani sapım :A

3. Bugüne kadar kendi başına verdiğin en iyi /en kötü kararlar neydi? - Şuana kadar verdiğim en iyi karar sanırım okul değiştirmekti :F En kötüsü de bir anlık sinirle sevdiğim bir insanı hayatımdan çıkardım. :D O zamanın şartlarına göre oldukça mantıklıydı ama şimdi pek iyi durmuyor gibi :A

4. Hiç unutmadığın ve düşündüğünde çok mutlu olduğun bir anını bizimle paylaş - Basit gelecek belki ama Sedef'in Twitter'dan tweetlerimi favlayıp daha sonra takip etmesi beni çok mutlu etmişti :Z

5. Kendinde en çok sevdiğin/sevmediğin özellikler? -
En sevdiğim özelliklerim : Fiziksel açıdan boyum kesinlikle :A Boyum 1.83, halimden oldukça memnunum. Sevdiğim bir diğer özelliğim de sevdiklerime aşırı değer veririm ve onları hep el üstünde tutarım :D Çoğu zaman bunun sonunda acısını çektim ama yapım böyle :A
En sevmediğim özelliğim : çok çabuk sinirlenirim, bazen o sinirle olur olmadık şeyler çıkıyor ağzımdan :A

6. Peki değiştirmek istediğin özelliklerin nelerdir? - Değiştirmek istediğim özelliğim: Aşırı duygusallığım :A

7. Bir kızda en çok neye dikkat edersin? Hayatına girecek birisinde ne gibi özellikler ararsın? -
En çok gülüşe ve boya dikkat ediyorum. Boy takıntım baya var ya :F
Valla bugüne kadar aradığım özellikte insanlar hiç çıkmadı o yüzden pek bir şey aramıyorum :F Sevildiğimi, değer verildiğimi hissettirsin, yeter :Z

8. Hayatta olmazsa olmazların nelerdir? – Olmazsa olmazlarım: ailem, yakın arkadaşlarım, telefonum ve kulaklığım :F Bunlar olsa yeter :A

Ahmed: Resimlerden önce buradan seni okuyan kişilere son olarak neler söylemek istersin?

Özgür: Öncelikle sana teşekkür ederim beni konuk ettiğin için. Oldukça keyifli geçti, çok güzel sorular hazırlamışsın :bhr: Emeklerine sağlık :Z Okuyan herkese de teşekkür ederim, iyi ki varsınız :Z Seviliyorsunuz oldukça :Z

Ahmed: Şimdi ise o en heyacanlı an ile karşınızdayız efendim. Özliş hadi bize 2 tane resmini göster, birisi yüzün olduğu, 2. Resim ise free bir resim olsun. İster kendi resmin, ister sana özel bir nesne/bir yer/ aklına gelebilecek herşey olabilir. :D

Özgür:

WhatsApp Image 2017-07-31 at 1.05.42 PM.jpeg

WhatsApp Image 2017-07-31 at 1.05.40 PM.jpeg

Ahmed:
Özliş'üm ben de sana teşekkür ederim güzel sohbetin için. :Z

Ve son olarak.​
Programımızı kapatmadan önce kısa bir açıklama yer alacak. Forumumuza hızlı bir giriş yapan Thequeer forumda gözlemledikleri ve yapılan itiraflarla ilgili kendi açıklamasını yapacak. Forumumuza adapte döneminde arkadaşımıza programımız sayesinde destek oluyoruz.
Eğer sizinde yazacağınız açıklamanız varsa özelden bana bildire bilirsiniz.

Thequeer:
Öncelikle iyi programlar, bende yeni olmama rağmen her bölümü merakla bekliyorum ve böyle güzel bir etkinlik yaptığın için seni tebrik ediyorum. Yaklaşık 2 haftadır forumdayım ve bu süreç içerisinde ne kendimle ilgili nede fikirlerimi kim hakkında, ne hakkında olursa olsun açıkca söyledim. Hatta başta sen olmak üzere ya tutarsa, berkann, XanTier ve birkaç üye ile kaynaşmaya, sohbet etmeye bile başladım. Çünkü gerçekten sosyal bir ortam olmasına rağmen çok samimi insanlar var. Gel gelelim ısınamadığım ve tavırlarına anlam vermediğim insanlarda bir o kadar fazla. Geçtiğimiz hafta hakkımda fake olduğuma dair bir itiraf yapılmış. Açıkcası çok umrumda değil zaten belirttiğim gibi ben her zaman açık olmaktan yanayım. Yani bu tavrı takınan insanın bana dönüp açıkca problemini belirtme cesareti yoksa bende onu görmezden gelirim. Yine bakıyorum programı takip ettiğim bu 2 haftalık süreçte yapılan iğnelemelerin hepsi ANONİM? Madem bir insanın bir davranışından rahatsızsınız bunu böyle Anonim olarak değil de açık yüreklilikle yapın. Kendimi geçiyorum geçen haftalarda ya tutarsa ile ilgili yapılan bir eleştiriye ben bile sinirlendim açıkcası daha yeni olmama rağmen bana en sıcakkanlı, doğal gelen kişilerden biri. Ve ya tutarsa ya (olurda kafasına takarsa diye) asla önemsememesini vs söyleyerek o kişiye karşı kötü bir sıfatta bulundum ama ya tutarsa bana hemen müdahale ederek bunu söylememin yanlış olduğunu söyledi. Peki COOL'luk (Eleştiren kişinin eleştiri sebebi) bunun neresinde ?

Ya tutarsa yı geçiyorum. Her 3 eleştiriden 1 inin yapıldığı Deniz19. Hiçbir şekilde muhabbetim olmadı ama insan merak ediyor acaba ne varda bu kadar itiraf yapılıyor hakkında diye ve Deniz'in yorumlarını, durumlarını takip ettim ve bahsedilen gibi herhangi bir tavrını görmedim. Keza vadikızı da. Sıcakkanlı gayet iyi niyetli birine benziyor.

Neyse fazlada zamanını almadan son olarak şunu söylemek istiyorum; Diyelim ki bu kişilerin hepsi haklı ben fake hesabım yada yatutarsa cool takılmaya yada melankolik takılmaya çalışan biri o öyle bu böyle... Madem siz bu kadar doğrusunuz ( ki eleştirme yetkisini kendinizde bulmuşsunuz) Bunu neden bana ona şuna açıkça söylemiyorsunuz ? Bu sitede yapılan, zorunuza giden yada yanlış bulduğunuz şeyleri bu program ile anonim olarak belirttiğinizde rahatlıyorsanız kusura bakmayın ama henüz ergenlik çağını atlatamamışsınız demektir. Gördüğüm kadarıyla burada birçok insan belli bir yaşa erişmiş insanlar. Ya olgunluğunuzu gösterip açıkça söyleyin, konuşun yada SUSUN.

İtiraf ediyoruz YAZ her Pazartesi 20.00’de
İtiraflarınızı göndermeyi unutmayın.

g @sokak sanati @yakamoz-Asi @xemrexxx @Çiğdem- @denizz19 @Aserat @Harunnn60 @vadikızı @yatutarsa @mrt-06 @Billy Kane @tolgab @turkuazz @S.G.A.T. @xBUGRAx @ozgur2113 @Yiğitt @papuleoo @RüzgarGülü @dizi kolik @berkann @OzaN @Tzira @MayısKralı @Thequeer @dreamy @XanTier @Tolstoyevski @mesmeso61 @takas @polat Şaşmaz

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,470
Puanı
1,061
kız @Çiğdem- e kim halleniyor ay o ka düştünüz mü :eek: gidin dağda bayırda bir eşek falan bulun daha iyi :eek:

@mesmeso61 hakkındaki itiraflara katılmıyorum onun dışındakilerinç oğu doğru ayrıca @Aserat ilk yıllarındaki gibi kaknemler kaknemi hala değişmedi:A

@xBUGRAx bence de sen 2. admin ol @Yiğitt i bir parlakla kandırırlar forumu ele geçirirler admin falan olursa o :F

@ozgur2113 artık oyuncu olursan sedefin oğlunu oynarsın :A

@sokak sanati ve @Forumdash hakkındaki itraflara katılmamak elde değil :A

@XanTier imana gelmesi iyi oldu cidden:X

son itiraf buram buram @S.G.A.T. kokuyor:A

eline sağlık @Ahmad :X

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Yine güzel bölüm olmuş eline sağlık. :D @Ahmad

@ozgur2113 de çok samimi cevaplar vermiş ama Twitter hesabında resmini görmüştüm o yüzden sürpriz olmadı. Ama oyuncu olmak istediğini bilmiyordum bakarsın belki bir gün seni de dizilerde görürüz. :A

10. itirafa katılıyorum 8. itirafı yapan kişi de üstü kapalı beni gömmeye çalışmış, kim olduğunu tahmin edebiliyorum hatta neredeyse eminim ama neyse. :)

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
1.) Aleyna baba'nın askerleriyiz. :A
2.) Teveccühünüz. :)
4.) S.G.A.T'yi tanımak lazım bu cümleyi söylemeden önce. Anlaşılması çok kolay birisi değil sanırım, o yüzden böyle bir intiba uyandırmış. Tam tersi bir düşüncede birisi alsında. :)
12.) Eski ortamı bulamadığı için yalnız hissediyor sadece. Her insanın agresif veya uysal zamanları olur. Ama onu tanımak önemli olan, ki forumun çoğu tanımıyordur onu benim gibi. Tanımayınca da çok sert geliyor insana. Ama can çıkar huy çıkmaz o da ayrı bir mesele...
13.) Katılıyorum.
14.) Olmaması benim açımdan daha üzücü olur.
15.) Güzel hikaye :A

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
kız @Çiğdem- e kim halleniyor ay o ka düştünüz mü :eek: gidin dağda bayırda bir eşek falan bulun daha iyi :eek:

@mesmeso61 hakkındaki itiraflara katılmıyorum onun dışındakilerinç oğu doğru ayrıca @Aserat ilk yıllarındaki gibi kaknemler kaknemi hala değişmedi:A

@xBUGRAx bence de sen 2. admin ol @Yiğitt i bir parlakla kandırırlar forumu ele geçirirler admin falan olursa o :F

Çekemiyorsunuz beni. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Takas hakkındaki itirafların hepsine katılıyorum, ilk zamanlarımda böyle değildi sonradan gelene geçene saldırmaya başladı anlayacağınız gibi. Fakat kendisi gelene geçene özenti deme cüretini kendinde gösterse bile asıl özentinin kendisi olduğunu düşünüyorum, mafya kabadayılığı özentiliği.

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
İtiraf 10'a teşekkür ederim. :bhr:

@ozgur2113 Görmüştüm ben de seni. :D İnşallah hayalini gerçekleştirirsin FOX'ta izleriz seni. :A

Eline sağlık @Ahmad :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Güzel bölüm olmuş, emeğine sağlık gardaşım @Ahmad :A @ozgur2113 aşkımı zaten görmüştüm, sürpriz olmadı. Düşüncelerin için de teşekkür ediyorum, karşılıklı. :bhr:

3) Hahaha güldürdü, biz de bekliyoruz yeni genç kız üyeler. :F
7) Kim olduğunu bilmiyorum ama özelden yazsan karşılık bulursun belki, buradan anonim yapılan itirafa karşılık vermemi bekleme yani. :A
9) Katılmıyorum itirafa, @Forumdash gayet samimi ve mesajlarıyla foruma renk katan üyelerden. :)
10) @xBUGRAx tarafsızlığıyla ve foruma büyük emekleriyle bu mevkiyi hak ediyor zaten. :bhr:
15) Oha dedim okurken, sanki @S.G.A.T. yapmış gibi geldi. :A Maşallah ne güzel kurgulamış ama böyle bir şeyin olduğunu hiç sanmıyorum. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hakkımda yazan arkadaş yeni üye mi eski mi? En az @OzaN'dan 4 sene sonra uye olmuş olmalı ki cevap vereyim:F

Ya o itirafı yazarken hiç düşündün mü? Beni etiketleyip, yada benden alıntı yapıp geri dönmediğim yada etiketlediğin konulara cevap,yorum yazmadiğim oldu mu? Bir kişinin konularına cevap yazamıyorum konulardan koptugum için...O kişi de affetsin.

Neyse anonim yerine nickinle itirafta bulunsaydın seninle olan ilişkime daha dikkat ederdim. Şimdi kendime çeki düzen veremicem, gördün mü:T:

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Ay inşallah :bhr:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,470
Puanı
1,061
Hakkımda yazan arkadaş yeni üye mi eski mi? En az @OzaN'dan 4 sene sonra uye olmuş olmalı ki cevap vereyim:F

Ya o itirafı yazarken hiç düşündün mü? Beni etiketleyip, yada benden alıntı yapıp geri dönmediğim yada etiketlediğin konulara cevap,yorum yazmadiğim oldu mu? Bir kişinin konularına cevap yazamıyorum konulardan koptugum için...O kişi de affetsin.

Neyse anonim yerine nickinle itirafta bulunsaydın seninle olan ilişkime daha dikkat ederdim. Şimdi kendime çeki düzen veremicem, gördün mü:T:
hakkındaki itirafı görünce biz:A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Eline sağlık @Ahmad kanka. Sana tavsiyem nickini Ahmed yap daha cool durmuş.:D

Takası iyi gömmüş forum. Bi sona daha geldik forumda. İyice nefret ettirdi kendinden. Daha da girmez foruma:F

Benim hakkımdaki itirafı haklı buluyorum. Evet son dönemde aktif değilim pek ve popülerliğim düştü. Ve az yazmamda böyle cool olma çabası içindeymiş gibi bi hava veriyor. Kesinlikle haklısın. Haha kısmını ben nedense anlamadım. Sanırım benden nefret ediyor bu kişi ve sinirlendim o kısma. Ama istediğim zaman eski aktifiliğime döner buraların yine en popüler üyesi olurum. Belki popülerliğim düştü ama verdiğim korku baki olmuş anonim yazdığına göre.;)

@amoureux ile ilgili itiraf katılıyorum..

@ozgur2113 senin sohbette harika olmuş.:D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yine güzel bölüm olmuş eline sağlık. :D @Ahmad

@ozgur2113 de çok samimi cevaplar vermiş ama Twitter hesabında resmini görmüştüm o yüzden sürpriz olmadı. Ama oyuncu olmak istediğini bilmiyordum bakarsın belki bir gün seni de dizilerde görürüz. :A

10. itirafa katılıyorum 8. itirafı yapan kişi de üstü kapalı beni gömmeye çalışmış, kim olduğunu tahmin edebiliyorum hatta neredeyse eminim ama neyse. :)

Teşekkür ederim, inşallah görürsünüz :Z
İtiraf 10'a teşekkür ederim. :bhr:

@ozgur2113 Görmüştüm ben de seni. :D İnşallah hayalini gerçekleştirirsin FOX'ta izleriz seni. :A

Eline sağlık @Ahmad :D

Maşallah herkes görmüş :A Ayy ne güzel söylüyorsun öyle :bhr: :Z

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Hakkımda yalan konuştu diyen arkadaş acaba benim ne yalanımı görmüş çok merak ediyorum.

Smiley konusunda haklısınız. Arkadaşlarımda aynı şeyi söylüyor. Arada üşengiçlikten kullanmıyorum ama inanın çoğu şeyi yazarken gülerek yazıyorum fakat belli ki o duygu size geçmiyor.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,167
Puanı
1,061
İtiraf 15'i yapan yuh be kardeşim o kadar yazılır mı. :D

Seni eski formunda görmek beni mutlu ediyor @XanTier aynen devam. Seviliyorsun bilmiş ol. :D

Emeğine sağlık @Ahmad :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bölün bayağı dikkat çekici olmuş. :A

İtiraf 2'ye katılıyorum @XanTier'in eski halini de çok iyi biliyorum o yüzden karşılaştırma yapabilirim eskiden de bilgili bir insandı o konuda "daha" eklemeye gerek yok. Fakat eskiden karşısındaki insanın bilgisini fazla önemsemezdi ve kendisine uymayan görüşü kesinlikle dikkate almazdı, karşıt görüşlere karşı kalın bir çizgisi vardı aklında şimdi ise bu çizgileri silmiş ve karşısındaki kişiye daha önem veren bir Melih görüyorum. Bu değişim nedeniyle de daha cana yakın ve eğlenceli gözüküyor. (Eskiden de eğlenceliydi)

İtiraf 10'na da katılıyorum. :bhr: Bu 10. itirafı itirafı yapan kişi, işi kesinlikle biliyordur ve tespitinde doğrudur eminim. :A

@Yiğitt çocuğa yüz ver artık. :F

@ozgur2113 sohbetini bir çırpıda okudum ama hep onuştuğumuz şeylerdi, şaşırdığım bir nokta olmadı demek ki seni çok iyi tanıyorum. :bhr:

Emeğine sağlık bir tanem. :bhr: @Ahmad

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Eline sağlık @Ahmad kanka. Sana tavsiyem nickini Ahmed yap daha cool durmuş.:D

Takası iyi gömmüş forum. Bi sona daha geldik forumda. İyice nefret ettirdi kendinden. Daha da girmez foruma:F

Benim hakkımdaki itirafı haklı buluyorum. Evet son dönemde aktif değilim pek ve popülerliğim düştü. Ve az yazmamda böyle cool olma çabası içindeymiş gibi bi hava veriyor. Kesinlikle haklısın. Haha kısmını ben nedense anlamadım. Sanırım benden nefret ediyor bu kişi ve sinirlendim o kısma. Ama istediğim zaman eski aktifiliğime döner buraların yine en popüler üyesi olurum. Belki popülerliğim düştü ama verdiğim korku baki olmuş anonim yazdığına göre.;)

@amoureux ile ilgili itiraf katılıyorum..

@ozgur2113 senin sohbette harika olmuş.:D
Amoureux kim? :A

Bölün bayağı dikkat çekici olmuş. :A

İtiraf 2'ye katılıyorum @XanTier'in eski halini de çok iyi biliyorum o yüzden karşılaştırma yapabilirim eskiden de bilgili bir insandı o konuda "daha" eklemeye gerek yok. Fakat eskiden karşısındaki insanın bilgisini fazla önemsemezdi ve kendisine uymayan görüşü kesinlikle dikkate almazdı, karşıt görüşlere karşı kalın bir çizgisi vardı aklında şimdi ise bu çizgileri silmiş ve karşısındaki kişiye daha önem veren bir Melih görüyorum. Bu değişim nedeniyle de daha cana yakın ve eğlenceli gözüküyor. (Eskiden de eğlenceliydi)

İtiraf 10'na da katılıyorum. :bhr: Bu 10. itirafı itirafı yapan kişi, işi kesinlikle biliyordur ve tespitinde doğrudur eminim. :A

@Yiğitt çocuğa yüz ver artık. :F

@ozgur2113 sohbetini bir çırpıda okudum ama hep onuştuğumuz şeylerdi, şaşırdığım bir nokta olmadı demek ki seni çok iyi tanıyorum. :bhr:

Emeğine sağlık bir tanem. :bhr: @Ahmad
Bu mesajına dislike atarsam yine aynı şeyleri söyler misin? :A