TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" serhatt / 75.Bölüm

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
WhatsApp Image 2018-07-06 at 11.25.54 PM (1).jpeg

2 haftalık aranın ardından yeniden sizlerleyim. İlk önce itiraflara bakalım.

İtiraf 1
ms başlıyor ve sokak sanati şimdiden uçtu gitti :kiki:
-Anonim-

İtiraf 2
-Kaldırıldı-

İtiraf 3
-Kaldırıldı-

İtiraf 4
Foruma girmiyorum, siz işsizsiniz, aahhh ben popülerim. :F Misafir olarak forumu izleyip bunları yazıp insanları ezmeye çalışmak... :)
-Anonim-

İtiraf 5
LGBT bireylere saygım var. Fakat forumdan birisi devamlı sosyal medya hesaplarımdan rahatsız ediyor, engel atmam bile çözüm olmadı. Forumda seni ifşa edeceğim. :) :)
-Anonim-

İtiraf 6
Biri (sokak sanati) kendini İsmet Paşa sanır, biri (OzaN) kendini bazuka silah sanır, biri (xBUGRAx) kendini FOX sanır, biri (xemrexxx) kendini Osmanlı sultanı sanır... Millet deliye biz forumda akıllıya hasretiz. :A
-mrt-06-

İtiraf 7
157 bin küsür mesajdan etiket olayını çıkarsak xemrexxx'ten geriye ne kalacak tahmin edin bakalım. :A Zaten yer cücesi olduğu için iyice bataklığı boylar. :A
-Anonim-

İtiraf 8
Forumda psikolojik sorunlar yaşanlar var. Kişilik bozukluğu ve karakter bölünmesi en çok görülen vaka!
-Anonim-

İtiraf 9
Özel mesajlarızı ss alarak insanlara gönderiyorlar, kankalarınıza dikkat edin ;) ;)
-Anonim-

İtiraf 10
Deniz ile sokak sanati aşk yaşadığını ne zaman itiraf edecekler? Etmezlerse haftaya görüntülerini yayınlayacağım.
-Anonim-

İtiraf 11
Harunnn60'ı çok çok çok çok çok özledim. Gerçekten çok ama çok özledim. Gittiğinden beri forumun tadı tuzu kalmadı. Umarım bir an önce geri döner de forumun olmayan kalitesini up'latır.
-kerem-

İtiraf 12
Forumda dinciyim imajı verip reeelde bi haltlar yiyen arkadaşlara; Allah'ınız herşeyi görüyor sizin lafınızdı yalnız. :F
-Anonim-

İtiraf 13
-Kaldırıldı-

İtiraf 14
Ben foruma birdaha geri gelmeyeceğim deyip üstüne veda konusu açan arkadaş bu hafta geri dönerek kendiyle ne kadar çeliştiğini göstermiş oldu. Kendi kendini rezil etmek demek bu olsa gerek.
:F :F
-Anonim-

İtiraf 15
Etiketlerden bıktım!
-Anonim-

İtiraf 16
-Kaldırıldı-

İtiraf 17
Vadikızı biraz daha vizyonlu ve kendine güveni olsa idi önünde secde ederdim. yedi yirmi dört ablam, canimm ablam, kraliçem, -feminizm filan takılıp hasbelkader bir herif gibi yanında olurdum ama üzgünüm, şu hâliyle benim prensesim olamaz. biz plebler gibi çalışmayı derhâl bırakmalı. biz kadına prenses ol diyoruz, o ise çengelköy'deki kahvaltıcısında gözleme yapıp, forum ve ahalisine selfie çekerek instagram içeriği üretiyor. :F bijüteri işler fecaat. alo, vadikızıcığım, ya bu işlere hiç bulaşma yahut da çalışma. :F
Birde orayı burayı istiyormuşsun..
birisinin buna, zamanın da yaptıkların yüzünde forumun zor zamanlar geçirdiğini hatırlatsın. :F
yine de bir şeyler istiyorsa kendi borcunu arkadaşlarına ödesin, öyle konuşalım. :F
-Anonim-
note: pek aktif olamadığım döneme denk geldiği için fazla tanıtım yapamadım, bu yüzden olan itiraf sayısında düşüş gözden kaçmamıştır..

WhatsApp Image 2018-07-20 at 10.29.20 PM.jpeg

Bu hafta konuğumuz rengarenk üyemiz olan serhatt. :Z

Ahmed: Selam Serhat. Seni burada görmek çok güzel. :Z Öncelikle seni kısa bir tanıyalım istersen?

Serhatt: Herkese Selam,beni davet ettiğin için teşekkür ederim Ahmedciğim :bhr:
Evet ben Serhat 23 yaşındayım İzmit'te yaşıyorum.Halkla İlişkiler mezunuyum iş arayışındayım sıkıntılı bir dönemden geçiyorum,forumda vakit geçirerek sıkıntılarımı az da olsa unutuyorum burası bana çok iyi geliyor.

Ahmed: Seni tanımak isteyenlere ön tanıtma için güzel bilgiler. :Z
Serhatcığım forum içinde enerji dolu, pozitiv birisin amma nedense tüm bunların arkasında reelde daha asosyal ve depresif birisinin yatdığını düşünüyorum. Bununla ilgili detaylı şekilde konuşalım istersen? Reel hayatında Serhat nasıl biridir?

Serhatt: Evet doğru düşünüyorsun.Reel hayatımda asosyal depresif ve mutsuz biriyim.Böyle olma sebebim eşcinsel oluşum,yaşadığım yer ve ailem.Çünkü ben dilediğimi dilediğim gibi yaşayamıyorum kimseye durumumdan bahsedemiyorum ve bu beni ister istemez yalnızlığa mahkum ediyor.Yaşadığım yerde benim gibilere yer yok ve bu yüzden burada olmak yaşamak beni fazlasıyla mutsuz ediyor.Aslında ben çok renkli birisiyim kadın-erkek herkesle arkadaş olurum bana bir adım atana ben koşarım,yeni insanlar tanımayı yeni ortamlar görmeyi çok severim ama hayat şartları beni buraya bağlıyor malesef.Kişilik olarakta asla kindar değilim sadece fazlasıyla kırılganım bu da çok hırpalandığımdan olsa gerek.

Ahmed: Forumda çok kişiyle iyi geçiniyorsun, çoğu zaman da online'sin. Nedir buraya seni bu kadar bağlayan? Forumla ilgili düşüncelerini almak istiyorum. Tabii ki forumdaki rahatsız olduğun durumlar ve üyelerde vardır. Tüm artıları ve eksileri ile forumla ilgili düşüncelerin nelerdir?

Serhatt: Beni buraya bağlayan 1.neden ÖZGÜRLÜK.Düşüncelerimi duygularımı kısacası kendimi ifade edebilme özgürlüğü.Şöyle ifade etmek gerekirse ben durumumdan kimseye bahsedemiyorum reel yaşantımda ama buraya girince herkes beni biliyor dilediğim gibi takılıyorum ve kimse saygısızlık etmiyor bu çok önemli bişey benim için.Bunu istediğim gibi dile getirdiğim için bu forum bana çok iyi geliyor.

2.neden ise üyeler.Çok sıcak samimi bir ortam mevcut burada.BAZEN çok saçmalıyoruz mesela ama yüzümü en çok güldüren tek yer bu forum şuan.

Tabiki insanın olduğu her yerde çirkeflikler olur ama buranın güzelliği o çirkeflikleri bile görmezden gelmemizi sağlıyor.

Bi de yalnızlığım yalnız oluşum beni bu foruma bağlayan sebeplerden biridir.

Ahmed: Forumda LGBT'ciler denince en ilk akla gelen kişilerden birisin. Reel hayatına peki gay olmanın ne gibi etkileri var? Yani çevrende seni bilen kişiler var mı, çevrenin bu konuda fikirleri nasıl? Bir LGBT bireyi olarak her bakımdan bakarsak gay hayatını merak ediyorum.

Serhatt: Yukarıda da bahsettiğim gibi mutsuzluğumun,asosyal oluşumun en büyük sebebi bu durumu gizlemek zorunda olmam.Çevremde ailem tanıdıklarım hiç kimse bilmiyor,bilseler beni burada yaşatmazlar kötü gözle bakarlar.Benim yaşadığım yerde benim gibilere yer yok ve gün geçtikçe ben daha da dibe batıyorum kendimi artık buraya ait hissedemiyorum.Kısacası çok zor bi hayatım var,olmadığım biri gibi davranmaktan yorgun düşmüş bir haldeyim,daha ne kadar böyle gider bilmiyorum.

Ahmed: Bu hafta yine 10 üye ismi vereceğim ve senin onları yorumlamanı istiyorum. :Z + benimle ilgili de birkaç cümle yazarsın. :bhr:

xemrexxx, sokak sanati, Yiğitt, xBUGRAx, Dosi, DarkLegenD, mrt-06, cookies, Aserat, Thequeer

xemrexxx- Forumun olmazsa olmazlarındandır.Gülmemi sağlayan beni güldüren en önemli kişilerden biridir,görmeden sevdim kendisini iyiki var :bhr:

sokak sanati - Forumun en dobra kişisi diyebilirim.Reelde de böyle mi bilmiyorum ama forumda bu haliyle kabul ettik onu böyle olduğu için seviyoruz böyle olmaya devam et tatlım :D

Yiğitt - Ahh Yiğit,forumun beyaz atlı prensidir kendisi,bazı tartışmalarımız oldu dönem dönem kendisine gıcıkta oldum ama kinci olmadığını anladığım an kendisine büyük bir saygı ve sevgi beslemeye başladım.Biraz bana yüz verse hiçte fena olmaz bence :bhr:

xBUĞRAx - Fox fanıdır kendisi ve bu onu forumda sempatik kılıyor,kimseye zararı dokunmayan gördüğüm bildiğim kadarıyla çok iyi yürekli biri. :D

Dosi - Zeynom alıngan bir insan,biraz fevri tavırları var ama o güzel kalbi insanlığı paha biçilemez yeri bende ayrıdır çok severim iyi ki var :bhr:

DarkLegenD - Bunca zamandır forumdayım kendisini çözmüş değilim,bazen çok kırıcı olsa da kindar olduğunu ve kasten kırmak istediğini düşünmüyorum :D

mrt-06 -
Foruma verdiği aradan döner dönmez hemen kaynaştık ve çok sevdim kendisini,her yönüyle mükemmel bir insan olduğunu biliyorum ve kendisini çok seviyorum :bhr:

cookies - Ah başımın belası,boyumu öğrendiği günden beri peşimde :D Bazen abartsada içinde hiçbir kötü niyet olmadığını biliyorum. Fazla deli dolu ve insan canlısı :D iyi ki varsın sen de :bhr:

Aserat ve Thequeer haklarında pek birşey söyleyemiyeceğim çünkü pek sohbetimiz yok özellikle Thequeer ile. Aserat forum için büyük çabalar gösteren foruma büyük artıları olan birisi böyle devam etmesini diliyorum :D

Gelelim sana Ahmed :D :
Seninle de pek sohbetimiz yok çünkü aktif değisin,forumda eskisi gibi aktif olsan eminim çok güzel sohbetlerimiz olurdu sende benim için forumun olmazsa olmazlarındansın.Bi ara iNSTADAN takipleşiyorduk sonra beni takibi bırakmıştın bayağı üzülmüştüm sebebini merak etmiyor değilim :D

Ahmed:
En sevdiğim 8 klişe soruluk bölüme geçelim. :Z Hadi başlayalım. :Z

1. Hiç aşık oldun mu? / Şu an sevgilin var mı?
Aşık oldum şu sıralar da aşığım diyebilirim,sevgilim yok.

2. Sana göre bir insanda olması gereken en önemli karakter özellikleri nelerdir?
En önemli özellik doğruluktur.Bir insan doğruluktan yana olduğu sürece o insan bile bile kötülük yapamaz,kalp kıramaz,yalan söyleyemez.

3. Bir erkek ne yaptığında seni çok tahrik eder? :A
Ne yaptığında demeyelim de yakışıklı bir erkek gördüğüm anda tahrik olurum ben bişey yapmasına gerek yok :A

4. Şu ana kadar hayatında verdiğin en önemli karar neydi?
Evi terkedip İstanbula yerleşmekti,bunun için adımlar attım İstanbula gittim ama bazı durumlardan ötürü ertelemek zorunda kaldım.

5. Doğumgününde sana nasıl bir sürpriz yapılmasını isterdin?
Doğum günlerinden nefret ederim :D

6. Kendinde en sevdiğin / en sevmediğin özellikler nelerdir?
En sevdiğim özellikler iyi bir insan olmam(bunu diyebiliyorum çünkü iyi bir insan olduğumu biliyorum),doğruluktan şaşmamam,yardımsever olmam.En sevmediğim ise cesaretsiz olmam.

7. Şuan yanında kimin olmasını isterdin?
Yiğit'i isitiyorum :D

8. İçki/sigara kullanıyor musun?
Sigara kullanıyorum,içki hiç içmedim içilen ortamlarda bulundum içmeyi düşünmüyorum.

Ahmed:
Baya güzel röportaj yapdık. :Z Son olarak hadi resim at da seni görelim. :ZTabii ki seni görenler olmuşdur, ama merak edenler de çoktur. Merakla bekliyoruz. :Z

Serhatt:

Ahmed:
Konuk olduğun için teşekkür ederim canım.

Serhatt: Rica ederim,beni davet ettiğin için de ayrıca teşekkür ederim canım :bhr:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Geçen hafta 3 itirazım vardı bu hafta iğneleyici itiraf olmadığına göre benim hiç itiraf yok anlayabilirler:A @mrt-06 bu işin piri. Var mı benim itirafı :D ( Yok de:A)

MS tatilde olduğum döneme denk geldi. Bu yıl fındık olmadığı için bu ayda kullandım tatilimi ve hava çok sıcak hiç gezip tozasim yok o yüzden genelde evde fuarda gece sahilde geçiyor vaktim. Evde olduğumda foruma dalıyorum o sebeple 2 hafta carladım haftaya daha azalacak merak etmeyin MS'ye vaktim kalmayacak:D
Ayrıca MS'nin en başarılı kişisi Milli Şefim sana ne:A

Diğer isim ile bağlantım yok. Varoş kitle sevmiyorum zaten.:D

@serhatt canım çok keyifli sohbet olmuş. Başarılar diliyorum sana iş bulma yolunda. İnşallah bulursun.:D
Reelde biraz daha kısarak eleştiri yapıyorum ama yine dilimin kemiği yok pot kırıyorum :(

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,480
Puanı
1,061
kız @denizz19 a bişi olabilir mi hiç o resmen @Çiğdem- in erkek versiyonu sıska, çirkin ve yüzsüz hiçbir yere gidemez o :A

etiketlerden bıkanlar yazabilir etiketlemeyiz olur biter:X

ayrıca ben osmanlı sultanı sanmıyorum kendmi aynı zamanda koriş hem efsun hem de tyrion oluyorum bebişim analizin yanlış :bhr:

itiraf 5 bomba:A

itiraf 12 tahmin edilebilir kim olduğu :A gerçi o tanıma uyan herkes gerçek hayatta öyledir:A

iTİraf 13 resmen forumun uğursuz konusundan gelmiş ayol UTC de bile 32 bölümde patladılar birbirlerine siz de saç saça baş baça kavga edin birkaçınız gebersin kalanla devam edelim foruma plizzzz:))))

@serhatt lı bölümde @kerem den @Harunnn60 ''tülay seni çok seviuyom, nolursu n geri dön tülay!!!!! '' itirafı gelmiş @Ahmed alttan alttan subliminali vermiş:D :D :D

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
İTİRAF 6 yanlışlıkla anonim yazmışım mrt-06'ya aitdir, düzenledim!

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
İtiraf 10 @mrt-06 'ya aittir, kaynağım bizzat kendisidir.

İtiraf 12'yi beğendim, itiraf sahibi özele gelsin tanışıp kaynaşalım. Anlaşırız.

İtiraf 13 Bu 3'lü veya herhangi bir üçlü forumda yokken birisini nasıl bitirebilir aklım almıyor. Bu nasıl olabilir ki? Olasılığı kaç?

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,480
Puanı
1,061
İtiraf 10 @mrt-06 'ya aittir, kaynağım bizzat kendisidir.

İtiraf 12'yi beğendim, itiraf sahibi özele gelsin tanışıp kaynaşalım. Anlaşırız.

İtiraf 13 Bu 3'lü ve herhangi bir üçlü forumda yokken birisini nasıl bitirebilir aklım almıyor. Bu nasıl olabilir ki? Olasılığı kaç?
itiraf 13 te aynısını düşünüyorum:A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,837
Puanı
1,060
Geçen hafta 3 itirazım vardı bu hafta iğneleyici itiraf olmadığına göre benim hiç itiraf yok anlayabilirler:A @mrt-06 bu işin piri. Var mı benim itirafı :D ( Yok de:A)

MS tatilde olduğum döneme denk geldi. Bu yıl fındık olmadığı için bu ayda kullandım tatilimi ve hava çok sıcak hiç gezip tozasim yok o yüzden genelde evde fuarda gece sahilde geçiyor vaktim. Evde olduğumda foruma dalıyorum o sebeple 2 hafta carladım haftaya daha azalacak merak etmeyin MS'ye vaktim kalmayacak:D
Ayrıca MS'nin en başarılı kişisi Milli Şefim sana ne:A

Diğer isim ile bağlantım yok. Varoş kitle sevmiyorum zaten.:D

@serhatt canım çok keyifli sohbet olmuş. Başarılar diliyorum sana iş bulma yolunda. İnşallah bulursun.:D
Reelde biraz daha kısarak eleştiri yapıyorum ama yine dilimin kemiği yok pot kırıyorum :(
Sağol Umut'cum eksik olma :bhr:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,837
Puanı
1,060
kız @denizz19 a bişi olabilir mi hiç o resmen @Çiğdem- in erkek versiyonu sıska, çirkin ve yüzsüz hiçbir yere gidemez o :A

etiketlerden bıkanlar yazabilir etiketlemeyiz olur biter:X

ayrıca ben osmanlı sultanı sanmıyorum kendmi aynı zamanda koriş hem efsun hem de tyrion oluyorum bebişim analizin yanlış :bhr:

itiraf 5 bomba:A

itiraf 12 tahmin edilebilir kim olduğu :A gerçi o tanıma uyan herkes gerçek hayatta öyledir:A

iTİraf 13 resmen forumun uğursuz konusundan gelmiş ayol UTC de bile 32 bölümde patladılar birbirlerine siz de saç saça baş baça kavga edin birkaçınız gebersin kalanla devam edelim foruma plizzzz:))))

@serhatt lı bölümde @kerem den @Harunnn60 ''tülay seni çok seviuyom, nolursu n geri dön tülay!!!!! '' itirafı gelmiş @Ahmed alttan alttan subliminali vermiş:D :D :D
Konuk olduğum bölümü sabotaj etmek için yapıyor,bu bir komplodur :A @kerem

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Son iki bölümdür hiç itiraf yapmıyorum, forumda da pek değilim. İtiraflar sayesinde gündemi takip ediyoruz. :A

@serhatt teşekkürler canım benim, ben senin ilk zamanlar post kastığını düşünüyordum. O nedenle sana karşı pek olumlu yaklaşmasam da bunu sezdirmiyordum, sonradan sorun kalktı tabi. Düşüncelerimiz karşılıklı artık, biliyorsun sen de :bhr:

İtiraf 9 bunu ben de yaşadım bir zamanlar, güveni inşa etmeden olur olmaz laflar etmeyin. Tabi en yakınınız yapıyor, hiç ummadığınız isimler ss alıp yolluyor. Bilmesi zor, yine de dikkat edin tabi :) (Bir kere iyi yakalamıştım, mesajı okuyunca anlayacak kendisini :A)

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Aaaaaaa benim nerem kırıcı canım. Mesajlarımın +%95'i mizah, makara, boş, espri içerir. Geri kalan ise ciddidir. Senin bu -%5'lik kısımdaki mesajlarıma denk geldiğini düşünmüyorum. Bu mesajlarım da alıntısız olur çoğunlukla. @serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,837
Puanı
1,060
Son iki bölümdür hiç itiraf yapmıyorum, forumda da pek değilim. İtiraflar sayesinde gündemi takip ediyoruz. :A

@serhatt teşekkürler canım benim, ben senin ilk zamanlar post kastığını düşünüyordum. O nedenle sana karşı pek olumlu yaklaşmasam da bunu sezdirmiyordum, sonradan sorun kalktı tabi. Düşüncelerimiz karşılıklı artık, biliyorsun sen de :bhr:

İtiraf 9 bunu ben de yaşadım bir zamanlar, güveni inşa etmeden olur olmaz laflar etmeyin. Tabi en yakınınız yapıyor, hiç ummadığınız isimler ss alıp yolluyor. Bilmesi zor, yine de dikkat edin tabi :) (Bir kere iyi yakalamıştım, mesajı okuyunca anlayacak kendisini :A)
Evet ilk başlarda çok soğuktun,artık aramızda problem olmadığına sevindim,teşekkür ederim :bhr:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,837
Puanı
1,060
Aaaaaaa benim nerem kırıcı canım. Mesajlarımın +%95'i mizah, makara, boş, espri içerir. Geri kalan ise ciddidir. Senin bu -%5'lik kısımdaki mesajlarıma denk geldiğini düşünmüyorum. Bu mesajlarım da alıntısız olur çoğunlukla. @serhatt
Seni çözemediğimdendir böyle düşünmem,sen öyle diyorsan öyledir sorun yok :)