TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" Billy Kane / 74.Bölüm

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Şuna kazanamayacağım topa girmek istemiyorum desene Kemal kılıçdar gibi :A Selda Bağcan çok büyük bir sanatçı olsa da popüler kültüre ve foruma hitap etmiyordu, buna rağmen finale kadar kalıp finalde dahi birinci oldu, o yüzden bu havalar boşuna :A

Sia'yı forum bilmiyordu sanki ben Sıla ile şampiyon oldum:A
İstersen gireyim hatta sen seç yarışmacımı ama büyük iddia olur yani büyük bi şey koyman lazım ortaya ve ben her türlü senden sonra elenerim:A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Popülaritemin neden düştüğünü açıklıyorum, evet. @Tolstoyevski 'nin bu mesajı insanların düşüncelerini değiştirmiştir. Erkin Bey kadar filozofik bir adamın sözünü dinlemeyecekler de ne yapacaklar?(güzel avuntu.)

Aynı kişinin 76 kere aynı kişi üzerinden itiraf yapması?

Bknz: Kin bu, kus kus bitmez

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Madem herkes birilerini koruyor bende @Yiğitt bebüşümüzü koruyayım. Gerçekten her kitleye eşit yaklaşan @darksaal kadar adil bir yönetici. Çok başarılı ilerliyor bence. Üstüne çok gidilmiş onu da bu konudan aklamaliyiz bence yorumlar yaparak:X @Çiğdem- @Harunnn60

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ben kavga çıkartırım ama çok cazgır biriyimdir tek gelme:A

Samimi bulmadığın bir ortamda niye olmak istiyorsun. Belki samimi bulmadığın ortam şuan ki adalet ortamından memnundur:A
Sen hayatta kavga çıkaramazsın boş yapıyorsun yine :A gel o zaman karşıma buluşalım :A hatta toplu buluşmamıza gel :D

Adalet benim :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Valla @bazinga AKP'den aday olsa AKP'ye bile oy veririm. Şurda 5 senedir biliyorum kendisini ben de @Bully de yöneticiliğimiz boyunca kendisinin en ufak yanlışını görmedik. :) Kimse elbette dört dörtlük değildir, hata yapabiliriz en nihayetinde insanız ancak bir olaydan böyle bir insana bu yorumda bulunmak vicdanen çok rahatsız edici, belirtme ihtiyacı hissettim..
Şu an Devlet Bahçeli gibi ama :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Madem herkes birilerini koruyor bende @Yiğitt bebüşümüzü koruyayım. Gerçekten her kitleye eşit yaklaşan @darksaal kadar adil bir yönetici. Çok başarılı ilerliyor bence. Üstüne çok gidilmiş onu da bu konudan aklamaliyiz bence yorumlar yaparak:X @Çiğdem- @Harunnn60
Benim Ozan yorumumdan bunları mı anladın? Ben @Yiğitt'e adil değil mi diyorum ne saçmalıyorsun. Yiğit'i malzeme yapmayın bence, adam gayet başarılı ben zaten hep bunu diyorum fitne katma yani. :X

Şu an Devlet Bahçeli gibi ama :F
Bir olaydan yargılanmasını doğru bulmuyorum bunu demek istedim. :D