TVen İtiraf Ediyoruz 59.Bölüm (6.SEZON)

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
WhatsApp Image 2017-09-22 at 21.01.07.jpeg

PART 1

Ve 1 aylık aranın ardından Yeni Sezonuyla "İtiraf Ediyoruz" karşınızda.
Maalesf forumun çökmesi falan ilk haftaya baya etki etdi ama önümüzdeki haftalarda herşey yoluna girer. :D

İlk olarak gönderdiğiniz itirafları görelim.

İtiraf 1
Billy Kane in yanlış tanıtıldığını düşünüyorum. Söylendiği gibi sinsi içten pazarlılıkla bir alakası yok ama kendisinin de hoşuna gidiyor galiba bu durum. :A
-Anonim-

İtiraf 2

'Forumda oluşan güçlü lobileri birlikte yıkacağız' diyen FaJi hala icraata geçmeyeli 2 hafta, samimi arkadaşlıkları kıskanalı 1 yıl oldu...
-Anonim-

İtiraf 3

mrt-06 ablasına şiir yazmış ben de sokak sanati'na yazacağım :))))))))​

soğuk bir nevale

oldum olası terhane

küçük bir yılan gibi

akşam sabah demeden

kederinden elemli

sanat sanat için

artık sanata git

ne olursun

artık forumdan git

tek başına git

istediğim gibi git

-Anonim-

İtiraf 4

Forumda insanları birbirine düşüren, gruplaşmalara sebep olan, kavgalar çıkaran ismi açıklıyorum! Geçtiğimiz günlerde de hepimizin gördüğü gibi o isiiimmmmm DENİZZ19!
-Yiğitt-

İtiraf 5

Forumda pek kavga olmuyor. İç yüzler kapalı. Bazıların biraz üzerine gitmen yeterli. :X
-Anonim-

İtiraf 6

Çiğdem'in yönetici olması gerekiyor, kız forum için her şeyi yapıyor yöneticiler yatarken Çiğdem bu yıl 4 tane etkinlik düzenledi.
-Anonim-

İtiraf 7

En favori üye anketlerinde oy kullanıp konuda belirtmeyenler çok iticisiniz. Korkmayın oy vermedikleriniz size bir şey yapmaz.
-Anonim-

İtiraf 8

Yine MusicSurvivor başlıyor..Yine sokak sanati bir anda herkesle cici cici kanka olur, malum herkes o zaman iyi veriyor. :kiki:
-Anonim-

İtiraf 9

denizz19'un bu iyilik numaraları gerçekten gitmeden güzel ayrılmak için mi yoksa en favori üye için mi? :-)
-Anonim-

İtiraf 10
-Kaldırıldı-

İtiraf 11

Tolstoyevski her şeyi biliyorsun. Her şeyden haberin var. En kültürlümüz sensin. Tamam ama yeter bu nedir! Ne zaman trend olan her hangi bir konuya girsem adamın satırlarca yazdığı mesajlarıyla karşılaşıyorum. Herkese kültürlüyüm, senden çok biliyorum mesajı verme çabası. Belki bunun farkında değilsin ama böyle.
Efendiliğine lafım yok ama çok antipatik ve sıkıcı karaktere sahipsin. Böyle biri olduğunu eskiden bilmiyordum. Keşke biraz kendini değiştirmeye çalışsan.
-Anonim-

İtiraf 12

denizz19 askere mi gidiyo nereye gidiyosa gitsin de kurtulsak artık
-Anonim-

İtiraf 13

Kendi dizilerini zorla okutturuyorlar. Sonra reytinglerde öndeyiz deyip bir birlerini tebrik ediyorlar. :D Hayretle izliyoruz. :A
-Anonim-

İtiraf 14

Forum olarak para toplayıp vadikızı'na yeni bilgisayar alalım, hepimiz rahat edelim
-Anonim-

İtiraf 15

denizz19 komedisin :F Bu yapmacık tavırlarına kimse inanmıyor "Deniz Uslu Çocuk Oldu 1. Perde" bu sefer daha çok ilgi gördü bu tiyatro :F kapış kapış biletler gidiyor , hadi kolay gelsin :)
-Anonim-

İtiraf 16

Rüzgargülü baya gıcık birisi bence. Böyle cool, havalı tavırlar falan, eminim benim gibi düşünen kişiler baya vardır. :X
-Anonim-

PART 2

Part 2 artık tam yeni bir formatda karşınızda. Artık ben değil soruları sizler soracaksınız. Ben her bölümde konuğu söyleceğim ve sonraki 4 gün içinde bana özelden kim o konuğa ne sorusu varsa sorabilecek. Ben ise isteye bağlı anonim ve ya isim ile soruyu konuğa soracağım.
Önemli Duyuru: Artık resim göndermek diye bir zorunluk falan yok, konuk olmayı kim isterse bana özelden yazabilir.

10. bölümde konuk, yakında zorunlu foruma araverecek olan denizz19
Kimin Deniz'e anonim ve ya ismi ile sormak istediği sorusu varsa 27 Eylül'e kadar göndersin. :Z

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,079
Puanı
1,061
@sokak sanati şiiri mükko :F :F :F
@denizz19 masken düşmüş :A engerek yılanın işi bittiğine göre sıra çıngıraklı yılan @mrt-06 da:A
@Çiğdem- ve yönetici olmak hoşt diyorum forumda tıkladığınız yerden meme çıkar valla:(
@Dosi kız naptın teee isveçlerden ortalığı karıştırıyon:F
itiraf 13e katılıyorum :bhr:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
İtiraf 4 Yiğit bunu zaten söylemiştin bana bir de itiraf yapmış :A

İtiraf 9 benim en favori üye olmak için bir şey yapmama gerek yok ki bunca yılın getirisi bu kadar oy almam :D İlk günden bu güne neysem oyum yani rahat ol ;)

İtiraf 12 çatlasın askere de gideceğim dönüşte de kaldığım yerden devam edeceğim tabi belli olmaz ama bakalım :A Kimliğini açıklamadığın için eleminde boğul :F

İtiraf 15 kaçtır tiyatro mesajı atıp duruyor sanırım hayatında hiç tiyatro izlememiş ve burada olan durumları tiyatro sanıyor ee malum tiyatroyu anlamak akıl işidir :A

16 itiraftan 4 tanesini nasiplenmek bence her babayiğidin harcı değildir nefretinizde boğulun :F

Bu arada emeğine sağlık @Ahmed :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
İtiraf yapmadım söyleyeyim baştan. :A

@denizz19 damga vurmuşsun itiraflara. :F

@sokak sanati Bence senin itirafçın seni çok seviyor baksana şiir bile yazmış. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
@denizz19 bölüme damga vurmuş demek ki doğru yolda. Özelden ne sorsam bilmiyorum ya her gün konuşuyoruz sonuçta. :A

İtiraf 3'teki şiir çok iyi olmuş kim yaptıysa tebrik ediyorum. :A

@Tolstoyevski hakkındakine katılmıyorum sonuçta kendi fikirlerini belirtiyor o bile göze batıyor galiba.

@Çiğdem- hakkında olana da hak veriyorum bu emekler görmezden gelinmemeli. :D

Emeğine sağlık. :D @Ahmed

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
İtiraf yapmadım söyleyeyim baştan. :A

@denizz19 damga vurmuşsun itiraflara. :F

@sokak sanati Bence senin itirafçın seni çok seviyor baksana şiir bile yazmış. :A
La işin ilginç tarafı forumda hiç böyle net sorunlu olduğum kimse de yok yani o sebeple herkesten bekleyebilirim bu sinsi itirafları yüzüme gülüp arkamdan sallayanlardan biri :A

@denizz19 bölüme damga vurmuş demek ki doğru yolda. Özelden ne sorsam bilmiyorum ya her gün konuşuyoruz sonuçta. :A

İtiraf 3'teki şiir çok iyi olmuş kim yaptıysa tebrik ediyorum. :A

@Tolstoyevski hakkındakine katılmıyorum sonuçta kendi fikirlerini belirtiyor o bile göze batıyor galiba.

@Çiğdem- hakkında olana da hak veriyorum bu emekler görmezden gelinmemeli. :D

Emeğine sağlık. :D @Ahmed
Aynen doğru yolumdan hiç şaşmadım çok şükür bundan sonra da öyle olacak sen soru bulursun :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
La işin ilginç tarafı forumda hiç böyle net sorunlu olduğum kimse de yok yani o sebeple herkesten bekleyebilirim bu sinsi itirafları yüzüme gülüp arkamdan sallayanlardan biri :A

Aynen doğru yolumdan hiç şaşmadım çok şükür bundan sonra da öyle olacak sen soru bulursun :A
Bilmiyorum ya aklıma bir şey gelmiyor. :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

O kadar çok kavga ettin ki demek ki tahminde bile bulunamıyorsun :A :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
İtiraf 13'ün kim olduğunu direkt yazım tarzından anladım gözümden iyice düştün kaçak güreşmene gerek yok. :D Ben kimseye zorla okutturmuyorum yaklaşık 20 üye okuyor diziyi onları etiketliyorum sadece. :X Anten vermeme gerek yok herhalde. :A

Emeğine sağlık bebişim. :Z @Ahmed

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğit'in hedef göstermesi işe yaramış, itiraflar @denizz19 üzerine yoğunlaşmış. Bir daha uğraşma bebe benimle. :A

İtiraf 14 güldürdü @vadikızı yapılsın bilgisayarın artık. :bhr:

Pek bomba itiraflar yok gibi, az çok kimin neyi yaptığı belli. :D

İtiraf 13'ün kim olduğunu direkt yazım tarzından anladım gözümden iyice düştün kaçak güreşmene gerek yok. :D Ben kimseye zorla okutturmuyorum yaklaşık 20 üye okuyor diziyi onları etiketliyorum sadece. :X Anten vermeme gerek yok herhalde. :A

Emeğine sağlık bebişim. :Z @Ahmed
İtiraf 13 hiç yabancı değil, iddiasını ismini vererek gösterseymiş keşke...

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Yiğit'in hedef göstermesi işe yaramış, itiraflar @denizz19 üzerine yoğunlaşmış. Bir daha uğraşma bebe benimle. :A

Demek hedef gösterdiğini kabullendin güzel gelişme :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061

İtiraf 13 hiç yabancı değil, iddiasını ismini vererek gösterseymiş keşke...
Biz kaçın yılanıyız sanki anonim olunca anlamayacağız. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Neyse sus şimdi abi kızar bize. :F

O zamanlar gizliden gizliye yapıyordum, bu hafta açığa çıkardım. :Z
Sıkıntı yok rahat rahat yapabilirsin :D

Bu arada 13.itirafı yapan ben değilim itiraf yapmadım zaten yapacak olsam da bunu direk söylerim gizli kapaklı yapmam bilinsin istedim sanki oklar beni göstermiş gibi :F

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
3 güldürdü. :A Akrostiş başarılı ama dizeler çok yavan :A

6 konusunda öncelikle Çiğdem'in yöneticiliği hakkında olumsuz hiçbir görüşüm yok, ama yöneticilik ile foruma katkının alakası yok. Yönetici yönetmek için var adı üstünde, katılmıyorum itirafa. Çiğdem yönetici olursa desteklerim sonuna kadar, ama öne sürülen sebep yanlış :D

11 Tolstoyevski'nin öyle bir amacı yok. Her lafın altında bir artniyet arayan ergen balık burcu kızları tavrında yapılan bu ve bunun gibi itiraflar çok sinir bozucu.

13 Forumun acı gerçeği @denizz19 @mrt-06 @Aserat :A

16 Rüzgargülü'nü ve onun mizahını anlayamıyorsanız sorun sizde. Siz bu kafayla 12. yy esprilerine/fıkralarına gülüyorsunuzdur muhtemelen :A