TVen İtiraf Ediyoruz 78.Bölüm "YAZ" (Sezon Finali)

Yaz sezonunda en beğendiğiniz bölüm konuğu kim oldu?

• mrt-06 - 22. bölüm

Oy: 5 38.5%
  • sokak sanati - 23. bölüm

Oy: 1 7.7%
  • Billy Kane - 24. bölüm

Oy: 4 30.8%
  • serhatt - 25. bölüm

Oy: 1 7.7%
  • Çiğdem- - 26. bölüm

Oy: 0 0.0%
  • dizi kolik - 27. bölüm

Oy: 2 15.4%

• Kullanılan toplam oy
    13
  • Anket kapatılmış .

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Beni sevmeyen bir iki kişidir kesin onlar. Ayrıca bana karşı böylesine düşmanca davranmanın sebebi eski tartışmalarımız diye düşünüyorum. Hani şöyle şu an haklı olduğum gerçek olsa bile o eski tartışmalarımız gözüne perde çekiyor gibi. Burada her tartıştığım insanı kalbimde taşısam depresyona girerdim ama neyse ki beynimden çabucak siliniyor birçok şey çünkü çok anlamsız buluyorum anlık tartışmaları ve iyi şeyler kafamda mevcut kalıyor. Bu forumda elimden geldiğince herkese iyi olmaya, bir şeyler paylaşmaya çalıştım durdum ama öyle bir an geliyor ki gerçekten sevdiğim dediğin insan aslında kuyunu kazmaya çalışan insan çıkıyor. İşte o gün bugündür ben de gamsızı oynamaya karar verdim ve kafama takmaz oldum böyle şeyleri. Şu bir gerçek yarın forumdan ayrıldığımızda bundan 3 sene 5 sene sonra ben neler yapmışım diyeceğimiz bir platform olarak kalacak. Bazen ilk üye olduğum yıllara bakıyorum da bu ben miyim diyorum şu an. Yani şu an kişi ya da kişilerin hakkımda ne söylediği ne yaptığı oldukça önemsiz kalıyor. Sen ya da bir başkası oy topladığımı düşünerek eleştirmeye devam edebilirsiniz dediğim gibi. :)
Sana karşı önceki olayları karıştırsaydım seni bazı platformlarda desteklemezdim. Hatırlar mısın bilmiyorum ama yöneticiler anketin sana iyi oy vermiştim. Yani duygularımla değil nesnel durumlarla karar veriyorum. Misal konu açma, Mesaj yazma konusunda benden daha fazla yazıyor ve konu açıyorsun ama demek değildir benden daha çok katkı sağladığın veya benim senden daha çok katkı sağladığım. Olayları ve olguları harekete geçirmek için bazen tek bir mesaj ve konu yeterlidir.

Zaten insan fıtratında vardır kötü şeyleri çabuk unutma. Sonuçta iyi yaptığın şeylerle gurur duyarsın ve hafızanda yer alma süresi daha uzundur.

Neyse asıl konuya gelirsek eğer haklı olduğunu düşünüyorsan sana tekrar soruyorum. Oy istedin mi? Madem sorduğum kişiler seni sevmiyor kendin cevap verebilirsin.
Kardeşim ben senle uzun zamandır tartışmıyorum hala neyin siniri bu? Hatta yazdığın birkaç mesajı beğendim bile... Hadi siyasette anlaşamıyoruz anlarım da dini bir konuda benden ne zaman alaycı/kötü bir söz gördün gerçekten merak ediyorum? Yazmadığıma eminim çünkü, dini değerler çok hassas bir konu bunu göz önüne alarak her daim çizgiyi korumuşumdur. Sadece sana neden namaz kılan adamı profil resmi yaptığını sormuştum onu da fikir alışverişi yaptık o kadar, bana göre yanlış gelmişti sana göre doğru. Konuşuldu bitti o mesele...

Ben yine aynı benim ama belli ki siyasi tartışmalarımızdan ötürü benim hakkımda yanlış kanılara varmışsın. Sağlık olsun. :D
Dediğim gibi tartışmak için yazmadım. Şimdi eskilerle ilgili mesajları konuşmaya gerek yok ama değiştiğin bir gerçek.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Yahu o şekilde bir olay benim başıma geldi böyle ufak kelime danslarıyla durumu benim kabullenmem şeklinde lanse etmen de ayrı bir komik. :D Ben geldiğim günden beri neşemle, eğlencemle tanınırım senin gibi Nemrut suratlı değilim hiç değilse. Öyle senin gibi duracağıma kendimi inzivaya çekerim daha iyi. Ruh gibisiniz herkese karşı ama öyle salla salla konuş arkasından çok iyi. Sevgili mümin kardeşim sen Kur'an okuyan birisin orada yazıyor mu bilmediğin bir şey hakkında kişiyi suçlama diye ama doğru işine geleni alırsın oradan :)
Aaaaaaaa çok tehlikeli laf. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Sana karşı önceki olayları karıştırsaydım seni bazı platformlarda desteklemezdim. Hatırlar mısın bilmiyorum ama yöneticiler anketin sana iyi oy vermiştim. Yani duygularımla değil nesnel durumlarla karar veriyorum. Misal konu açma, Mesaj yazma konusunda benden daha fazla yazıyor ve konu açıyorsun ama demek değildir benden daha çok katkı sağladığın veya benim senden daha çok katkı sağladığım. Olayları ve olguları harekete geçirmek için bazen tek bir mesaj ve konu yeterlidir.

Zaten insan fıtratında vardır kötü şeyleri çabuk unutma. Sonuçta iyi yaptığın şeylerle gurur duyarsın ve hafızanda yer alma süresi daha uzundur.

Neyse asıl konuya gelirsek eğer haklı olduğunu düşünüyorsan sana tekrar soruyorum. Oy istedin mi? Madem sorduğum kişiler seni sevmiyor kendin cevap verebilirsin.Dediğim gibi tartışmak için yazmadım. Şimdi eskilerle ilgili mesajları konuşmaya gerek yok ama değiştiğin bir gerçek.
Ben de oy istemedim diyorum sabahtan beridir. Ozan'a biri kanıt yollamış diyor ama ben kimseden böyle bir talepte bulunmadığımı söylüyorum. Göreyim o kanıtı diyorum onu da göstermiyor. Ben de o yüzden peşinden koşmayı bıraktım. Seninle de sorunum yok birkaç kere bazı konularda anlaşmazlığa düştük ve ben bu tarz sorunları kişisel mesele haline getirmem anlık orada olur ve biter. Bazen küçük laf sokmalarım olur ama ötesinde zararım olmaz. :)