TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" mrt-06 / 72.Bölüm (7.SEZON)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Aaa @MEnes ile biraz goy goyu uzattık kabul ediyorum ama tam iltifat etmeye başlamışkan patladın sende cnm :F @MEnes Sana saygısı oldunu söylerken bende şakayı bırakalım yakışmış diye demiştik yanı sen patlamadan önce dedik sen dedin diye değiştirmedik :A
@mrt-06 kardeşim duygusal bir arkadaşımız. :A Ve geçtiği dönem iyice duygusal olduğu bir dönem olduğu için onu anlayışla karşılamamız lazım. :A Verdiği tepkilerde kendince haklıdır muhakkak. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ben yine derim bana alınmaz Atacan kardeşim. :A Hoşuma gitmeyen şeyleri demeyeceksem ohooo işimiz var. :A Doğal olmak, ne düşünüyorsan onu söylemek en iyisi. :A Tabi karşındakini kırmadan bunu yapman gerekir o ayrı. :A
Hayır ben eleştirilere bozulmadım zaten. Saygım sonsuz sonuçta herkes beğenmek zorunda değil. Ben sadece şakayı fazla abartmanıza bozuldum sanki adam öldürmüşüm gibi muamele yapılınca haliyle insan bozuluyor. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Hayır ben eleştirilere bozulmadım zaten. Saygım sonsuz sonuçta herkes beğenmek zorunda değil. Ben sadece şakayı fazla abartmanıza bozuldum sanki adam öldürmüşüm gibi muamele yapılınca haliyle insan bozuluyor. :A
Haklısın yiğidim goygoy dediğin şey böyle bir şey işte. :A Bazen önünü alamıyorsun yardırıp gidiyorsun. :A :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Yeni yaşımla birlikte artık küpeliyim. :A Yıllardır istediğim hayalimi gerçekleştirdim elhamdülillah. :A

@yatutarsa @Çiğdem- @denizz19 @Yiğitt @xBUGRAx @xemrexxx @sokak sanati @Maskeli Fedai @Yakamoz-Asi @DarkLegenD @Billy Kane @vadikızı @Dosi @bazinga @MEnes @MasacRE- @Ahmed @Aserat @RüzgarGülü @serhatt @cookies

AzkqJ7.jpg
İlk küpe olarak farklı seçim :D Genelde taşlıları tercih ederler.
Güle güle kullan ve insan kendini nasıl mutlu hissediyorsa öyle davranmalı :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Haklısın yiğidim goygoy dediğin şey böyle bir şey işte. :A Bazen önünü alamıyorsun yardırıp gidiyorsun. :A :A
Aaa işin tuhafıda işte goy goy mesajlarımıza patlamadı ciddi şekidle yakışmış mesajımıza patladı :F Şakayı bırakalım kenara yakışmış dedim @mrt-06 tşk etse küpe sevmiyorum ama yakışmış gerçekten vsyle diğer mesajlarım övgüden gidecekti :A :A :A

Ama Atacan uyarı yaptı diye yakışmış demedik ondan önce dedik önemli olan bu insan dedi diye onu yapmak onu kandırmak olur Menesde zaten saygısı oldunu demişti ama tşk beklediğimiz mesajlara oklava geldi :A :A :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Al bak hiç benzemiyor işte, sadece küpe, bıyık farkı da değil sanki başka biri gibi duruyor :A
87466.jpg

AzkqJ7.jpg