TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" mrt-06 / 72.Bölüm (7.SEZON)

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,840
Puanı
1,060
Yeni yaşımla birlikte artık küpeliyim. :A Yıllardır istediğim hayalimi gerçekleştirdim elhamdülillah. :A

@yatutarsa @Çiğdem- @denizz19 @Yiğitt @xBUGRAx @xemrexxx @sokak sanati @Maskeli Fedai @Yakamoz-Asi @DarkLegenD @Billy Kane @vadikızı @Dosi @bazinga @MEnes @MasacRE- @Ahmed @Aserat @RüzgarGülü @serhatt @cookies

AzkqJ7.jpg

Forum dışı demiştim ama burdanda demek istedim birazda yanlış anlaşıldım sanırım yakışmış ama ben erkekte küpe sevmiyorum ya takmamanı tercih ederdim ama yakışmış güle güle kullan ablam;)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Mavi boncuk şarkısını paylaşır mısın @sokak sanati :A Demediğiniz kalmadı şimdi yakışmış deyin. .ss

Ablayla dalga geçilmez kendine gel:) @Çiğdem- :A

Artık küpeli ve yakında dövmeli asi bir gencim ben. :A

Anlaşılan yakında @Çiğdem- benim ablam olacak :A

Senin saçın boyalı hiç şansın yok. :A @Çiğdem-
Aaa @MEnes ile biraz goy goyu uzattık kabul ediyorum ama tam iltifat etmeye başlamışkan patladın sende cnm :F @MEnes Sana saygısı oldunu söylerken bende şakayı bırakalım yakışmış diye demiştik yanı sen patlamadan önce dedik sen dedin diye değiştirmedik :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Aaa @MEnes ile biraz goy goyu uzattık kabul ediyorum ama tam iltifat etmeye başlamışkan patladın sende cnm :F @MEnes Sana saygısı oldunu söylerken bende şakayı bırakalım yakışmış diye demiştik yanı sen patlamadan önce dedik sen dedin diye değiştirmedik :A

Bu mesaj ile benim hiç ilgim yok benden niye alıntı yaptın.s.s iyi ve @xemrexxx gibi oldun alakasız mesaj alakasız konu:A