Selam dünyalı,

Sence de artık üye olarak devam etmenin zamanı gelmedi mi? Üstelik şimdi Fav10'a üye olmak aşırı kolay. Ücretsiz olduğunu söylemeye bile gerek yok zaten?

Eğer Facebook'un varsa buraya tıkla anında giriş yap.

Eğer Facebook'un yoksa şuraya tıkla ve 1 dakikada işlemi tamamlayıver.

Olur mu? İnan, pişman olmayacaksın.

TVen İtiraf Ediyoruz - 21. Bölüm (Kış Sezonuna Veda) - 07.02.2018

Bu konu 'Fav10 Yarışma ve Program Etkinlikleri' forumundadır ve Ahmed tarafından 7 Şubat 2018 başlatılmıştır.

1. Sherlock

Sherlock Moderatör
    Moderatör

Öncelikle iltifatların için ve sıvayı hafife almadığın için teşekkürler. Emekliye ayrıldığın için son zamanlarda gözünden kaçırdığın çok detay oluyor, sıva konusunda da eski formundan uzaksın.

Mesela şuna vur desem vuramazsın, belim ağrıyor dersin, çünkü artık emeklisin:

Ancak bu konuda üstat seviyesinde bilgeliğe sahip olduğun için sana saygımız sonsuz.[DOUBLEPOST=1518097951][/DOUBLEPOST]
    Çok teşekkürler, bunda @DarkLegenD beyin payı büyük. Peki sana da hediye etmemi ister misin?[DOUBLEPOST=1518098140][/DOUBLEPOST]
    Vurmak konusunda Ahmet Çakar üstatlardan birisidir ve örnek aldığımız bir kişiliktir. Videosunu attığın iyi oldu. Peki yukarıda attığıma vurmak hoşuna gitti mi? İstersen siyah olanı da var:

• Beğendim Beğendim x 2
    • Güldürdün Güldürdün x 2
  2. MEnes

MEnes Emekli
    Emekli

Ne güzel ne hoş düşünceler bunlar sayın dostum. Eskiye özlemin hiç bitmediğini ve bunların değerini bilen yeni gençlerin olduğu bir ortamı görmeyi beklemiyordum. Bundan ziyadesiyle hoşnut kaldığımı söylemeliyim.

Şöyle bir şey vardır ki her meslekte yeninin bir eskisi ustası vardır. Ve o usta hiç bir zaman körelmez sadece işe ara vermiştir. Kritik bir durum olduğunda çıkar ve sorumluluk alır. Gelecekte bu sorumluluğu almam gerektiğinde gerekeni yapacağıma emin olabilirsiniz. Biz bu işe değer verenler bundan asla vazgeçmeyeceğiz.

• Beğendim Beğendim x 1
  3. DarkLegenD

DarkLegenD Favori Üye
    Favori Üye

Peki Sherlock'un bu ''vurmak'' fiiline olan düşkünlüğü nedir sizce, bey amcacım? Psikoanalitik seans yapabilir misiniz kendisine? Çocukluktan kalma bi' sıkıntısı var galiba.

• Beğendim Beğendim x 2
  4. xemrexxx

xemrexxx Favori Üye
    Favori Üye

ay neyini merak ediyorlar ayol ben faruk profilini tamamlarım hemen

adın faruk
    yaş 28
    yaşadığı yer istanbul kadıköy
    işi asistan (beşiktaşta bir ajansta, koriş gibi havalı birine çalışıyor kesin patronunu kıskanıyor:A )
    fiziki özellikler 1.78, sivilceli,sıska
    sevgili durumu forever eliza...
    ailesi ile yaşıyor

alın işte size faruk forumdash neyini merak ediyonuz ki canım :A @Çiğdem- @destere @Ahmed @Thequeer @Yiğitt @YıldırıM @Dosi @xBUGRAx @S.G.A.T. @XanTier @eskici @MasacRE- @Aserat @vadikızı @cookies

• Güldürdün Güldürdün x 10
  5. Sherlock

Sherlock Moderatör
    Moderatör

Bir gün çok tuhaf bir rüya gördüm...

Rüya şu şekildeydi; seninle birlikte şunlara 'vurduğumuzu' gördüm. Derken, biz vurma işlemini gerçekleştirirken bulunduğumuz odanın kapısı açıldı, içeriye tuhaf bakışları ile dikkat çeken @S.G.A.T. girdi ve "çok güzel vuruyorsunuz, lütfen bunu alışkanlık haline getirin, benden hiç rahatsız olmayın. Ben şimdi Suskunlar'ı üçüncü kez bitirmek için televizyonun karşısına geçiyorum" dedi.

@S.G.A.T. odayı terk ettikten sonra dördüncü kez Leyla ile Mecnun'u bitirmiş olan ve sıvama konusunda üstat mevkisine yükselmiş olan @MEnes odaya girdi, görünümü Leyla ile Mecnun'u dördüncü kez bitirmesinden dolayı aşağıdaki şekildeydi:

Özlü sözler sarf edecek gibi bakıyordu, bir süre bizi izledikten sonra şöyle söyledi: "Gidenler bizden hep bir parça götürürler O parçanın yerinde de derin izler kalır, bu yüzden vurmaya devam edin, vurmak güzel şey..."

İşte ben, bu rüyayı gördüğümden beri "vurmak" fiiline ayrı bir düşkünüm sevgili dostum.

• Güldürdün Güldürdün x 4
  6. DarkLegenD

DarkLegenD Favori Üye
    Favori Üye

Ahaha bu eşsiz rüyayı uydurmak için çok düşündün mü?

• Beğendim Beğendim x 1
  7. Sherlock

Sherlock Moderatör
    Moderatör

Ben asla uydurmam, bunu en iyi sen bilirsin. Bana neden "vurmak" fiiline bu kadar düşkün olduğumu sordun, cevabı bu rüyayı görmem...

• Güldürdün Güldürdün x 1
  8. eskici

eskici Favori Üye
    Favori Üye

İsterim tabii ki de :A

• Beğendim Beğendim x 1
  9. MEnes

MEnes Emekli
    Emekli

Sevgili dostum Sherlock arkadaşımız sanata ve sanatsal değerlere gereken önemi her daim vermiş bir bireydir. 'Vurmak' fiili öyle bir fiildir ki geçmişi, geleceği, şuanı yoktur. Yani çocukluğuna inecek olsak dahi göreceğimiz şeyler çok farklı olmayacaktır. Bu dostumuzun sahip olduğu şey bir takıntı değil bir fikirdir. O fikri hep zinde tutmak için de sürekli dile getirip toplumsal bir değer haline getirmek gibi kutlu bir yolda ilerlemekte. Ve şunu da söylemeliyim ki eski bir ustanın dediği gibi 'fikirlere kurşun işlemez'... Buna saygı duyup destek olmayalım da ne yapalım?
    İşte sanatsallığın zirve yaptığı ve algılara dibine kadar ulaşan muazzamlıkta bir rüya. Ne denilebilir ki bunun karşısında... Senin potansiyelin çok büyük, bunu ileride daha net fark edeceksin sevgili dostum. Bu potansiyeli harcamaman için elimden geleni yapmak benim görevimdir.

10. Sherlock

Sherlock Moderatör
    Moderatör

Yorumunuz için çok teşekkür ederim saygıdeğer üstadım. Yorumlarınız benim için çok değerli, bu yüzden size vurmanız veya isterseniz sıva yapmanız için bu muhteşem armağanı hediye etmek istiyorum:

[​IMG][DOUBLEPOST=1518165407][/DOUBLEPOST]
    O zaman buyurun, dilediğiniz gibi vurabilirsiniz:

• Harika Harika x 1
  11. S.G.A.T.

S.G.A.T. Moderatör
    Moderatör Fikir Adamı

Bu resimin daha küçüğü yok mu? :A

12. Sherlock

Sherlock Moderatör
    Moderatör

Duydun mu? @S.G.A.T. büyük sevmiyormuş. @DarkLegenD

13. eskici

eskici Favori Üye
    Favori Üye

Teşekkürler Sherlock bey :A

14. denizz19

denizz19 Emekli
    Emekli

Benle ilgili itirafı anlamadım :A

Ama çok itiraf bekliyordum[DOUBLEPOST=1518338705][/DOUBLEPOST]Benle ilgili itirafı anlamadım :A

Ama çok itiraf bekliyordum

15. S.G.A.T.

S.G.A.T. Moderatör
    Moderatör Fikir Adamı

Evlenirsen 3 kişi olacakmışsınız. :A Sen bir şey anladın mı? @Yiğitt :A

• Aynen Aynen x 1
  16. kerem

kerem Favori Üye
    Favori Üye

İtiraf 24 kalp ben.:A
    Bu arada forumda neden kalp emojisi yok?

17. Yiğitt

Yiğitt Süper Moderatör
    Süper Mod. Co-Admin

Anlamaya çalışmadım ama herhalde çocuk yapacaklarını söylemiş. :F

18. xemrexxx

xemrexxx Favori Üye
    Favori Üye

@mrt-06 da tasinacakmis Deniz evlenince 3 kisi yasayacaklar neyini anlamadiniz yilan yilani birakmaz:A

Sayfayı Paylaş