TVen İtiraf Ediyoruz 70.Bölüm

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
İddiaların hepsini okudum, topluca bir yorumum olacak.

"Yiyin birbirinizi :A"

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Şöyle bir tepeden aşşağıya göz gezdirdim yine ama @sokak sanati itirafını dikkatlice bakıp okudum yorumlarda gözüme takıldı :A

@sokak sanati Uzun zamandır itiraf yapmadığını bende biliyorum , uzun zamandır da olaylardan da aynı şekilde uzak @Harunnn60 ile ben en yakın şahitleriz , forumda zaten kabuğuna çekildi bir takım reelden dolayı bunun sebepleri var uğraştığı daha önemli şeyler var şimdi onlara deyinmiyeyim bukadarı bilinse yeter , sessiz sakin kendi halinde takılıyor itirafları oyüzden yerinde bulmadım . Bizzat biliyorum çünkü neler yapmadığınıda biliyorum nelerle meşkul oldunuda biliyorum beni az çok tanıyanda zaten sözüme irtibat eder :bhr::bhr::bhr:

@Ahmed Eline sağlık çok içli dışlı olamıyorum itiraf programıyla ama büyük emek veriyorsun :bhr:

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Emeğine sağlık :D @Ahmed
Kuralı itirafı yapan arkadaşlara bizzat söyledim. Zaten kendileri de büyük hassalıkla düzenleme yaptılar.
Özür dilerim de Suudi Arabistanda değiliz. :D
Bağıra bağıra tartışma yaratmadan, seviyeli bir şekilde fikirlerini yazmışlar.
Bence bu doğru yaklaşım değil. Bu mantıkla Dünyada hiç bir yasak uygulanmamalı. Sonuçta hepsi illa ki birilerinin özgürlüğünü kısıtlıyordur. Yasaklar ve kurallar insanlara daha iyi yaşam sunulması için mevcutlar. Şu andaki durumda bu tarz itiraflar zaten zor dönemler geçiren forumumuzu daha da sıkıntıya sokuyor.
Aserat'ın da bir çok hatası olsa da çok fazla gereksiz yüklenilmiş. Üslup ve davranış şekli olarak konuşulabilecek, medeni biri. Özellikle forumdaki emeği çok saçma bir şekilde küçümsenmiş. Bu kadarını haketmiyor Ayrıca ceza alan ilk yönetici falan da değil. O nereden çıktı. :D Zamanında banlanan co-adminler vardı. :D

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
İyi benlik bir şey yok.
Yalniz ne çok olay varmış ya. Bunlar hep özel sohbetlerden kaynaklanıyor bence. İkiyüzlü insan çokmuş gerçekten de forumda.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Hayatımda hiç doğru düzgün itiraf yapmadım bir tane de ben yapayım üstüne alınan alınsın.

"Önüne gelene adminlik vermişler(mod- süper mod), normal sıradan vatandaş göremiyorum herkes mi admin olur bir forumda anlamış değilim, Hayır yapabilen var yapamayan var"

Şu lafa imzamı çakarım :A

@sokak sanati @Yakamoz-Asi @xemrexxx @Çiğdem- @denizz19 @Aserat @Harunnn60 @vadikızı @yatutarsa @Billy Kane @tolgab @turkuazz @S.G.A.T. @xBUGRAx @ozgur2113 @Yiğitt @RüzgarGülü @dizi kolik @Tzira @MayısKralı @XanTier @Tolstoyevski @Thequeer @FaJi @Dosi @YıldırıM @batuhankaralar @Forumdash @DarkLegenD @Doğu @mesmeso61 @FaJi

Yakında Admin olunca bu sorunu en kısa zamanda çözeceğim inşallah :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bu arada Atacan ile ilgili de itirafı ben yapmadım. Kaç gündür aklımda konu kilidi açılmışken yazayım. Tam üstüme kalacak bi itiraf daha. Zaten çocuk baba dolmaya yer arıyor belirtmek istedim.:A

Aslında tekrar okudumda pekte üstüme kalacak gibi değil üslup baya değişik cidden kim merak ettim.:A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,147
Puanı
1,061
kız kim bu ergen sürekli bir kişiyi hedef seçip aynı tarz itiraflarda bulunuuyor:F