TVen İtiraf Ediyoruz 69.Bölüm

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Harbi yaa şimdi geri vites yaptı vs mesajları çıkar ben bu kıza bi şey demedim kavga etmedim arkasından yapılan itiraflar yorum yaptım o kadar. Ne düşmanlığı yaptım cidden merak ediyorum.:F
Bu itirafı yazan dosi değilse bana özelden ulaşsın. Olayı yanlış biliyor :F
Sen ve Yiğit vardı her yorumda birde Çiğdem zaten baş konuydu. Ben en son yorum yapan kişiydim cidden saçma.:F
Tolstoyveski diyeceğim ama oda yok. :A Oda her şeyi senden biliyordu. :A Muhakkak sana takık bir kişi var sürekli seni birileriyle düşman etmeye çalışıyor. :F

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Vadikizi'nin kötü yüzünü bir de ben görseydim keske. :D Nasil oluyor, nasil bir sey merak ediyorum :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Seni @Polat Şaşmaz a havale ediyorum o halde :A

Sessiz sakin diye eziyor millet işte her zMan olduğu gibi çok takmamak lazım egolarını tatmin ediyorlar :A
Abi son derece naif yorumlar yapan, her kese yakin olmaya calisan, forumda ego'su en düsük isim. :D Ne yapmis olabilir de bu kadar adam delirmis merak ediyorum gerçekten :D Soracagim bir ara arkadaslara :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
kız bu ne şimdi de @vadikızı teyzeme yüklenmişler bir ihtimallere bakalım;

@Çiğdem- in gözüne girmek isteyen @destere şoparı atmış olabilir bu iftiraları
giderayak foruma kaos getirip döndüğünde kaosu ben bitirdim diyerekten iktidarını güçlendirmek isteyen @mrt-06 da baş şüpheliler araSINda
askerde canı sıkılan @denizz19 bir yılanlık yapmış olabilir
@sokak sanati da olabilir o ka ucuz laflar var çünkü
@Çiğdem- le @Dosi cadolozlar olarak zaten listedeler :A eline sağlık @Ahmed

bu arada @faruk @Forumdash arkadaşlar onun adını merak etmeyin:A
İtiraf yapan arkadaş zaten yalan isme bile razı :X En azından külfetim yok :X

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Vadikızı için söylenen ve yapılan itirafları kınıyorum, tamam bende forumda yüzünü görmek istemediğim insanlar var kalkıp ağzıma laçka etmiyorum . Yazık çok yazık cidden , kimin niyeti ne olursa olsun kalkıp böyle sürekli itiraf etmek hoş değil kaldı ki bu itirafların çoğu bir kaç kişiye ait hele ki vadikızı itirafları tek kişiden çıkmış olabilir.

@Ahmed tamam eline sağlık ama cidden bazıları itiraf boyutunu aşmış saygısızlık yani, lafım sana değil yanlış anlama bu itirafları yapanlara , burası forum alt tarafı kimse kimsenin yüzünü görmüyor zaten, yazışmalarına da katlanamıyorsa engeller istemediği kişiyi en fazla.

İtiraf 2
denizz19 dikkat çekmek için askere gidiyorum dedi, foyası ortaya çıktı. Forumda yaldır yaldır dolaşıyor, dikkat çekmek için ne şovlara girdin be. :F
Bu itirafı sen yaptın dimi hadi itiraf et :A @denizz19

Son düzenleme:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Vadikızı için söylenen ve yapılan itirafları kınıyorum, tamam bende forumda yüzünü görmek istemediğim insanlar var kalkıp ağzıma laçka etmiyorum . Yazık çok yazık cidden , kimin niyeti ne olursa olsun kalkıp böyle sürekli itiraf etmek hoş değil kaldı ki bu itirafların çoğu bir kaç kişiye ait hele ki vadikızı itirafları tek kişiden çıkmış olabilir.

@Ahmed tamam eline sağlık ama cidden bazıları itiraf boyutunu aşmış saygısızlık yani, lafım sana değil yanlış anlama bu itirafları yapanlara , burası forum alt tarafı kimse kimsenin yüzünü görmüyor zaten, yazışmalarına da katlanamıyorsa engeller istemediği kişiyi en fazla.

Bu itirafı sen yaptın dimi hadi itiraf et :A @denizz19
Yok ben yapmadım ama durum güncellememi aynen almış :A

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,845
Puanı
310
Bence çok haksızlık yapılıyor vadikızı'na ! Adı gibi o bir vadikızı söylediklerinizi yüzde yüz takmıyor ayrıca burda sevenleri var ve kimse istemiyor zorla giren diyen arkadaş kusura bakma da Kurtlar Vadisi Genel Sohbette dışlamadık biz onu yani sevilen bir üyedir ! Böyle haksızlığa karşıyımdır kimin vadikızıyla problemi varsa bana gelsin tabi yüreği yetiyosa ! Şimdi gerçekleri konuşalım dersem bu forumdan vadikızına iftira atandan bi kişi ortaya çıkmaz ! @vadikızı sen takma kafana

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
kız bu ne şimdi de @vadikızı teyzeme yüklenmişler bir ihtimallere bakalım;

@Çiğdem- in gözüne girmek isteyen @destere şoparı atmış olabilir bu iftiraları
giderayak foruma kaos getirip döndüğünde kaosu ben bitirdim diyerekten iktidarını güçlendirmek isteyen @mrt-06 da baş şüpheliler araSINda
askerde canı sıkılan @denizz19 bir yılanlık yapmış olabilir
@sokak sanati da olabilir o ka ucuz laflar var çünkü
@Çiğdem- le @Dosi cadolozlar olarak zaten listedeler :A eline sağlık @Ahmed

bu arada @faruk @Forumdash arkadaşlar onun adını merak etmeyin:A
Benim yapmama gerek yok bak şimdi ben gidince gör yılanlar çıyanlar sokaklara çıkacaktır. :A