TVen İtiraf Ediyoruz 68.Bölüm

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İtiraf 4 ben de bomba patlatacağım dediğin zaman acaba neler saçmalayacak diyordum da bu kadar kötü bir yalan beklemiyordum sahiden. :D

İtiraf 5 diyecek sözüm Yok güldürdü sadece :F

İtiraf 22 çatla geri döneceğim ve sen kaldığın yerden çatlamaya devam edeceksin ben bu forumda olduğum sürece sen popülerlik çıtasına yükselemeyeceksin :A

İtiraf 27 @sokak sanati ile hiçbir sorunum kalmadı kaldı ki öne de geçsem geriye de düşsem ki bu da ayrı bir saçmalık zaten böyle şeylere tenezzül etmem :D çocuk değilim artık yani.

@Ahmed bu güzel jestin için teşekkür ederim seviliyorsun. :) emeğine sağlık.

Hesabı yanlış zaten ms galibi benim ben öndeyim.:A

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Ya itiraf #15 İdol olmak büyük sorumluluk ister, sorumluluk sahibi birisi değilim. Senin sorunun belli ki @yatutarsa @berkann 'la sanırım (b) kızım sana söylüyorum, gelinim sen işitcilik yapmana gerek yok. Ayrıca yatutarsa, berkann ya da ben de sorun arayacağına kendi sorununu bize söyle çözelim.

(ahhh boynum)
Berkan ve bana paket itiraflar geliyordu zaten, seni de eklemişler bu sefer. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Berkan ve bana paket itiraflar geliyordu zaten, seni de eklemişler bu sefer. :D
Son zamanlarda forumun favori kelimesi EGO :F Kendilerini ezik hissetiler mi hemen "ne kadar egolu" biri diyip #etiket yapiştirip yolluyorlar:F Gocunmuyorum tamam ama gel yüzüme söyle, iki çift laf edelim nasıl biriyim öğren:X En merak ettiim şeyde bu zat(larla) konuştugum halde mi bunları diyorlar?

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Son zamanlarda forumun favori kelimesi EGO :F Kendilerini ezik hissetiler mi hemen "ne kadar egolu" biri diyip #etiket yapiştirip yolluyorlar:F Gocunmuyorum tamam ama gel yüzüme söyle, iki çift laf edelim nasıl biriyim öğren:X En merak ettiim şeyde bu zat(larla) konuştugum halde mi bunları diyorlar?
Kanka bana da demişler, parti kuralım toptan. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı