TVen İtiraf Ediyoruz 66.Bölüm

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
İtiraf 1 - @DarkLegenD katılıyorum itirafa, bay bay aşkım. :bhr:
İtiraf 2 - Katılıyorum kardeşim, ortalık şokta. :A
İtiraf 20 - Size gelmiş bu itiraf. :A @MasacRE- @S.G.A.T. Kalça resmi yerine baklava atsanız olmayacak böyle. :bhr: @Çiğdem-
İtiraf 28 - Garip ama güzel bir itiraf olmuş, hoşuma gitti. D:
Sen adi bir sahtekarsın. :A LGBT'den atarlar umarım seni. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@Yiğitt sakın yanlış anlamasın fakat açıkcası son dönemde bende de biseksüelliğe ya da eşcinselliğe sempati duyduğun izlenimi bıraktın :A Yani elbette goygoy ama her şakanın altında? Tamam kızma :A Zaten biseksüellik filan hakaret olmadığı için açık açık ve direkt yüzüne karşı söyleyeyim dedim benim de kısmen bu konuda şüphelenmeye başladığımı. :D
Karşı değilim, herkesin cinsel tercihine de saygılıyım. :D Bu forumdaki yeni halim değil ki, son 2-3 yıldır hep böyleyiz zaten. Her şey @xemrexxx yüzünden başladı .ss

Ciddi olarak söylersem değilim, burada takılıp eğlenmek için söylüyorum. Olsaydım bunu belirtirdim, kimden saklayacağım? Hele belki de hayatım boyunca görmeyeceğim, görmediğim insanlardan mı saklayacağım? :D

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Yine elemler kederler akıtılmış, güzel bölüm olmuş. :-)
İtiraf 10: Sergiliyorum cnm, okulda ben geçerken "aa şu farklı ve cool tavırları olan çocuk değil mi" diyorlar
İtiraf 20: Çok güzel bir noktaya değinmiş arkadaş
İtiraf 26: Geçen bölümlerde de biri (belki aynı arkadaş) kendi kendime gitmemi bekliyordu. Anlaşılan bundan ümit kesilmiş. :D Tavsiyem göz ardı etsinler, göz ardı edince üyeyi banlamışsınız gibi oluyor. Harika bir şey.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Karşı değilim, herkesin cinsel tercihine de saygılıyım. :D Bu forumdaki yeni halim değil ki, son 2-3 yıldır hep böyleyiz zaten. Her şey @xemrexxx yüzünden başladı .ss

Ciddi olarak söylersem değilim, burada takılıp eğlenmek için söylüyorum. Olsaydım bunu belirtirdim, kimden saklayacağım? Hele belki de hayatım boyunca görmeyeceğim, görmediğim insanlardan mı saklayacağım? :D
kırmızı yeri okuyunca aklıma geldi de eskiden resimler paylaşiliyordu noldu? @Ahmad yoksa kendi merak ettiğin insanlardan mı program bahanesiyle istedin:A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
sadece yaza özelmiydi? O zaman yeni sezon bildiği kin, nefret, milletin tercih merakıyla geçeçecek demek:A Röp en azından itirafları hafifletiyordu:X

no, ty :X
Röportaj bazen programın formatını gölgeliyordu, yaz özel kalması iyi oldu. :D Keyifle izliyoruz aşkım, ne istiyorsun? :Z

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
kırmızı yeri okuyunca aklıma geldi de eskiden resimler paylaşiliyordu noldu? @Ahmad yoksa kendi merak ettiğin insanlardan mı program bahanesiyle istedin:A
@Yiğitt dediği gibi yaz özeldi o kısım. :D Hem sonra kimse sorsam resim göstermeyeceğim falan da diyordu ben de kaldırdım. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@XanTier @Harunnn60 İtirafı Aaa vlla iyiki Kocam yapacam ikinizi demiş ya diğer seçeneği deseydi , ucuz kurtulmuşsunuz bence şükredin kabullenin hayırlı olsun
:A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Röportaj bazen programın formatını gölgeliyordu, yaz özel kalması iyi oldu. :D Keyifle izliyoruz aşkım, ne istiyorsun? :Z
Geçen geldiğimde itiraflara bakmiştim. 3 böüm birbirinin aynı itiraflar. Görüyorum ki değişen bişey yok. Yine aynı itiraflar:F

İtiraflarda gelecek bölüm

Kızların birbirini kıskanması. Yine erkeğin erkeğe aşk itirafı, bir uye hakkında kendi gözlemini iftira olarak söylemesi:F

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,162
Puanı
1,061
Sanırım birisi İsviçreli Kötü Moderatör'den zamanında çok çekmiş ki bu itiraf 22'yi yapmış. Adım kadar eminim kim olduğunu çünkü itiraf yapacağını da biliyordum. Ama bir şeyi her zaman unutuyorsun: bir yönetici, hiç bir zaman tek başına ceza vermez. En az ben hariç 2 kişi daha benimle aynı fikirde olmuş ki, sen o cezaları bir güzel yemişsin. Değindiğin diğer konular benim özel hayatım, kendi öz irademle ayrıldım zamanında, ve Ozan ile Atacan'ın ilk geri dön isteklerini geri çevirdikten sonra Atacan'ın tekrar isteği üzerine destek amaçlı döndüm. Ve merak etme, kaşınanı her zaman olduğu gibi kurallara göre kaşırız. ;)

Bir daha ki sefere ismini de yaz ki, en azından vay be diyebileyim senin için. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ayrıca @Yiğitt itirafın da ,bukadar her şeyi ciddiye alıp şey yapmayın :F 2014 den beridir 4 yıldır bu şekil de konuşuruz biz @Yiğitt ile ,bizim tek amacımız eğlenmek okuyanların da eğlenmek olsun mesajlar da ciddiyet aramak yerine gülün geçin , Ömrünüz de uzar :A

@mrt-06 kısmına gelirsek ,şikayetlere karışmıyor fikrini söylüyor okadar, Vadicileri nasıl koruyabilir ki , kararı bizler alıyoruz . Çok boş şeylere kafa yoruyorsunuz gülün eğlenin milletle uğraşacağınıza :A

@Ahmed emeğine sağlık cnm :bhr:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Alınganlık yapasım var. Çok koydu bana yapılan itiraf.:A

Bi ara detaylı yorum yaparım. :A