TVen İtiraf Ediyoruz 66.Bölüm

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
İtiraf 7 - Olsam söylerim, insanların cinsel tercihlerini belirtmesi utanılacak bir şey değil. Neyse onu belirtirdim, kimden çekineceğim ki? Hayallerini yıkacağım ama değilim. :rolleyes:
O sondaki bakışı hiç beğenmedim. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Benimle ilgili itirafa bir şey demiyorum insan karşısındakini de kendi gibi bilirmiş. Gündeme gelmek gibi bir isteğim yok çok şükür. :A

Yalnız hala Dosi ile ilgili itiraflar yayınlanıyor artık bu konuda bir kural veya yasak getirilse iyi olur. :) @Ahmed @mrt-06

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Sen niye heyecanlanıyorsun ya? :A

Gece 1'e kadar bekleyemem platonik aşkıma sesleniyorum, 12.30 gibi falan gel bari. :bhr: Yıldırım, serhat, GAY1 var aklımda. :A GAY1 genelde gece foruma giriyor, bence o. :A

Sana yavrum o bakışlar. :A
Forum Evleneceksen Gel gibi oldu. :Z
Yıldırım serhatt'a yüz vermedi. Şimdi bu gece yeni bir aşk mı doğuyor. :Z :Z

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Sen niye heyecanlanıyorsun ya? :A

Gece 1'e kadar bekleyemem platonik aşkıma sesleniyorum, 12.30 gibi falan gel bari. :bhr: Yıldırım, serhat, GAY1 var aklımda. :A GAY1 genelde gece foruma giriyor, bence o. :A

Sana yavrum o bakışlar. :A
Yavrum mu, çok hızlı başlamadın mı? :A Çaktırma ilgi çekmeye çalışıyorum. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İtiraf 1 - @DarkLegenD katılıyorum itirafa, bay bay aşkım. :bhr:
İtiraf 2 - Katılıyorum kardeşim, ortalık şokta. :A
İtiraf 20 - Size gelmiş bu itiraf. :A @MasacRE- @S.G.A.T. Kalça resmi yerine baklava atsanız olmayacak böyle. :bhr: @Çiğdem-
İtiraf 28 - Garip ama güzel bir itiraf olmuş, hoşuma gitti. D:

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Benimle ilgili itirafa bir şey demiyorum insan karşısındakini de kendi gibi bilirmiş. Gündeme gelmek gibi bir isteğim yok çok şükür. :A

Yalnız hala Dosi ile ilgili itiraflar yayınlanıyor artık bu konuda bir kural veya yasak getirilse iyi olur. :) @Ahmed @mrt-06
@mrt-06 ve ben bunun farkındayız, ama şöyle birşey var. İtiraf geliyor ve ne kadar geri çevirebilirsin şahsen sen? Millet yazmak istiyorum diyor. Birisini yazma diğerine de yazma şuna da yazma dersem, birkaç haftaya kimse yazmaz. :F
Bir çerçeve içinde olunca isminide sansürleyip yayınlıyorum. Bunun fazlasını yapamayız maalesef. :)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Yiğitt sakın yanlış anlamasın fakat açıkcası son dönemde bende de biseksüelliğe ya da eşcinselliğe sempati duyduğun izlenimi bıraktın :A Yani elbette goygoy ama her şakanın altında? Tamam kızma :A Zaten biseksüellik filan hakaret olmadığı için açık açık ve direkt yüzüne karşı söyleyeyim dedim benim de kısmen bu konuda şüphelenmeye başladığımı. :D