TVen İtiraf Ediyoruz 66.Bölüm

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
WhatsApp Image 2017-11-11 at 7.42.08 PM.jpeg

Ve programımızın 16. bölümü ile karşınızdayım.

Bana 1 hafta boyunca gelen itiraflar şöyle:

Note:Tüm İtiraflara ben ve Admin mrt-06 tarafından denetim yapılmıştır.

İtiraf 1
DarkLegenD dikkat çekecem diye bin türlü takla atıyor. :F Yeniden ara versen ne iyi olur.
-Anonim-

İtiraf 2

Çiğdem yönetici oldu kıskançlık krizleri tavan yaptı gülerek izliyoruz. :F
-Anonim-

İtiraf 3
Yöneticiler kısmından modlar kaldırılmış, sadece adminler ve süper modlar konulmuş...
-Ahmed-

İtiraf 4

Çiğdem'in yönetici olması, Yiğit'in yeniden yönetime dönmesi, Harun'un süper yöneticiliğe yükselmesi, Billy Kane'in yönetimde kalması belli kitleyi rahatsız etti. Fake hesapçı konuya girip tebrik yazmadan çıktı kıskançlığı üstünde :kiki:
-Anonim-

İtiraf 5
sokak sanati MS’da kazansın da kurturalım. :F
-Anonim-

İtiraf 6
XanTier ve Harunnn60’ı kocam yapacağım, bir elimde XanTier bir elimde Harunnn60 ayyy umurumda mı dünyaaaa. :Z
-Anonim-

İtiraf 7
‘Yiğitt: Heteroseksüelim, şakasına LGBT bireymişim gibi bir görüntü sergiliyorum’ diyordu. Hepsi palavra, kendisi bal gibi biseksüel.Yeme bizi. :X
-Anonim-

İtiraf 8
mrt-06’nın Vadicileri koruduğunu düşünüyorum o kadar cezalık mesaj yazıyorlar aldıkları tek tük ceza .
-Anonim-

İtiraf 9
Bilmiş bilmiş konuşup editörlükten atılan batuhankaralar gibi uyandım bugün :A
-Anonim-

İtiraf 10
yatutarsa cnm şu forumdaki cool ve değişik tavırlarının yarısını dış dünyada sergiliyor musun?
-Anonim-

İtiraf 11
Doğu, Maskeli Fedai ve takasın olmadığı hava sahası istiyoruz. Temiz oksijene ihtiyacımız var.:T
-Anonim-

İtiraf 12
papuleoo çok düzgün bir insan. Hakkında iyi olmayan şeyler okumuştum. Bunları haketmediğini düşünüyorum. Keşke dini ve siyasi konularda biraz daha toleranslı davranabilse ona göre daha az bilgili olan tolstoyevski'den daha fazla sevileceğine eminim. :):)
-Anonim-

İtiraf 13
Biraz dikkat ederseniz, Aserat eskisi kadar gündemde olmadığından ne yapacağını şaşırdı. :kiki:
-Anonim-

İtiraf 14
-Kaldırıldı-

İtiraf 15
Deniz19 tatlım hakkında itiraflarım devam edecek ancak gitmeni bekliyorum :)Gerçekleri sen gittikten sonra açıklayacağım hadi bakalım :)
-Anonim-

İtiraf 16
Her defasında forumda mayıskralı'nın ismini gördüğümde yaşını bilmeden hareket ettiğim için pişmanlık duyuyorum. İçi bomboş bir özgüvene sahip. :)
-Anonim-

İtiraf 17
-Kaldırıldı-

İtiraf 18
Berkann isimli üye aşırı ergen birisine dönüştü. Birkaç yıl önce böyle değildi, hatta kankamdı. Son aylarda ise değişik değişik haller. Ee anladık eşcinselsin, kendini böyle komik duruma düşürme.
-Anonim

İtiraf 19
Harunnn60 samimi ve tatlı birisiydi. Şimdilerde artık tanıyamıyorum..
-Anonim-

İtiraf 20
Akşam anket konusu; Din dersi kaldırılmasın dinsiz donsuz insanlar istemiyoruz!
Gece ünlü resim konusu; Ohaaa hatuna bak lan?
Akşam anket konusu; Şerihat isterüüüük!!
Gece ünlü resimleri konusu; Muazzam hele o kalçalar?
Forumdaki bazılarının hali bu :-)
-Anonim-

İtiraf 21
Yiğit'e karşı hislerimi artık açıklamak istiyorum. Ama beni bir türlü görmüyorsun! Eğer bir şans vereceksen bana bu gece saat 1 olunca bu konuda beni bekle lütfen.
-Anonim-

İtiraf 22
Yakamoz-Asi forumun bir dönem figürlerinden birisiydi. Hiç kimse bana Yakamoz-Asi'nin neden bu forum işlerinden uzaklaştığını açıklayamaz. Kendisi 2013-2015'li yılların beğenilmeyen hem de çok fazla eleştirilen itham edilen üyelerinden, verdiği cezalarla kaç kişinin canını yaktığı belli, yönetimden ayrıldıktan sonra neden kimse ondan hesap sormadı sırf kişisel husumet için verdiği cezalar neden yargılanmadı, neden o yıllar aydınlatılmadı (bunları soru olarak algılayıp cevap vermeyin, ben de biliyorum cevapları ) Daha sonra apar topar ayrıldı, kenara çekildi (çektiler), konuların üstü kapandı. Şimdi yönetime geri döndü. Kendisine yeni görevler verildi. Kimlerin canı yanacak 2018 yılında göreceğiz. :)
-Anonim-

İtiraf 23
Serhatt ve Gay1 forumun kalitesini yere vurmakta bayağı ısrarlılar gibi gözüküyor. Herkesin göz ardı etmesi gerekiyor gibi.
-Anonim-

İtiraf 24
Doğu:
Böyle boş insanlar neden hala forumda. Böyle kişiler reelde hiçbirşey olan ama foruma girince klavye delikanlılığı yapan karakterler. Adamın forumda tek işi şu:
Foruma gir
Konu başlığını oku
Konuya Gir
Nefretini kus
Çık
Diğer konu başlığına gir
Nefretini Kus
Çık
Vs. Vs.
-Anonim-

İtiraf 25
-Kaldırıldı-

İtiraf 26
Keşke admin olsam ve yatutarsa’yı banlasam. :bhr:
-Anonim-

İtiraf 27
Doğu isterse forumda Polat Şaşmaz tayfasıyla muhalifler arasında köprü rolü oynayabilir bütün genel problemleri de çözebilir ama hiç buna niyetli değil. Yaparsan kral olursun gerçekten de büyük iş yapmış olursun. Bi de böyle düşün :A
916260.jpg

-Anonim-

İtiraf 28

Fav10 Hakkımızda kısmı için yeni bir yazı yazdım. Hakkımızda ki kısmı değiştirilsin bu yazı konulsun.

Hakkımızda

''Sadece kızların kavga ettiği ama kavga ettiklerini kabul etmediği, erkeklerin onları desteklediği, sonra onlarında kavga ettiği, forumda ki her yaşanan olaya abartı inananlar olduğu gibi abartı yerden yere vuranların olduğu, adam gibi inanların ise hiç birini iplemediği, başında ki adminin çok sakinmiş gibi görünüp sinirlenince gözü döndüğü, ama dışarıdan çok ilginç, çok sakin, çok dost canlısıymış gibi duran bir forum burası.

Dost canlısı ve sakin bir yer değil forum. Zaten kimse de böyle olsun istemiyor. Herkes için MusicSurvivor denen garip yarışmada oy vermek, her gün açılan reytingler için yorum yapmak ve günün sonunda durum güncellemesinden birbirlerine gönderme yapmak yeterli. Bir kaç havalı üye görürseniz yaklaşmayın çünkü en ufak bir kavgada dişlerini gösterirler. Siz ben her şeyi göze aldım aranıza katılıyorum derseniz ilk gün için rol icabı size ''yeni dostluklar kurabileceğiniz bir sosyal platformdur'' sloganımızı kıyak geçeriz. 2.gün başınızın çaresine siz bakacaksınız. Anlaştıysak buyurun yeni forum hayatınıza merhaba deyin.''

-Anonim-

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Hakkımda itiraf yapan kişi niye ben varken niye açıklayamıyorsun benden mi korkuyorsun tatlım :A Yoksa arkamdan sallamak İçin mi :F

@Ahmed emeğine sağlık :A

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Yalnız itiraf 21 çok ilgi çekici @Yiğitt Sonuca ulaşacak sanırım aylardır süren gizem :A:A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İtiraf 7 - Olsam söylerim, insanların cinsel tercihlerini belirtmesi utanılacak bir şey değil. Neyse onu belirtirdim, kimden çekineceğim ki? Hayallerini yıkacağım ama değilim. :rolleyes:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061