TVen İtiraf Ediyoruz 64.Bölüm

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
WhatsApp Image 2017-11-11 at 7.42.08 PM.jpeg

(Afişte arka plandaki Benim. :A)

Hepinize yepyeni bir bölümden merhaba. :D
Cuma günü ve 13 rakamı bir araya gelince uğursuzluk oluyormuş diye duymuştum ama artık inanmaya başladım. 13. bölümü 20 Ekim Cuma yayınladık ve malum olaylar sonrası zorunlu ara vermeli olduk ama artık buradayız. :D

Ve bana gelen itiraflar şöyle:
note - 1 : birçok kişi ara vermeden önceki itiraflarını iptal etdirdi. Geride bazı itiraflar kalmıştı ve onları bu hafta yayınlıyorum
note - 2 : İtiraflar anonim şekilde admin mrt-06'ya gönderilmiş ve denetim sonrası 3-ü kaldırılmıştır.

İtiraf 1
Forumumuz çok zor bir sürecten geçti,biz ileri bir zamanda nasıl ayrılıcaz buradan diye düşünürken,forum kapanma noktasına geldi :confused: aa vlla darbe engelledik gibi hissettim ,forumumuzu kapattırmadık :bhr: kavganın buna sebep olduğu ön plana çıktı.Forum üyelerini biraz sağduyuya rica ediyorum.Burası bizim ikinci evimiz gibi oldu, güzel vakit geçirip eğlenmeye devam edelim terapi gibi bir bakıma bu forum.Reel sıkıntıları burada atıyoruz,tartışmalar tabi çıkar insanız ama bundan sonra biraz sakin olalım. Forum birgün kapanacaksa bile bunun sorumlusu bizim davranışlarımız olmamalı evimizi yıkan biz olmayalım . Ahmed sanada kavgasız gürültüsüz bol reytingli bölümler diliyorum :bhr:
-Çiğdem-

İtiraf 2
sokak sanati forumdan ayrılsa bende tereddüt etmeden ayrılırım çok cool, kaliteli bir üye. Seni seviyoruz canısı. :bhr:
-Anonim.-

İtiraf 3
Forumumuz resmen ipten döndü, çok sevindim.. Buradaki arkadaşlıklar, dostluklar hiçbir yerde yok. Seviyorum be seviyorum abi var mı diyeceğin?...
-Anonim-

İtiraf 4
Keşke Harun'un eski samimiyeti görebilsem, çok değişti. Ve böyle birisi olması beni üzüyor.
-Anonim-

İtiraf 5
Ms'da sokak sanati yine sinsi sinsi şampiyon olacak, buraya yazayım. :kiki:
-Anonim-

İtiraf 6
Bayan üyelerimizin hepsi birbirinden şeker insanlar Çiğdem-, vadikızı, Dosi... Her biri içinde en ufak kötülük beslemeyen sevecen insanlar. Keşke her kız sizin gibi olsa :bhr:
-Anonim-

İtiraf 7
-Kaldırıldı-
Neden: Aşırı nefret içerir.

İtiraf 8
mrt-06 ve Yiğitt tartışmasına hala anlam veremiyorum. Yiğitt yine iyi olduğu birisiyle düşman. Şaşırdık mı?
-Anonim-

İtiraf 9
XanTier hem düşünceli hem saygılı, hem genel kültüre sahip kendini yetiştiren birisi tam idolüm, örnek bir insan bence. Forumda aktif olmasından mutluyum...
-Anonim-

İtiraf 10
yatutarsa cnm inş forumdan ayrılıcam diye konunu da görürüz. :)
-Anonim-

İtiraf 11
RüzgarGülü'nin mizahını çok beğeniyorum, gerektiği yerde sözünü söylüyor gerektiği yerde şakasını yapıyor ama forumdan kendinin çok soyutladı keşke eskisi gibi aktif günlerine geri dönse.
-Anonim-

İtiraf 12
Çiğdem'in birden bire neden moderatör olma isteğinde olduğunu anlayamadım. Bu forum geçmişte çok şişirilip patlayan balonlar gördü, senin de onlardan biri olmanı istemem böyle daha güzelsin canım :A
-Anonim-

İtiraf 13
Yiğitt yeniden konular açmaya başlamış, çok sevindim. Senin kiymetini bilmeyenler utansın. :A
-Anonim-

İtiraf 14
-Kaldırıldı-
Neden: Aşırı nefret içerir.

İtiraf 15
Thequeer iyi ki gelmiş foruma, forumun yeni neşesi oldu. :-):-)
-Anonim-

İtiraf 16
Deniz'in askere gitmesi beni üzüyor yani bizden ayrılacak olması her gün forumda olup bizleri samimiyetiyle ısıtması, neşeli sevimli hallerini özleyeceğim neyse sayılı gün çabuk geçer. :bhr:
-Anonim-

İtiraf 17
İtirafların geri dönmesi foruma yine renk katacak. Bir kaç haftadır sakinlik can sıkıyordu. :A :A
-Anonim-

İtiraf 18
-Kaldırıldı-
Neden: Ağır suçlamalar.

İtiraf 19
Çiğdem-, Harun, mrt-06, XanTier'in mesajları beni çok güldürüyor gece yaptıkları sohbetleri sonradan okuyorum , okurken hep yüzüm gülüyor . :D
-Anonim-

İtiraf 20
Billy Kane son aylarda baya cool oldu. Senden hoşlanmaya başladım galiba. :A
-Anonim-

İtiraf 21
Ozan çok güzel bir forum kurmuş sayesinde çok güzel dostluklar, arkadaşlıklar oldu eminim ki o da bunun farkındadır, bu güzel aile ortamı umarım hep sürer. :Z
-Anonim-

İtiraf 22
Şu an yönetim kadrosu çok güzel, bu seçimlerde Çiğdem- ve s.-in kadroya girmesi oraları baya karıştıracak. :)
-Anonim-

İtiraf 23
Forum olmasa içimi dökeceğim, dertlerimi anlatacağım, yanlızlığımı paylaşacağım hiçbir yer yok. Bu yüzden buranın önemi benim için apayrı, kah güleriz kah aramızda küçük sorunlar olur ama burası benim için çok önemli ve çok anlamlı ...
-Anonim-

İtiraf 24
Rüzgargülü içip içip yazma artık foruma. Adam gecenin 5'inde travma yaşayıp tüm forum onun etrafında dönüyormuş gibi durum mesajı atıyor. Kesin 3 şişe devirdi iyilik meleği.:kiki:
-Anonim-

İtiraf 25
xBUGRAx'nın eski zamanlarını özledim, fazlaca online amma sanki çok uzak ve ilgisiz foruma karşı.
-Anonim-

İtiraf 26
S.G.A.T. ve Çiğdem'in moderatör olmalarını çok istiyorum umarım ikisi de mod olarak forum hayatlarına devam ederler. ;)
-Anonim-

İtiraf 27
-Kaldırıldı-

İtiraf 28
vadikızı çok tatlı ya, duygusal, sevecen, abla gibi abla keşke gerçek hayatta da tanıyor olsaydım hatta komşumuz olsa ne güzel olurdu, kek börek eksik olmazdı evimizde. :D
-Anonim-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çiğdem-, Harun, mrt-06, XanTier'in mesajları beni çok güldürüyor gece yaptıkları sohbetleri sonradan okuyorum , okurken hep yüzüm gülüyor . :D

Halk gececi tayfayı sevmiş @XanTier @Harunnn60 @mrt-06 :Z:Z:Z

itiraflar ölçülü güzel kendi itirafımında inş dikkate alınmasını umuyorum emeğine sağlık @Ahmed :bhr::bhr::bhr:

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
İtiraf 27 teşekkür ediyorum o senin kendi kalitesizliğin. :A

Kaldırılan itirafımı buradan paylaşıyorum, fikirlerimizin ve düşüncelerimizin engellenmesi kabul dahi edilemez...

''RüzgarGülü'nde utanma falan yok, gidiyorum deyip kaldı yine başımıza. Forumun kurtuluşu olacaktı halbuki 28 Ekim... Umarım kısa sürede aramızdan ayrılır ve bir daha hiç gelmez.''
Yiğitt
Gayet açık ve net bir itiraf, arkasındayım. :bhr:
Değişik biri kendisi. Sevmedim. :A

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
İtiraf 9
XanTier hem düşünceli hem saygılı, hem genel kültüre sahip kendini yetiştiren birisi tam idolüm, örnek bir insan bence. Forumda aktif olmasından mutluyum...
-Anonim-
Teşekkür ederim. :bhr: Acaba bana evlenme teklif eden kişi de mı bu itirafı yapan? (b) @Çiğdem- @Harunnn60

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Tam İtiraflar nerede kaldı diyecektim ki gelmiş.
Son olaylardan sonra daha yumuşak şeyler gelir demiştim ama forum üyeleri yine formunda. :D
İtiraf 10'u yapan arkadaş, kusura bakma cnm ölene kadar buradayım;(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kaldırılan itirafımı buradan paylaşıyorum, fikirlerimizin ve düşüncelerimizin engellenmesi kabul dahi edilemez...

''RüzgarGülü'nde utanma falan yok, gidiyorum deyip kaldı yine başımıza. Forumun kurtuluşu olacaktı halbuki 28 Ekim... Umarım kısa sürede aramızdan ayrılır ve bir daha hiç gelmez.''
Yiğitt
Gayet açık ve net bir itiraf, arkasındayım. :bhr:
@mrt-06 ile bağlıyorum hemen seni. :A
ahmed anonim şekilde atacana sunmuş oda gidip seninkini kaldırmış cnm kısmet işte
:F :F :F

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Bütün gün okulda kafa patlatıp eve dumanlar çıkarark geldikten sonra gee yaptığımız sohbetler o saatlerde uyumaktansa bana daha çok enerji veriyor kesinlikle :bhr: @Çiğdem- @Harunnn60 @mrt-06