İsveç, 2018 Eurovision Şarkısını Seçti!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Mesajları okudum ve yaptığın sıvayı külliyatımıza uygun buldum. :A Ama biz ekibimize alım yapmıyoruz eğer bunu merak ediyorsan. :A
Ay sizin ekipmi kaldı?
Ben tek tabanca takılmayı seviyorum :A memnunum halimden yani :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Ay sizin ekipmi kaldı?
Ben tek tabanca takılmayı seviyorum :A memnunum halimden yani :A
Bizim ekip dağılmaz, hep aklımızın bir köşesinde bir yerlerde yoldaşlarımız vardır. Uzun süre ayrı da kalsak sıva ruhuyla birbirimize bağlıyız. :A Halinden memnunsundur zaten de, o zaman orda sadece sıva olmuş mu diye mi sordun? :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bizim ekip dağılmaz, hep aklımızın bir köşesinde bir yerlerde yoldaşlarımız vardır. Uzun süre ayrı da kalsak sıva ruhuyla birbirimize bağlıyız. :A Halinden memnunsundur zaten de, o zaman orda sadece sıva olmuş mu diye mi sordun? :A
Yok o daha çok kükremeye hazır olan Dark'ı bir lafımla nasıl kuzu gibi yumuşattığımı göstermek içindi :A
Senin meşhur tavrınla konuşmanın seyrini değiştirmen gibi bir şey oldu :F

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Yok o daha çok kükremeye hazır olan Dark'ı bir lafımla nasıl kuzu gibi yumuşattığımı göstermek içindi :A
Senin meşhur tavrınla konuşmanın seyrini değiştirmen gibi bir şey oldu :F
Anladım başarılı bir uygulama yapmışsın, işi ustasından kapıyorsun başka türlü olacak hali yok ya. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ki biliyorsun ki beni kimse sıvamasa bile ben o görevi layığıyla yapabiliyorum. :A Ama seni takdir ettim işi kapıyorsun. :A
Ozaman işi dozunda bırakıp bu mutluluk ve gurur verici duyguyla kenarıma çekileyim :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
@Dosi şarkıyı dinledim öyle efsane, ahım şahım bir şarkı değilmiş. Ama fena değil denilebilir. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Dosi şarkıyı dinledim öyle efsane, ahım şahım bir şarkı değilmiş. Ama fena değil denilebilir. :A
Bende seninle aynı fikirdeyim. Beğendim ama birincilik için çok iddialı bulmadım ama bellide olmuyor. 2015 senesindeki şarkımızda bana göre süper değildi ama birinci olmuştu. İlk sayfada bir mesajda paylaşmıştım o şarkıyı. BesaleT'e bu seneki yarışmamızda olan bir kaç şarkı paylaşmış ilk sayfada ve onlar daha iyi derece alırdı bence ama bunu birinciliğe layık görmüşler:)
İsveç herzaman başarılı sonuçlar alıyor :D

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bende seninle aynı fikirdeyim. Beğendim ama birincilik için çok iddialı bulmadım ama bellide olmuyor. 2015 senesindeki şarkımızda bana göre süper değildi ama birinci olmuştu. İlk sayfada bir mesajda paylaşmıştım o şarkıyı. BesaleT'e bu seneki yarışmamızda olan bir kaç şarkı paylaşmış ilk sayfada ve onlar daha iyi derece alırdı bence ama bunu birinciliğe layık görmüşler:)
İsveç herzaman başarılı sonuçlar alıyor :D
Pek takip edemiyorum Eurovision'u. Açıkçası artık fazla ilgimi de çekmiyor. Önceden de çekmiyordu gerçi niye böyle dediysem. :A Hepi topu 2 veya 3 kez izlemişimdir yarışmayı. :A Ama sen galiba bu işte bilir kişisin o yüzden haklısın. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Pek takip edemiyorum Eurovision'u. Açıkçası artık fazla ilgimi de çekmiyor. Önceden de çekmiyordu gerçi niye böyle dediysem. :A Hepi topu 2 veya 3 kez izlemişimdir yarışmayı. :A Ama sen galiba bu işte bilir kişisin o yüzden haklısın. :A
İsveç'te çok özenle seçiliyor. Haftalarca süren yarışma sonucu birinci belli oluyor ve haliyle çocukluğumdan beri istemesemde içinde oldum hep. Okulda medyadada heryerde konuşuluyor :F
Son seneler takip etmiyorum Türkiye çekildiğinden beri. Bu sene bakmayı düşünüyorum:D

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
İsveç'te çok özenle seçiliyor. Haftalarca süren yarışma sonucu birinci belli oluyor ve haliyle çocukluğumdan beri istemesemde içinde oldum hep. Okulda medyadada heryerde konuşuluyor :F
Son seneler takip etmiyorum Türkiye çekildiğinden beri. Bu sene bakmayı düşünüyorum:D
Nedenini şimdi anlamış oldum. Kültürel önem ve farkmış. :A Bakabilirsin tabi özgür bir birey olarak, ben yine bakmayacağım elbette. :A