İstanbullu Gelin - Yeni Sezon Fragmanı

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
ozgur2113 yeni bir haber konusu açtı

İstanbullu Gelin - Yeni Sezon Fragmanı

ist-536x320.png

Star TV ekranlarında yayınlanan ve geçen sezon ilgiyle izlenilen dizi İstanbullu Gelin'in yeni sezon fragmanı yayınlandı.

Başrollerinde Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin, Salih Bademci, Özge Borak, Fırat Tanış ve Neslihan Yeldan gibi isimlerin yer aldığı, yönetmen koltuğunda Zeynep Günay Tan ve Deniz Koloş'un oturduğu dizi, ikinci sezonunda da izleyiciyi ekrana kilitlemeye hazırlanıyor.

Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği İstanbullu Gelin, yeni sezonuyla Eylül'de Star'da!

Orijinal formatta oku

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Noluyor laa bu nasıl dehşet bi fragman:eek:

Süreyya uçak kazası mı geçiriyor acaba. Yada hiç iz bırakmadan gittiği için öldüğünü mü düşünüyorlar.
Faruk çok pisliksin dostum o kadar söylemek için fırsatın vardı kızın gözüne baka baka yalan söyledin birde dinlemeden gittin küstüm sana diyorsun. Üçkağıtçı.:(

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
O kadar bekledim ama beğenmedim ne yazık ki?
Fragmandan daha iyisini beklerdim.
Faruk hangi kafayla dinlemedin diyor. Hem yalan söyle hem çocuğu Sureyyanin dibine sok hem de eski madigudini oldu gözlerim doldu yani.
Esma Hanımı da anlamıyorum yani. Kocasının aldattığını öğrenince tüm eşyalarını atan kimdi de şimdi Süreyya gidince bu sözleri edebiliyor. Anlaması gerekirdi Sureyyayi.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061
Geçen sene KÇ'nin de Aşk ve Mavi'nin de fragman konusunu ben açmıştım o yüzden yüksek aldılar :A Benim sayemde yani :A :A :A Ama artık yapmam öyle şeyler :A

Sen de bütün sezon kendini böyle mi avuttun :A
kız başlarım sizin tartışmanıza bipppppppppppppppp :bağır:

orada süreyyacığıma bişi olmuş siz konu derdindesiniz :T
inşallah bişi olmamıştır ya da olsun yüzüne kezzap atsınlar @Çiğdem- le değiştirsinler aslıyı, hogatha ile özcan yakışır zaten yaşıtlar:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
kız başlarım sizin tartışmanıza bipppppppppppppppp :bağır:

orada süreyyacığıma bişi olmuş siz konu derdindesiniz :T
inşallah bişi olmamıştır ya da olsun yüzüne kezzap atsınlar @Çiğdem- le değiştirsinler aslıyı, hogatha ile özcan yakışır zaten yaşıtlar:A
pörsümüş aslıdan daha iyi oynarım :Z:Z:Z