Star İstanbullu Gelin - Dizi Yorumları

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,093
Puanı
1,060
Deniz kenarında toplandılar mutlu bi şekilde bitti

O kısmı izledim ablam bu bölümü tekrar izlicem inşAllah bu arada gerçekten hikayeden uyarlama ya bu dizi meğer gerçek böyle değilmiş senarist Süreyya ile İpeği yer değiştirmiş gerçeğinde Süreyya çok takıntılı biriymiş :D

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,831
Puanı
1,060
O kısmı izledim ablam bu bölümü tekrar izlicem inşAllah bu arada gerçekten hikayeden uyarlama ya bu dizi meğer gerçek böyle değilmiş senarist Süreyya ile İpeği yer değiştirmiş gerçeğinde Süreyya çok takıntılı biriymiş :D
Kötü gelin Süreyyaymış desene

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,831
Puanı
1,060
Evet değiştirmiş işte köklü aile oldukları aynı evde yaşadıklarını falan aynı yazmışta gelinleri yer değiştirmiş mesela bu bölüm Fikret yerinde Faruk cezaevinde olacakmış yazsaymış senarist :D
Başrolleri kötü yapmak istememiş heralde

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,722
Puanı
280
İstanbullu Gelin gerçekten samimi bir sezon geçirdi, Aslı Enver - Özcan Deniz müthiş uyum yakaladı bu sezon özellikle Ozcan'ın geçen sezon siyah saçlı iken bu sezon orjinal saçları ile daha karizmatik oldu...

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,093
Puanı
1,060
Selamlar
son bir kaç bölümü izleyememiştim ama sezon finalini izledim çok etkileyici
bir sezon finali olmuş Süreyyanin bebeğine çok sevindim bu sefer kucağına alsın
çok istiyordum sıkıntılı olsada kucaklarına aldılar ismide çok güzel oldu Yaz çok tatlı bir isim oldu valla Adem ne kadarda psikoloğada gitsede değişmeyecek Faruğun dediği gibi
Adem yalnız bir adam olarak kalacak bencede Dilara hamile ne yapacak bebek konusunda kararı olur gibime geliyor Garip ne güzel adam ya Esmayı hiç yalnız bırakmadı keşke Burcuda yapsaydıda Osmanın yanında olsaydı ben hep Burcunun Osmanın gerçekten sevdiğine inanmıştım bence sevmemiş kuzenine söylediği o sözü boşuna dememiş kendiside kaçtı gitti ikinci sezon gelse bilse Osman Burcu olsun istemem sezon finalindesevindiğim konu İpeğin değişimini görmek oldu ikinci kez anne olacak Fikret için çok çırpındı inşAllah değişmez tekrar bakalım üçüncü sezon nasıl olacak;)