İstanbullu Gelin’e 4 Yeni Oyuncu!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

İstanbullu Gelin’e 4 Yeni Oyuncu!

Adsız-2.png

Star TV'nin yeni dizisi İstanbullu Gelin'e 4 yeni oyuncu!

Yapımcılığını O3 Medya'nın, yönetmenliğini Zeynep Günay Tan'ın üstlendiği, Ali Aydın'ın senaryosunu kaleme aldığı, başrollerinde ise Özcan Deniz, Aslı Enver, Salih Bademci, Hayal Köseoğlu ve İpek Bilgin'in yer aldığı yapıma Kuzey Güney, Kiraz Mevsimi ve son olarak Arkadaşlar İyidir'de rol alan Neslihan Yeldan, Suskunlar, Boynu Bükükler ve İstanbul Sokakları'nda rol alan Güven Murat Akpınar, Merhamet ve Adı Mutluluk'ta rol alan Dilara Aksüyek ve Beni Böyle Sev ile yakın zamanda final yapan Yeter dizisinde rol alan Fatih Koyunoğlu dahil oldu.

İstanbullu Gelin, yakında Star'da başlıyor!

Orijinal formatta oku

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Özellikle Neslihan Yeldan harika takviye olmuş, umarım Arkadaşlar İyidir'de olduğu gibi baskın bir rolü canlandırır. :Z

Kadronun geri kalanı da çok iyi. Fragmanları da beğenirsem ilk bölüme şans veririm. :X

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Oha şahane kadro bu diziyi izlemezsem kendimi suçlu hissedebilirim :D Neslihan Yeldan for Ever :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Çok iyi takviyeler yapılmış diziye. Özellikle Neslihan Yeldan harika bir takviye olmuş.

Dizinin kadrosu çok iyi bir hale geldi. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Aslında beni çeken nedenler itenlerden daha fazla ama Kaderimin Yazıldığı Gün ayarında olursa bu kadroyu izleyemeyeceğim için üzülürüm. :(
Ben pek o ayarda olacağını sanmıyorum. Deniz Koloş ve Zeynep Günay Tan var o isimlerden kötü iş çıkmaz :A Ama isminden total olacağı aşikar :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Ben pek o ayarda olacağını sanmıyorum. Deniz Koloş ve Zeynep Günay Tan var o isimlerden kötü iş çıkmaz :A Ama isminden total olacağı aşikar :A
Ben de o yüzden heyecanlıyım zaten, kesinlikle boş işe imza atmazlar. Umarım ismini çabuk değiştirip AB'msi bir şey yaparlar. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ben de o yüzden heyecanlıyım zaten, kesinlikle boş işe imza atmazlar. Umarım ismini çabuk değiştirip AB'msi bir şey yaparlar. :A
Sanmam çekimler başladı artık. Bence Totale hitap etmeleri iyi sadece AB ile yürümüyor hemen bitiyor. Özcan Deniz dışında total isim Yok dizide :D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Vay arkadaş yine Arkadaşlar İyidir'den bir oyuncu. :) Akşam pazarı geride kalmasın, hepi topu 2-3 oyuncu kaldı. Kapanın elinde kalıyor ahali. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Harika bir kadro.
Özcan işini biliyor.
Atv alsaydı keşke

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
533
Puanı
215
Boynu bubukler adında bir dizi yok hiç boynu bükülmüşler var di D kanal da .... bunları mi süper moderatör yapıyorsunuz? DAHA beni favorite üye yapmadan? ??? Bravo vallahi! !!!!!