İstanbul Open'da Şampiyon Marin Cilic!

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
EFE UYSAL yeni bir haber konusu açtı

İstanbul Open'da Şampiyon Marin Cilic

IMG_20170508_005332-1-1024x683.jpg

TEB BNP Paribas İstanbul Open Uluslararası Erkekler Tenis Turnuvası'nın tekler finalinde Kanadalı Milos Raonic ile Hırvat Marin Cilic karşı karşıya geldi.

Garanti Koza Arena'daki turnuvanın tekler finalinde, dünya 6 numarası Raonic ile 8. sırada bulunan Cilic karşı karşıya geldi.

Turnuvada bir numaralı seribaşı Raonic ile iki numaralı seribaşı Cilic arasındaki ilk set, büyük çekişmeye sahne oldu. Hırvat tenisçi, "tie-break"e giden seti 7-6 kazandı.

Marin Cilic, ikinci seti ise rahat bir oyun sonucunda 6-3 üstün bitirdi ve 2 saat süren müsabakayı 2-0 kazanarak şampiyonluğa ulaştı.

Cilic kariyerindeki 17. Tekler şampiyonluğu 2. Kez toprak kortta şampiyon oldu.
Orijinal formatta oku

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
İzlediğim kadarıyla güzel ve finale yakışan bir maç oldu :D

İki oyuncu da servislerde çok iyiler ama rallilerde Cilic daha başarılıydı, hak etti ve kazandı tebrikler.

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
İzlemeyenler izlesin özet :A
@MEnes @MasacRE- @Sherlock @FaJi
İzlediğim kadarıyla güzel ve finale yakışan bir maç oldu :D

İki oyuncu da servislerde çok iyiler ama rallilerde Cilic daha başarılıydı, hak etti ve kazandı tebrikler.
İlk kısımlarını kaçırdın sen oraları izleyeydin daha çok zevk alıcaktın ilk 5 oyun çok çekişmeli ve bombaydı :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
İzlemeyenler izlesin özet :A
@MEnes @MasacRE- @Sherlock @FaJi

İlk kısımlarını kaçırdın sen oraları izleyeydin daha çok zevk alıcaktın ilk 5 oyun çok çekişmeli ve bombaydı :A
Akşam özeti izlerim. Bu ara yine yoğunluk sağolsun Tenis de izleyemiyorum. Ama Nadal toprak turnuvası kazanmış geçen gördüm. Roland Garros'ta beni uyandırın toprağın ağası 15 yapacak. :A