Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,088
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

F_G2SrVWIAAUdaC.jpg

İstanbul İçin Son Çağrı​

Yapım: OGM Pictures
Yönetmen: Gönenç Uyanık
Senarist: Nuran Evren Şit

Tür: Drama
Süre: 91 dakika

Oyuncular
Kıvanç Tatlıtuğ
Beren Saat

Konu
New York, aşk ve ikinci şanslar hakkında bir hikaye… İstanbul’dan New York’a giderken havaalanında tesadüfen karşılaşan Serin ve Mehmet, New York'ta heyecan dolu, baştan çıkarıcı unutulmaz bir geceye sürüklenir. Serin ve Mehmet hayatlarının en güzel anlarını birlikte geçirirken ortada tek bir sorun vardır, ikisinin de evli olmaları.

• Harika
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Film tek kelimeyle muhteşemdi bayıldım bir konu ancak bu kadar güzel anlatılabilir yani başta bambaşka birşey düşünürken süprizi görünce şok oluyorsunuz gerçekten çok güzeldi tüm ekibin emeğine sağlık

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,279
Puanı
1,060
Çok fazla yerli film izlemem..
İkiliyi sevdiğim için izledim
Seneryosu hoşuma gitti, global bir platformda yayınlandığı için erotik sahneleri normal geldi.
Ters köşeli bir dram olmuş.
Keyifliydi.

• İlginç
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,088
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Büyük hayal kırıklığı, boşa giden 1 buçuk saat. Halbuki yıllar sonra Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'i yıllar sonra birlikte izliyor olma fikri çok heyecanlandırmıştı. :(

Bir puan verecek olursak 4/10 o da yıllar sonra bu ikili bir araya geldiğinden.

• İlginç
Reactions: The_Erinch

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,164
Puanı
1,061
Çerezlik izlenebilir yormayan bir film. Ama Kıvanç ve Beren için izledim, yoksa pek bir ahım ṣahım film denmez. Ters köṣe iyidir severim.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,964
Puanı
1,060
Filmi nihayet izleme fırsatı buldum.

Beren ve Kıvanç'ı yıllar sonra bir arada görmek bile yetti. Senaryo falan umurunda olmuyor insanın bu ikili ekranda olunca bu sebeple ben filmi beğendim. Ağır bir dram olacağına böyle fresh, gündelik bir dille anlatım ve düz bir senaryo çok daha iyi olmuş.

Filmde ikisi dışında oyuncu olmaması ve New York'un o büyülü atmosferinde çekilmiş olması da filmi cazip kılan diğer etmenler. Süresi de kısaydı su gibi aktı, keşke biraz daha uzun olsaydı çünkü asla doyamadım. :(

Filmin ters köşe barındırdığını biliyordum ama ikisinin birbiriyle evli olabileceği aklımın ucundan bile geçmedi güzel bir ters köşe oldu. İkisinin de libidoları o kadar yüksekti ki ilk öpüşmeye kadar geçen 45 dakikada sürekli tetikte bekledim heyecandan acaba ilk temas ne zaman olacak diye. Gerçekten alev ateş bir çift. :bhr:

Benim gözümde olumsuz bir yanı yoktu ve hak ettiği de tam olarak: 10/10

• Harika
Reactions: Angelica

SafNac

Üye
Reaksiyon puanı
146
Puanı
54
Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'in Aşk-ı Memnu'dan sonra ilk kez partner olacağı bu proje çok merak edildiği için beklentiler aşırı yüksekti.

Senaryo standart sayılabilecek bir düzeyde olunca da film biraz fazla eleştiri aldı.

Ama ben filmi izlerken sıkılmadım. Özellikle sonradan ortaya çıkan sürpriz, filmin bel kemiğiydi. Oradan sonra film aktı gitti zaten. New York'ta çekilmiş olması da görsel şölendi.

Film, tüm eleştirilere rağmen bence hoştu.
Kıvanç Tatlıtuğ & Beren Saat ikilisini bir arada izlemeyi özlemişim :ok:

Son düzenleme: