İsmail Kahraman'dan 'İrem Derici'ye Şok Tepki!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

5a6b1fd7c03c0e2408493e5e.jpg

Meclis Başkanı İsmail Kahraman'dan ünlü şarkıcı İrem Derici'ye şok tepti!

Buhara Medya Grubu tarafından düzenlenen “8. Uluslararası Buhara Medya Ödülleri” töreninde “Yılın En İyi Kadın Pop Sanatçısı Ödülü"nü almak için sahneye çağrılan İrem Derici yaptığı konuşmada, geçtiğimiz günlerde hastanede yattığı günlerle ilgili, “Bildiğiniz gibi eşek cennetine gittim geldim” dedi. Ödülü verirken tavırlı hareketiyle dikkat çeken İsmail Kahraman, “İrem Hanım'ın bir sözünü değiştirmemiz gerekiyor. Cennet cennettir, eşeklerin cenneti olmaz” dedi.

Bunun üzerine şarkıcı Derici, “Bana eşek gözlü derlerdi de o yüzden” diye konuştu. (Hürriyet)
Orijinal formatta oku

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İrem Derici'ye, Murat Kekilli'den alıntı yapılmalıydı. Murat Kekilli, "dünyanın en güzel gözleri eşeklerdedir" diyordu. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İsmail Kahraman'lıga soyunmuş ama İrem Harika toparlamış. İrem'e olan sempatim arttı :D

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
@gözlemci :A

Bunda tepki verecek ne var, şakasına demiş kadın işte. :D
Ya cidden gereksiz gereksiz konuşmuş işte adam, İrem dobra kadındır ben sosyal hesaplarından da takip ediyorum o biraz böyle kendini de aşağılamayı seven bir tip , orada da zaten şakasına ölüyordum gibi bir manada demiş ne var bunda da abartmış ve düzeltme yoluna gitmiş, sanki herşeyleri 4-4 lükte kadının hatasını düzeltiyor, insanız beşerizde şaşarızda , herkes ağzından birşey kaçırır önemli olan onun kusurunu örtmektir ortaya sermek değidlir.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
çok da şapmasaydı meclis başkanımız sonuçta dünyada şarap içip fuhuş yapana cehennemi vaad eden düzen ; bunları yapmayana ölünce şarap + fuhuş vaadediyor:)))

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ya cidden gereksiz gereksiz konuşmuş işte adam, İrem dobra kadındır ben sosyal hesaplarından da takip ediyorum o biraz böyle kendini de aşağılamayı seven bir tip , orada da zaten şakasına ölüyordum gibi bir manada demiş ne var bunda da abartmış ve düzeltme yoluna gitmiş, sanki herşeyleri 4-4 lükte kadının hatasını düzeltiyor, insanız beşerizde şaşarızda , herkes ağzından birşey kaçırır önemli olan onun kusurunu örtmektir ortaya sermek değidlir.
Meclis başkanımız biraz dinine düşkün, böyle şeylerde şaka istemiyor olması normal. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

5a6b1fd7c03c0e2408493e5e.jpg

Buhara Medya Grubu tarafından düzenlenen “8. Uluslararası Buhara Medya Ödülleri” töreninde “Yılın En İyi Kadın Pop Sanatçısı Ödülü"nü almak için sahneye çağrılan İrem Derici yaptığı konuşmada, geçtiğimiz günlerde hastanede yattığı günlerle ilgili, “Bildiğiniz gibi eşek cennetine gittim geldim” dedi. Ödülü verirken tavırlı hareketiyle dikkat çeken İsmail Kahraman, “İrem Hanım'ın bir sözünü değiştirmemiz gerekiyor. Cennet cennettir, eşeklerin cenneti olmaz” dedi.

Bunun üzerine şarkıcı Derici, “Bana eşek gözlü derlerdi de o yüzden” diye konuştu. (Hürriyet)
Orijinal formatta oku

tepti değil tepki olacak codminlerin yüzkarası, bu nasıl bir cümledir böyle? :) böyle türkçe özürlü codmini eşekler depsin diyor ve konuyu terkediyorum :)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

tepti değil tepki olacak codminlerin yüzkarası, bu nasıl bir cümledir böyle? :) böyle türkçe özürlü codmini eşekler depsin diyor ve konuyu terkediyorum :)
T'yi çıkarıp K koyacan düzelecek. Aaa tatlım senin konu düzenleme yetkin yok dimi, pardonn. :bhr:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
T'yi çıkarıp K koyacan düzelecek. Aaa tatlım senin konu düzenleme yetkin yok dimi, pardonn. :bhr:

Birde benim giresuncama laf ederler :A :A :A @Harunnn60 @xemrexxx