İsmail Köybaşı ile Yollar Ayrıldı!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
surgunum yeni bir haber konusu açtı

İsmail Köybaşı ile Yollar Ayrıldı!

ih_besiktas-ismail-koybasina-veda-etti-1468258065.jpg

Beşiktaş'ta sözleşmesi 31 mayıs 2016 tarihi itibariyle sona eren İsmail Köybaşı'na, kulüpten veda açıklaması geldi.

Beşiktaş JK resmi internet sitesinden yapılan açıklamada;

''21 Temmuz 2009'dan bu yana Beşiktaşımızın oyuncusu olan İsmail Köybaşı'nın, 31 Mayıs 2016 tarihi itibariyle kulübümüzle olan sözleşmesi sona ermiştir.

Kendisine Beşiktaşımıza verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür eder; bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz.

Saygılarımızla''

Siyah beyazlılar'ın sol beke düşündüğü isim Manchester City'den Aleksandar Kolarov. Sırp futbolcunun Beşiktaş'la 3 yıllık sözleşme imzalayacağı konuşuluyor.

Orijinal formatta oku

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Alınacak futbolcu değil ama bedava yedek otursun hasan alinin arkasında. Besiktasta oynayıp direk fenerde oynayacak bir iki futbolcu var onlarda gitti zaten)))

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
kararsızım; sakatlanmasa yedek olur orayı ucuza kapatmış oluruz 10 numara için belki iyi olur
FFP kıskacında iki kulüp de. Beşiktaş yedek oturtacağı oyuncunun 1,5 milyonluk maliyetinden kurtuldu. Fenerbahçe'de sol beke bonservis ödemeyerek o bölgedeki ihtiyacını kapatmış oldu.

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
FFP kıskacında iki kulüp de. Beşiktaş yedek oturtacağı oyuncunun 1,5 milyonluk maliyetinden kurtuldu. Fenerbahçe'de sol beke bonservis ödemeyerek o bölgedeki ihtiyacını kapatmış oldu.
bakalım artık ne desek boş hakim ziyech gelecekse ben bu transfere ses çıkarmam

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
RvP ya da Emenike'den birini satabilseydik Gomez'i bitirirdik ama benim başkanım işini bilir yakın zamanda büyük bir hamle bekliyorum ben.
Mario Gomez'i ciddi ciddi alabileceğinize inanıyorsun yani? :) West Ham 14 milyon resmi teklif yaptı Fiorentina'ya fakat Şampiyonlar Ligi'nde oynamak için Mario bu teklifi reddetti. Fenerbahçe'nin ön elemeyi geçemeyeceği ortada iken (büyük olasılıkla diyelim) niye oynamayı kabul etsin? Bir de şu başkanınızı övmeyi bırakın, adam daha 9 yıllık kaptanını elinde tutamadı? :D Fikret Orman'a daha bugüne kadar ismiyle hitap etmedim, Fiko derim hep. Birilerinin yanlışı varsa korkmayın eleştirin. :)

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Mario Gomez'i ciddi ciddi alabileceğinize inanıyorsun yani? :) West Ham 14 milyon resmi teklif yaptı Fiorentina'ya fakat Şampiyonlar Ligi'nde oynamak için Mario bu teklifi reddetti. Fenerbahçe'nin ön elemeyi geçemeyeceği ortada iken (büyük olasılıkla diyelim) niye oynamayı kabul etsin? Bir de şu başkanınızı övmeyi bırakın, adam daha 9 yıllık kaptanını elinde tutamadı? :D Fikret Orman'a daha bugüne kadar ismiyle hitap etmedim, Fiko derim hep. Birilerinin yanlışı varsa korkmayın eleştirin. :)
Ben Aziz'in yönetimini (3 Temmuz'dan sonra) hiç beğenmiyorum, taraftarını sürekli aşağılayıp duruyor. Geçen sezon Okul Açık tribününü kapattığı için taraftar grupları isyan etti. Ama Fiko da sütten çıkmış ak kaşık değil TOKİ Arena derken adam sayın cumhurbaşkanıma döndü.

Defansımız oldukça sağlam, bir tek 10 numara almamız lazım onu da yaparsak elemeleri geçemememiz için hiçbir sebep yok. Sanırım terör konusunda sevgilisinin bir çekincesi varmış, ikna edilirse çok rahat bir şekilde Fenerbahçe'ye gelebilir. Ama bunun için önce Emenike'yi satmamız lazım yani Beşiktaş bu konuda erken davranacak gibi geliyor.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ben Aziz'in yönetimini (3 Temmuz'dan sonra) hiç beğenmiyorum, taraftarını sürekli aşağılayıp duruyor. Geçen sezon Okul Açık tribününü kapattığı için taraftar grupları isyan etti. Ama Fiko da sütten çıkmış ak kaşık değil TOKİ Arena derken adam sayın cumhurbaşkanıma döndü.

Defansımız oldukça sağlam, bir tek 10 numara almamız lazım onu da yaparsak elemeleri geçemememiz için hiçbir sebep yok. Sanırım terör konusunda sevgilisinin bir çekincesi varmış, ikna edilirse çok rahat bir şekilde Fenerbahçe'ye gelebilir. Ama bunun için önce Emenike'yi satmamız lazım yani Beşiktaş bu konuda erken davranacak gibi geliyor.
Abiciğim sizin Mario'yu alma şansınız yok. Finansal Fair Play kuralları çerçevesinde sattığınız oyuncunun %60'ı kadar transfer yapabiliyorsunuz? Yani Nani'den gelen para 8,5 milyon Euro. Sen bu paranın %60'ı ile Mario Gomez'i alamazsın.

Hakim Ziyech'in bonservisi 8 milyon Euro niye alınamıyor sanıyorsun sen? Mario'ya gelmeden önce para Hakim'e yetmiyor sen farkında değilsin. :)

Son olarak Fiko'ya Cumhurbaşkanı'na yaptığı yalakalıklardan sonra iyice gıcık oldum. Hiçbir mesajımda beni överken göremezsin.

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Böyle yönetim böyle takım olmaz olsun. Bu adamı fenere alan zihniyete yazıklar olsun. Böyle adamları alıp takımdan soğutuyorlar insanları. Yeni sezonda maçları izlicem ama eski coşkumla değil, heleki bu adamın oynadığı maçlarda yenilelim diye dua edicem