İsimsizler'in Yeni Sezonunda Yeni Hikaye!

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
batuhankaralar yeni bir haber konusu açtı

İsimsizler'in Yeni Sezonunda Yeni Hikaye!

isimsizler-dizi-651x330.jpg

Kanal D'nin ilgiyle takip edilen dizisi İsimsizler'in yeni sezonu, yenilenen kadrosuyla başlıyor!​

Es Film/Barakuda'nın yapımcılığını üstlendiği dizi, geçtiğimiz sezon şok bir sezon finaliyle ekranlara ara vermişti. Dizinin kadrosunda yaşanan büyük değişikliklerin ardından konusunda da değişiklik meydana geldi. Virankaya'da terör örgütleri ile olan mücadeleyi anlatan dizinin konusu bundan böyle İstanbul'da geçecek ve yeraltı dünyasını konu alacak. Ayrıca dizinin ilk sezon kadrosundan Sedat Mert (Olcay), Taner Ertürkler (Ahmet), Volkan Keskin (Kürşad), Sera Kutlubey (Seher), Ragıp Savaş (Savcı Zeki), İlkay Akdağlı (Fuat), Nizam Namidar (Afran) ve Sefa Zengin (Gözcü) bu sezonda yer almayacak.​

Başrollerini Uğur Güneş, Hande Soral, Bülent Alkış, Mert Öcal, Çağkan Çulha, Atsız Karaduman ve Kürşat Alnıaçık'ın paylaştığı dizinin yeni sezonunun konusu ise şöyle;​

Geçen sezon sonu bir helikopter kazasında bıraktığımız Fatih Keskin, gözlerini uzun bir koma süresinin sonunda İstanbul’da açıyor. Virankaya’da kalleşçe bir pusuya düşen ve arkadaşlarını kaybeden Fatih Keskin artık sadece isimsiz değil aynı zamanda ölü olarak gözükmektedir. Vatan için çalışan bir gizli bir teşkilata giren Fatih’in görevi, Türkiye’yi karanlığa götürmek isteyen enerji baronlarının peşine düşmek ve kendi çıkarları için Türkiye’de terör yaratmaktan çekinmeyen çok gizli bir organizasyonu çökertmektir.

Bu gizli örgütün hedefi, yarattıkları kaos ortamında Türkiye’nin enerji koridorlarını ele geçirmektir. Savaştığı düşman şimdi çok daha güçlü, çok daha acımasız olan Fatih’in yanında can dostları Dayı ve Murat vardır. Ayrıca yeni silah arkadaşları Handan ve Tufan, onu bu büyük savaşında yalnız bırakmayacaktır. Fatih’e İstanbul’un karanlık ve dolambaçlı yollarında yol gösteren ise, yeraltı aleminin en sayılan isimlerinden biri, Kor Yakup olacaktır.
Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Kara Berfin'in çıkmamasına sevindim. :D Yeni takviyeler çok güçlü olmuş üstüne yeni yönetmenin gelmeside dizi için artı bi hamle ancak senarist değişimi tüm işi bozuyor. Kimler yazıyor belli bile değil, iki kelime yazı grubu nedir ya. :F Neyse inşAllah beğenirim yeni sezonu. :/

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
Yenilerden ilk 6 oyuncu ve Atsız Karaduman'ın konusu açılmıştı zaten, düzeltmen daha iyi olur. :A @batuhankaralar
Düzelttim :)

Kara Berfin'in çıkmamasına sevindim. :D Yeni takviyeler çok güçlü olmuş üstüne yeni yönetmenin gelmeside dizi için artı bi hamle ancak senarist değişimi tüm işi bozuyor. Kimler yazıyor belli bile değil, iki kelime yazı grubu nedir ya. :F Neyse inşAllah beğenirim yeni sezonu. :/
Uğur Güneş, Bülent Alkış, Çağkan Çulha ve Musab Ekici dışında herkes çıktı, yazmaya gerek görmedim :F