İsimsizler'in Yayın Tarihi Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

İsimsizler'in Yayın Tarihi Belli Oldu!

588797204967831eb02d519a-1024x538.jpg

Kanal D'nin iddialı dizisi İsimsizler'in yayın tarihi belli oldu.

Başrollerini Uğur Güneş, Algı Eke, Bülent Alkış, Musab Ekici, Volkan Keskin, Sedat Mert, İlayda Çevik, Çağkan Çulha, Sera Kutlubey ve Bedia Ener Öztep'in paylaştığı; yapımcılığını Es Film ve Barakuda Film'in, yönetmenliğini Osman Kaya'nın üstlendiği yapım, pazartesi akşamları ekrana gelerek 'İçerde', 'Kırgın Çiçekler', 'Söz', 'Kırlangıç Fırtınası', 'Hangimiz Sevmedik' ile zirve mücadelesi verecek.

İsimsizler, ilk bölümüyle 27 Mart Pazartesi 20.00'de Kanal D'de!

https://www.kanald.com.tr/isimsizler/fragmanlar/isimsizler-fragmani-4
Orijinal formatta oku

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Aynı türde Söz dizisi ile de aynı günde olması kötü olmuş bakalım hangisi ayakta kalabilecek.. tercihim bu dizi olacak merakla bekliyorum

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
İnşallah tutmaz da Algı Eke çabucak güzel bir diziye geçer, böyle ucuz propaganda dizilerinde görmek istemiyorum.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Uzun bir aradan sonra böyle bir dizinin başlamasında tek etken Dağ II filmi... İlk bölümünü kesinlikle izleyeceğim umarım tutar.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Bu diziden umutluydum ama yanlış güne geldi. Bu gün tam Kara Yazı'lıktı. E o zaman Kanal D bir dizisinin fişini çekecek. Ama şu anda bitirebileceği bir dizi göremiyorum.

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
İnşallah tutmaz da Algı Eke çabucak güzel bir diziye geçer, böyle ucuz propaganda dizilerinde görmek istemiyorum.
Algı Eke nin şu ana kadar seçtiği en iyi 2 diziden biri bu. İlki Galip Derviş öbürü de bu dizi.
Ucuz propaganda?

Bu diziden umutluydum ama yanlış güne geldi. Bu gün tam Kara Yazı'lıktı. E o zaman Kanal D bir dizisinin fişini çekecek. Ama şu anda bitirebileceği bir dizi göremiyorum.
Aynen gün seçimi yanlış gibi. Aslında Çarşamba olsaydı diyorum ben de. Sakarya Fırat devamı niteliğinde. Nasılsa bu sezon Diriliş bitiyor.

Son düzenleme:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Gün tercihini yanlış buldum. Star TV'de yayınlanacak olan Söz dizisinin de benzer kitlelere hitap edeceğini düşünürsek bu dizinin Pazartesi günü şansının pek olduğunu düşünmüyorum.

Ayrıca Pazartesi günü kendi kitlesini edinmiş çok güçlü başka yapımlarda var bu yüzden Kanal D gibi bir kanal, bir kaç bölüm yayınladıktan sonra yayından kaldıracaktır bu diziyi.

jackass

Favori Üye
Reaksiyon puanı
62
Puanı
129
TRT'nin kalitesiz propaganda dizileri diğer kanallarıda sarmaya başladı demek zaten diziyi yapan şirket gösteriyo bunu...

Umarım tutmaz vergilerimizle TRT'deki leş propaganda yapımlar bilr fazlayken buna gerek yokk..

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Senaryo olarak henüz bir şey söyleyemem ama daha sağlam oyuncular olsaydı tutma şansı çok daha fazla olabilirdi. Kadrodan tanıdıklarım isimler Algı Eke, Çağkan Çulha, Bülent Alkış ve Taner Ertürkler ki Algı Eke haricinde hiçbirinin başrol tecrübesi yok ve işin komiği Algı Eke de yan rolde sanırım. Uğur Güneş başrol olarak çok pasif duruyor fragmanlarda, Algı Eke de fragmanların hiçbirinde şu ana kadar görünmemekle birlikte ilk defa komedi olmayan bir dizide oynuyor, performansı nasıl olacak merak ediyorum. Sırf onun için bu diziye bakacağım ama ömrünün çok uzun olacağını sanmıyorum, Ethem Özışık etkisiyle Söz daha ilgi çekici gibi.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Senaryo olarak henüz bir şey söyleyemem ama daha sağlam oyuncular olsaydı tutma şansı çok daha fazla olabilirdi. Kadrodan tanıdıklarım isimler Algı Eke, Çağkan Çulha, Bülent Alkış ve Taner Ertürkler ki Algı Eke haricinde hiçbirinin başrol tecrübesi yok ve işin komiği Algı Eke de yan rolde sanırım. Uğur Güneş başrol olarak çok pasif duruyor fragmanlarda, Algı Eke de fragmanların hiçbirinde şu ana kadar görünmemekle birlikte ilk defa komedi olmayan bir dizide oynuyor, performansı nasıl olacak merak ediyorum. Sırf onun için bu diziye bakacağım ama ömrünün çok uzun olacağını sanmıyorum, Ethem Özışık etkisiyle Söz daha ilgi çekici gibi.
Hepsi özünde milliyetçi duygulara oynayan ve senaryo olarak hiçbir şey vaat etmeyen yapımlar. Dağ da, Söz de, Savaşçı da, bu da öyle. İşin kötü tarafı Algı Eke ve Ethem Özışık gibi çok iyi isimlerin bu furyaya kapılması. Bu yüzden en kısa zamanda kurtulmalarını çok istiyorum.

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Hepsi özünde milliyetçi duygulara oynayan ve senaryo olarak hiçbir şey vaat etmeyen yapımlar. Dağ da, Söz de, Savaşçı da, bu da öyle. İşin kötü tarafı Algı Eke ve Ethem Özışık gibi çok iyi isimlerin bu furyaya kapılması. Bu yüzden en kısa zamanda kurtulmalarını çok istiyorum.

Yeni taktik işte milliyetçi duygulara oynarsak tutar diye düşünüyorlar. Ethem Özışık'ın da Algı Eke'nin de gerçek siyasi duruşlarını bildiğim için benim için sorun yok, ben Algı Eke'nin bu dizide oynamasını Barakuda Yapım'ın işin içinde olmasına bağlıyorum.