İsimsizler'de Şok Ayrılıklar

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
mesmeso61 yeni bir haber konusu açtı

İsimsizler'de Şok Ayrılıklar

isimsizler-dizi-651x330.jpg

Sezon finali ile ekranlara gelen Kanal D'nin aksiyon dizisi İsimsizler'de sürpriz ve şok edici ayrılıklar yaşandı. Sırası ile dizide istihbarat başkanını canlandıran Ahmet Dizdaroğlu, Yüzbaşı Olcay'ı oynayan Sedat Mert, Özel Harekat Polisi Murat olan Çağkan Çulha, Murat'ın eşi olan İstihbaratçı Seher rolündeki Sera Kutlubey, Terörle Mücadele Polisi Ahmet rolündeki Taner Ertürkler, İstihbaratçı Kürşad rolündeki Volkan Keskin vurularak öldüler ve diziden ayrıldılar. Başroller Uğraş Güneş, Bülent Alkış, Emel Dede, Aytek Şahan, İlkay Akdağlı, Nizam Namidar ve Sefa Zengin'in akıbeti ise belli değil.​

İsimsizler heyecanlı bölümleri ile yeni sezonda Kanal D'de yayınlanmaya devam edecek.​

Orijinal formatta oku

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Yok be abi hayatta inanmıyorum öldüklerine. :D İsmi geçen kişiler grubun beyinleri imkansız gibi bişey.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Senaryonun 13. bölümde toparlanacağını haberde yazmıştım. Dizinin yeni sezondaki adı "Finalsizler" olabilir :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Sezon finalinde başroldeki karakterler öldü diye gösteriliyorsa %99 ölmemiş oluyorlar tecrübeyle sabit. :)

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Bu kadar ölüm diziyi kalitesizleşdirir başka da bir şey yapmaz.Ki zaten başroldekileri öldüremezker.Hadi öldürdüler hikayeyi devam ettiremezler.Öyle bir senarist yok ülkede.GOT falan mı çekiyonuz derler adama:)))

utawleee

Favori Üye
Reaksiyon puanı
145
Puanı
144
öldü gösterilen hiç bir karakterin öldüğünü düşünmüyorum neden diye sorarsanız karakterlerin bütün ölüm sahneleri internete sızan videolar aracılığı ile oldu ben kaçırmış olabilirim ama hiç birini cenazesine henüz ulaşılmadı sadece videolar var başkada bir şey yok bana kalırsa 2. sezon ismine yakışır bir şekilde isimsiz olaçaklar bu operasyonları kimin yaptığı muallak büyük olasılıklada ekibin başına affarı getireçekler (adını unuttum karakterin )

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
öldü gösterilen hiç bir karakterin öldüğünü düşünmüyorum neden diye sorarsanız karakterlerin bütün ölüm sahneleri internete sızan videolar aracılığı ile oldu ben kaçırmış olabilirim ama hiç birini cenazesine henüz ulaşılmadı sadece videolar var başkada bir şey yok bana kalırsa 2. sezon ismine yakışır bir şekilde isimsiz olaçaklar bu operasyonları kimin yaptığı muallak büyük olasılıklada ekibin başına affarı getireçekler (adını unuttum karakterin )
bencede ölmezler sinyal tespitinden yerlerini bulurlar @utawleee