Kanal D İsimsizler - Dizi Yorumları

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Kesintisiz aksiyon dolu geçen bölümün düşüş yaşaması üzdü ama Allah'tan 5 reytinglik kitle kolay kolay dağılmıyor, özetli yayına geçince nasıl olucak acaba.

Afişte yer alan kızı hep merak ettim bu bölüm patlak verdi meğer bizim ekiptenmiş. :D Son sahne de dehşet bitti. Fatih'in babası terörist tayfada yer alıyormuş ama asıl soru gerçekten terörist mi, gel pazartesiyi bekle dur.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
"Gel hele gel gel!" göndermesi güzeldi :A

Dizi aslında tam asker dizisi değil ya. Politik olaylar diğerine nazaran daha baskın. Buda onu diğerlerinden ayırıyor bence.

Son düzenleme:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Kız saçları kızıl yapınca tam Scarlet Johansson oldu.

Şu Fatih ve terörist amca hikayesi tutar gibi. İlerde çok iyi şeyler çıkar ondan.

Son düzenleme:

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Her geçen bölümün daha bir mükemmel olması, karşılığında düşüşler yaşanması beni çileden çıkartıyor. Ancak yayından kalkacak kadar düşeceğine ihtimal vermiyorum o yönden içim rahat.

Geçen hafta Fatih'in babası ihtimali üzerine durduğumuz adam meğer amcasıymış. Şu 4 bölümde karakterler hemen hemen rayına oturdu. Sinan'ın hainliğide öğrenildi gibi. Final kısmı güzeldi bu olay reytinglere olumlu yansır. Total ve Ab'de 5, Abc'de 6 bekliyorum.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Belediye Başkanı 3-4 bölüme bizim saflara geçecek gibi duruyor.

Ahmetin silahıyla kesin birini öldürecekler.

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
1.bölümü yeni izledim beklediğimden çok daha iyi bir dizi olmuş.Böyle dizileri görmek sevindirici.İkinci bölüme geçelim :sunglasses:

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Dizide MİT tırları ihanetini de işlemişler. KanalD'de bu kadar milliyetçi ve doğruları anlatan bir dizi nasıl yayınlanabiliyor hayretler içindeyim? Yazın ilk işim bu diziye başlamak olacak. :)

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Televizyon tarihinde izlediğim en etkileyici sezon finaliydi. Olcay, Seher, Murat ve Ahmet kesinlikle ölmediler, devletin bir planı bence. Öldü olarak gösterdiler görüntüleride internete bu yüzden attılar. Başka ihtimal yok, olamaz. Şu an tüm karakterlerde öldü süsü verilerek bitti. :D Gözcü, Kara Berfin ve Afran üçlüsünde silahlar çekildi kim kimi vurdu acaba, gel bekle yeni sezonu. :(

2. sezon çok manyak olaylar izlicez. Sabırsızlıkla bekliyor olacağım...

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Televizyon tarihinde izlediğim en etkileyici sezon finaliydi. Olcay, Seher, Murat ve Ahmet kesinlikle ölmediler, devletin bir planı bence. Öldü olarak gösterdiler görüntüleride internete bu yüzden attılar. Başka ihtimal yok, olamaz. Şu an tüm karakterlerde öldü süsü verilerek bitti. :D Gözcü, Kara Berfin ve Afran üçlüsünde silahlar çekildi kim kimi vurdu acaba, gel bekle yeni sezonu. :(

2. sezon çok manyak olaylar izlicez. Sabırsızlıkla bekliyor olacağım...
Hepsi ölmüş :F Galiba pek birşey kaçırmadım dizi tamamen değişmiş :A

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Aksiyon tavan ama kadro çok değişmiş ve konu olarak acayip derinlere inmişler ya ilk sezonu daha güzeldi. Kara Berfin falanda çıkmış acayip beğeniyordum ben onu. Neyse yinede çok kaliteli bir sezon geçirecez gibi zamanla alışırım sanırım yeni sezona.