İrfan Şahin'den Kanal D'ye Yeni Dizi: ''Hayati ve Diğerleri''

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

İrfan Şahin'den Kanal D'ye Yeni Dizi: ''Hayati ve Diğerleri''

celil-nalcakan.jpg

Yeni sezona çok iddialı hazırlanan Kanal D'den yepyeni bir dizi daha geliyor!

Kanal D'nin CEO'su olan, daha sonra ise Kanal D'den ayrılarak 1441 Yapım Şirketi kuran İrfan Şahin'den Kanal D'ye yepyeni bir dizi geliyor. Yönetmenliğini Özer Kızıltan'ın yapacağı ''Hayati ve Diğerleri'' adlı komedi dizisinin başrol oyuncusu Poyraz Karayel dizisinin sempatik oyuncusu Celil Nalçakan oldu.

''Hayati ve Diğerleri'' yeni sezonda Kanal D'de!

Kaynak: Medyatava

Orijinal formatta oku

RESUL KAYA

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
4
Puanı
30
bu medya tava bazen iyi sallıyor.
'Hayati ve Diğerleri diye dizi mi olur ya? Çok güldüm

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Biz Poyraz Karayel'den Zülfikar ve Meltem'e spin-off bekliyorduk. :A

Celil Nalçakan iyi bir tercih olmuş. Poyraz Karayel'deki Zülfikar karakteriyle komedi oyunculuğu yapabileceğini göstermişti zaten. Merakla bekliyorum diziyi ve Celil Nalçakan için tutmasını istiyorum.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Poyraz oyuncuları da dağılmaya başladı ufaktan. Celil Nalçakan çok iyi oyuncu da diziyi izler miyim bilmiyorum. :(

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Biraz abartttı aslında baya abarttı Kanal D.
Şu ana kadar sayamayacagim diziler başlatacak ki zaten hali hazırda 2 dizisi var yeni sezon için eski dizilerden. Çocuklar Duymasın da tutsa ki aldığı oran yüksek 4 dizi açığı oluyor. 15 tane yeni diziden de o zaman 11 dizi uçuruma.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Biraz abartttı aslında baya abarttı Kanal D.
Şu ana kadar sayamayacagim diziler başlatacak ki zaten hali hazırda 2 dizisi var yeni sezon için eski dizilerden. Çocuklar Duymasın da tutsa ki aldığı oran yüksek 4 dizi açığı oluyor. 15 tane yeni diziden de o zaman 11 dizi uçuruma.
Vatanım Sensin, Çocuklar Duymasın, Arka Sokaklar, Bodrum Masalı, İsimsizler dizileri var. İki Yalancı, Adı Efsane final yapar. Meryem var haftaya başlayacak, o da tutar bence. Üstüne Fatih, Hayati ve Diğerleri, Elçin Sangu dizisi, Engin Akyürek dizisi, Gülse Birsel dizisi, Bir Litre Gözyaşı (Farah'ın dizisi), Most'un dizisi aklıma gelenler. :D Etti mi 13 dizi (Finallik iki diziyi saymıyorum. :D )

Kolay gelsin canım kanalıma. :bhr: