İrem Derici ~ Dantel (2016) Albüm Kapağı ve Şarkı Listesi

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Türk pop müziğin başarılı şarkıcılarından biri olan İrem Derici, uzun zamandan beri beklenen ilk albümü 'Dantel' ile sevenlerine merhaba dedi.

Albümde toplam 11 tane şarkı yer alıyor. Albümde yer alan şarkı sözleri ise Ayla Çelik, Erkin Arslan, Sinan Akçıl, Hüseyin Boncuk, Arzu Daydinç, Aşkın Tuna, Serhat Tekin, Onur Cumaoğlu, Kaan Karamaya ve Alper Narman'a ait.

Albümün çıkış parçası ise bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde kliplenen ve albümle aynı adı taşıyan 'Dantel' isimli şarkı oldu.

Albüm Kapağı

56b9a43e67b0a9544022aa64

Albümle ilgili yorum ve düşüncelerinizi bu başlık altında yapabilirsiniz.

Şarkıları buradan dinleyebilirsiniz.

@OzaN @yatutarsa @turkuazz @xemrexxx @Bully @mrt-06 @EFE UYSAL @Billy Kane @vadikızı @sokak sanati @Harunnn60 @destere @hayret bi şey @Arslan Bey ve diğerleri...​

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Türk pop müziğin başarılı şarkıcılarından biri olan İrem Derici, uzun zamandan beri beklenen ilk albümü 'Dantel' ile sevenlerine merhaba dedi.

Albümde toplam 11 tane şarkı yer alıyor. Albümde yer alan şarkı sözleri ise Ayla Çelik, Erkin Arslan, Sinan Akçıl, Hüseyin Boncuk, Arzu Daydinç, Aşkın Tuna, Serhat Tekin, Onur Cumaoğlu, Kaan Karamaya ve Alper Narman'a ait.

Albümün çıkış parçası ise bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde kliplenen ve albümle aynı adı taşıyan 'Dantel' isimli şarkı oldu.

Albüm Kapağı

56b9a43e67b0a9544022aa64

Albümle ilgili yorum ve düşüncelerinizi bu başlık altında yapabilirsiniz.

Şarkıları buradan dinleyebilirsiniz.

@OzaN @yatutarsa @turkuazz @xemrexxx @Bully @mrt-06 @EFE UYSAL @Billy Kane @vadikızı @sokak sanati @Harunnn60 @destere @hayret bi şey @Arslan Bey ve diğerleri...​

hepside çok güzel şarkılar içinde vasat diyeceğim şarkı bile yok, o an içinde bulunduğun ruh haline göre hepsi etki bırakacak cinsten :) ama tabiki beni en fazla etkileyeni daha çok damar dediğim şarkı '' gittiğinde anladım :)

tolgab

Emekli
Reaksiyon puanı
6,642
Puanı
560
Tebrikler çok başarılı bir albüm olmuş. İlk dinlemede en beğendiklerim Dantel, Evlenmene Bak ve Dur Yavaş oldu. Bol klip bekliyoruz :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,739
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Vay be bugünleri de görecekmişiz, albüm yaptı sonunda. :):)

İlk dinlemede çoğu şarkısı iyi geldi ama bir de telefonda detaylıca dinlemem lazım. :):)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Vay be bugünleri de görecekmişiz, albüm yaptı sonunda. :):)

İlk dinlemede çoğu şarkısı iyi geldi ama bir de telefonda detaylıca dinlemem lazım. :):)
gittiğinde anladım şarkısı bir büyük tekirdağla iyi gider benden söylemesi :)

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Şimdilik favorim Aşk Olsun. Geçen sene film için söylemişti bende yazık oldu demiştim. Değerlendirilmesi güzel olmuş. :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,739
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bugün işe giderken ve gelirken iki kez telefonda dinledim albümü. On numara, beş yıldız. :) Bangır Bangır'dan bu yana çıkmış en iyi albüm. Neredeyse tüm şarkılar harika. En sevdiğim sıralamasını yapmak için birkaç kez daha dinlemem lazım. :):)

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Muhteşem bir albüm. Beğenmediğim tek bi parçası dahi yok. Ama sıklıkla dinlediğim Aşk Kışlıkları Giy oldu.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,739
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tüm şarkılar harika. Artık sıralamamı da yapabilirim ama sonuncu bile normal albümlerde derece yapar. :):)

1. Dur, Yavaş (açık ara en iyisi)
  2. Gizli Sevda (çok iyi şarkıya çok iyi cover)
  3. Dantel (sözler biraz daha iyi olsa en iyi de olabilirdi)
  4. Ölürüm O Bakışlarına (şarkıya ismini veren yer özellikle harika)
  5. Aşk, Kışlıkları Giy (şiir yazmış, canımm ya :):))
  6. Seni Çok Seviyorum (yer yer İbrahim Tatlıses'in Aramam'ına kaçsa da çok iyi hareketli şarkı)
  7. Aşk Olsun (özellikle nakaratı harika)
  8. Gittiğinde Anladım (albümdeki en ağır şarkı ama sağlam tabii)
  9. Suçu Bana Atma (çok yorucu şarkı ya bazı kısımları çok iyi ama genel olarak çok bayılmadım)
  10. Evlenmene Bak (cıvıl cıvıl güzel şarkı da işte diğerlerine göre biraz geride sanki)
  11. Bana Hiçbir Şey Olmaz (birazcık sönük kalıyor diğerlerinin yanında)