İmajını Değiştiren Değiştirene!

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,895
Puanı
1,060
Yok ben almayayım. @Çiğdem- 'in işlettiği, @destere 'nin hastaları düşleyerek yeni cinsel fanteziler türettiği, @Harunnn60 'ın fikir babası olduğu, @xemrexxx 'in çöpçülük görevini üstlendiği, @sokak sanati 'nın binanın "havalı" olmasını sağladığı, @MEnes ve @Tolstoyevski 'nin iyileşenleri entelektüel bilgiyle tekrar delirttikleri, Fav10 Terapi Merkezi'ni tercih ederim.
Oraya sağlam giden insan delirir be,gel bakırköye yeniden doğ :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yok ben almayayım. @Çiğdem- 'in işlettiği, @destere 'nin hastaları düşleyerek yeni cinsel fanteziler türettiği, @Harunnn60 'ın fikir babası olduğu, @xemrexxx 'in çöpçülük görevini üstlendiği, @sokak sanati 'nın binanın "havalı" olmasını sağladığı, @MEnes ve @Tolstoyevski 'nin iyileşenleri entelektüel bilgiyle tekrar delirttikleri, Fav10 Terapi Merkezi'ni tercih ederim.
Aaa afferim ayoll yabancıya gitme kendi lokantan varkan başka lokantaya para verilmez
:A :A :A @serhatt @xemrexxx @Harunnn60 @mrt-06
Yg3DJD.jpg

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
İstersen köşke git tavan arasında yer seç istersen çimende bizimle birlikte yayıl :A :A :A

Şunu yatır şuraya da az kafa dinleyelim :A Parası neyse toplarız :A
Beni @kerem ile aynı odaya koyun yeter. Kendisi Harun'a anlamsız bir bağlılık hissediyor. O'nu durdurabileceğimi düşünüyorum.

@DarkLegenD e devredecez orayı destere ile biz emekli olacaz :A :A :A

@DarkLegenD Oradakılere iyi bakar :A :A :A

Temsili sahne :A :A :A
Aaaaaah filmi daha izlemedim, spoiler verme.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Aaa Kemal Sunalın 80 lerde yapıpta 70 ler kalitesinde olan nadir filmlerinden birisi nasıl izlemedin bunca zaman televizyonda çok çıkıyordu :A :A :A
Yazmamış. Nasıl çok çıkıyor canım. 4-5 tane film ha bire dönüp duruyor. Popüler olmayan filmleri dışında başka bir Kemal Sunal filmi görmüyorum.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yazmamış. Nasıl çok çıkıyor canım. 4-5 tane film ha bire dönüp duruyor. Popüler olmayan filmleri dışında başka bir Kemal Sunal filmi görmüyorum.
Senin televizyonun tuhaf ozaman benim en çok tv de gördüğüm Kemal Sunal filmlerinden biridir bu oooo 5 filminden üçü gibiydi Samanyolu gün aşırı veriyordu :A :A :A

Bir an önce izle :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bu epik tanımlaman için seni kutluyorum ve kendini güvenli ellere bırakman için doğru tercihi yapacağını biliyorum. Biz gereken teşhisi koyup bir sıkıntı varsa tedavini yapıp, bir sıkıntı yoksa bir süreliğine kafa dinleyip rahatlamanı sağlarız. Ve en kısa sürede gerçek bir sanatsever ve elit bir birey olarak sosyal topluma karışmanı sağlarız sevgili dostum @Tolstoyevski ile.