İlyas, Ölecek Mi? - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 121. Bölüm

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Tarık Ünlüoğlu, Hüseyin Avni Danyal, Mustafa Üstündağ, Turgay Tanülkü, Kenan Çoban, Yalçın Hafızoğlu ve Sabina Toziya'nın yer aldığı, Raci Şaşmaz'ın yapımcılığını yaptığı ve usta yönetmen Onur Tan'ın yönetmenliğini üstlendiği Eşkıya Dünyaya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 121. bölümünde İlyas, başka bir hapishaneye sevk edileceği sırada bıçaklanıyor...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni bölümleriyle her Salı 20:00'da ATV'de!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Görüntü biraz kalitesiz, dizinin resmi YouTube kanalına yüklememişler sahneyi daha. Bunla idare et şimdilik. :A @Çiğdem- Bu arada senin adamlardan biri vuruluyor, biri bıçaklanıyor. Bugün de Ertuğrul'u kılıçtan geçirmesinler. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Görüntü biraz kalitesiz, dizinin resmi YouTube kanalına yüklememişler sahneyi daha. Bunla idare et şimdilik. :A @Çiğdem- Bu arada senin adamlardan biri vuruluyor, biri bıçaklanıyor. Bugün de Ertuğrul'u kılıçtan geçirmesinler. :A
Hahah az önce onu dedim @xemrexxx yazıyor sanırım heriflerim tek tek gidiyor :A :A :A @serhatt

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Tarık Ünlüoğlu, Hüseyin Avni Danyal, Mustafa Üstündağ, Turgay Tanülkü, Kenan Çoban, Yalçın Hafızoğlu ve Sabina Toziya'nın yer aldığı, Raci Şaşmaz'ın yapımcılığını yaptığı ve usta yönetmen Onur Tan'ın yönetmenliğini üstlendiği Eşkıya Dünyaya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 121. bölümünde İlyas, başka bir hapishaneye sevk edileceği sırada bıçaklanıyor...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni bölümleriyle her Salı 20:00'da ATV'de!
Helva varsa geliyorum diyor :A :A

images

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Eskiya ile master yapıyon heralde :F

90lardan bilmezsin :F:F Sensin bu işte mafyanın anası :F @xemrexxx @Harunnn60
aysen-gruda--i890448.jpg

149063-245000.jpg
İzlemedim ama diziyi biliyorum :A :A :A

90 lar 2000 ler hemen hemen bir çok diziyi bende izledim ama 2010 dan sonra artık o tür dizilerin yerini tipsiz ecünnüler almaya başladı ailecek oturup yatak odası gözetliyorlar 4 saat boyunca :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kafa kesmekten iyidir :A
Aaa hayır iyi değil şey izlemek isteyen netten izlesin :A :A :A

Asıl bu forumun erkeklerinde sıkıntı var aksiyonun a halfini bile bilmiyorlar izledikleri konaklı diziler ecünnülü diziler yanı erkeğin izlediği o dizileri artık günümüzün kızları izlemiyor yaşlı teyzelerin izledi dizileri izliyor bu forumun erkekleri :A :A :A