İlker Kaleli'den 'Küresel Sermaye' Açıklaması!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

İlker Kaleli'den 'Küresel Sermaye' Açıklaması!

ilker_kaleli_kanal_d_poyraz_karayel_dizisine_geri_donecek_mi_1466150137_5258.jpg

İlker Kaleli'den Poyraz Karayel'in filmi hakkında şok açıklamalar geldi.

Bir üniversitenin etkinliğinde sevenleriyle buluşan başarılı oyuncu, rol almadığı 'Küresel Sermaye' hakkında gelen bir soru üzerine filmin çekileceğinden sonradan haberi olduğunu, durumun garip geldiğini, proje için emek harcayanlar için bir şey diyemese de daha çok para kazanmak için böyle bir tercihin alınması yüzünden kırıldığını ve içindeki Poyraz'ın öldüğünü belirtti.

Öte yandan "Daha önce de insanlar işlerinden oldu, vebali üstümüze kaldı; ama asla konuşmadık" diyerek 2. sezonun ortasında sürpriz bir şekilde ayrılan Kanbolat Görkem Arslan olayına üstü kapalı bir şekilde değindi.

Başrollerinde Celil Nalçakan, Musa Uzunlar, Emel Çölgeçen, Ali İl, Cem Cücenoğlu, Şükran Ovalı ve Erkan Can'ın yer aldığı Poyraz Karayel: Küresel Sermaye, 15 Aralık'ta vizyona girecek.

Açıklamaların tamamı:

Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Gerçekten çok can sıkıcı açıklamalar olmuş. Hele içimdeki Poyraz'ı öldürdüler deyince bayağı üzüldüm. Bayağı kırılmış belli. Yine de merak ettiğim için gideceğim ama bunu gördükten sonra eskisi kadar ılımlı yaklaşamıyorum film fikrine.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Çok can sıkıcı açıklamalar. Poyraz Karayel gibi bir dizi bu tarz haberler ve açıklamalar ile anılmamalıydı. Film yapılması fikrine sıcak bakan izleyicilerdendim ancak Poyraz Karayel'i Poyraz Karayel yapan başlıca oyuncular İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve onların canlandırdığı iki karakterdir. "İçimdeki Poyraz'ı öldürdüler." dediği an gerçekten çok üzüldüm. Keşke filmi yapılmasaydı ve bu açıklamaları görmeseydik.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Böyle bir efsaneye yakışmayan olaylar gerçekten. Kaleli film konusunda haklı. Filmin adında Poyrax Karayel var ancak Poyraz yok. Madem bir film yapacaksınız o zaman Küresel Sermaye diye yap geç. İzlenme için Poyraz Karayel ismini kullanmaya gerek yok. Dizinin kemik kitlesi zaten gider filme.