İlker Ayrık'ın Yeni Kanalı ve Projesi Belli Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

DSC_2337-660x330.jpg

Ekranların sevilen isimlerden olan İlker Ayrık ekranlara geri dönüyor!

Kanal D'de yayınlanan 'Ben Bilmem Eşim Bilir' programındaki sunuculuğuyla büyük ses getiren, geçen sezon 'Var Mısınız Yok Musunuz' programıyla Star TV'ye transfer olan İlker Ayrık'ın yeni kanalı belli oldu. İlker Ayrık, FOX Tv ile anlaşma sağladı.

Ünlü sunucu İlker Ayrık, Ramazan ayında ana haber bülteninden önce 10 dakikalık skeçlerle ekrana gelecek. Ramazan ayından sonra ise çocuklarla birlikte bir yarışma sunacak.

Orijinal formatta oku

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Trt haber haberlerden önce Kuklagiller yapıyordu şu an yapmıyor. İzlerken çok eğleniyordum. Her gün kaçırmamak için beklerdim. Koca Kafalarda hala devam ediyor mu bilmiyorum ama o da iyi oluyordu arada denk gelince izliyordum. Bu skeç programı da eğlenceli olabilir. Ancak İlker Ayrık niye böyle bir şey kabul etmiş anlayamadım. Daha iyi bir gece programı olabilirdi.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

DSC_2337-660x330.jpg

Ekranların sevilen isimlerden olan İlker Ayrık ekranlara geri dönüyor!

Kanal D'de yayınlanan 'Ben Bilmem Eşim Bilir' programındaki sunuculuğuyla büyük ses getiren, geçen sezon 'Var Mısınız Yok Musunuz' programıyla Star TV'ye transfer olan İlker Ayrık'ın yeni kanalı belli oldu. İlker Ayrık, FOX Tv ile anlaşma sağladı.

Ünlü sunucu İlker Ayrık, Ramazan ayında ana haber bülteninden önce 10 dakikalık skeçlerle ekrana gelecek. Ramazan ayından sonra ise çocuklarla birlikte bir yarışma sunacak.

Orijinal formatta oku

İlk tanıtım bu akşam FOX'da, ilk bölüm ise yarın 20.00'den itibaren her akşam 20.00'de FOX'ta!