İlk Durak Gaziantep |Aykut E. Bir Pes Kariyeri|

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Futbola sokak aralarında başlamıştım. Mahallede top oynarken kendime hep Alex derdim.

14 yaşında Gaziantep'in seçmelerini kazandım ve artık 18 yaşına gelmiştim. 2012-2013 sezonuna hazırlıklar başlamıştı. Bizim bebelerden 2-3 kişi bu sene A takıma geçecekti. Pek iddiam yoktu. Fakat sonra sonuçlar açıklandı. A takıma geçen tek kişi bendim. Üstelik bir de bana 10 numaralı formayı vermişlerdi.

nfpt1.jpg

Müthiş bir kamp dönemi geçirdik. Ülkedeki çoğu insana göre Türkiye'nin yeni genç yeteneği bendim. Bir gün NtvSpor'dan Aykut Yıldırım ile röportaj yaptım.

Aykut Yıldırım: Evet Aykut, çoğu kişiye göre Türkiye'nin yeni genç yeteneği sensin ne düşünüyorsun bu konuda?
Aykut Erol: Evet öyle diyorlar ama ben daha A takımla resmi maçlara bile çıkmadım. Böyle düşünülmesi beni gururlandırıyor tabii ki.
Aykut Yıldırım: Hayallerinde Avrupa var mı?
Aykut Erol: Kimin olmaz ki hayallerinde Avrupa abi.
Aykut Yıldırım: Herkesin küçükken tuttuğu bir takım olur sen küçükken hangi takımlıydın?
Aykut Erol: Fenerbahçeliydim. Ama şu anda profosyenelim. Sadece kulübümün geleceğini düşünüyorum. (Fenerbahçe şampiyon olur bu yıl inşallah.)
Aykut Yıldırım: Teşekkür ederim bu güzel sohbet için kariyerinde başarılar.

İlk resmi maçımda Galatasaray'a karşı oynadık. Oyuna 65.dakikada girdim. 1-0 yenildik.

nfpx3.jpg

Tipimi az sonra koyacağım. Ayrıca şimdi bazı üyeleri etiketleyeceğim. Etiketlenmek istemeyen üyeler bana söyleyebilir. :) Ayrıca bu konuda etiketlenmeyip de etiketlenmek isteyenler de söyleyebilir. :)
@OzaN, @Orcun_22, @BesaleT, @cevaa, @RüzgarGülü, @Dr.Who, @Billy Kane, @darksaal, @emreemreu, @arslanbey

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bende temmuz'a kadar vakit bol ondan sonra benim de zamanın olmayacak. :(

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Gaziantepspor 1-1 Sivasspor
Bursaspor 1-0 Gaziantep
Gaziantep 0-1 Trabzonspor
Gaziantep 4-2 Beşiktaş

ve ilk golllll Beşiktaş'a
nfthu.jpg

Bu da şeklimiz. :D

nftj7.jpg

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
La bana şu indirdiğin yamayı at ben de Türkiye Ligi yok yamayla ben de açarım kariyer.

- - - Ekleme - - -

Ha bu arada verilerini koy. :D

- - - Ekleme - - -

Tipin de iğrenç. :(

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Kariyer sıkıcı geçiyor Mersin'e de bir gol attım şu kariyerde 2-3 sene geçsin Fener'de falan çok zevkli olur. :D

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Fener'e 2 Galatasaray'a 4 gol attım profosyenelde nasıl oldu anlamadım. :F
Kariyer sıkıcı geçiyor büyük bir takıma transfer olunca anlatırım.