İlişki Durumu: Evli'nin Yönetmeni Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

iliski-durum-042405PK.jpg

Show TV'nin yeni dizisi İlişki Durumu: Evli'nin yönetmeni belli oldu.

Başrollerini Berk Oktay, Seren Şirince, Anıl İlter, Serenay Aktaş ve Gülden Avşaroğlu'nun paylaştığı; yapımcılığını MF Yapım'ın, senaristliğini ise Gani Müjde'nin üstlendiği yapımın yönetmen koltuğunda daha önce 'Galip Derviş', 'Ne Münasebet' ve 'İçimdeki Ses' gibi projelerde görev almış olan Çağrı Bayrak oturacak. Bilindiği gibi dizinin ilk versiyonunun yönetmenliğini Bülent İşbilen üstleniyordu.

İlişki Durumu: Evli, yakında Show TV'de başlıyor!

cagri-bayrak-paralelsinema.jpg

Orijinal formatta oku

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
,
Aserat yeni bir haber konusu açtı

iliski-durum-042405PK.jpg

Show TV'nin yeni dizisi İlişki Durumu: Evli'nin yönetmeni belli oldu.

Başrollerini Berk Oktay, Seren Şirince, Anıl İlter, Serenay Aktaş ve Gülden Avşaroğlu'nun paylaştığı; yapımcılığını MF Yapım'ın, senaristliğini ise Gani Müjde'nin üstlendiği yapımın yönetmen koltuğunda daha önce 'Galip Derviş', 'Ne Münasebet' ve 'İçimdeki Ses' gibi projelerde görev almış olan Çağrı Bayrak oturacak. Bilindiği gibi dizinin ilk versiyonunun yönetmenliğini Bülent İşbilen üstleniyordu.

İlişki Durumu: Evli, yakında Show TV'de başlıyor!

cagri-bayrak-paralelsinema.jpg

Orijinal formatta oku

Dünden beridir konusunu açmaya çalışıyorum bende, ama konu açmamda bir sıkıntı var anasayfadan konu açamıyorum. Yabancıya gitmemiş oldu izlersiniz umarım @Aserat :A

Canol

Favori Üye
Reaksiyon puanı
379
Puanı
184
eski yönetmeni bülent işbilen daha iyiydi zaten dizinin fazla süreceğini sanmıyorum