İlber Ortaylı'dan 'Kenan İmirzalıoğlu' Yorumu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

İlber Ortaylı'dan 'Kenan İmirzalıoğlu' Yorumu!

1847790_620x410.jpg

Yılın merakla beklenen dev prodüksiyonlu dizisi ''Mehmed: Bir Cihan Fatihi'' için geri sayım başladı!

Geçen yıl Kanal D ile yeni dizi anlaşması yapan İmirzalıoğlu, bu sezon O3 Medya imzalı 'Mehmed: Bir Cihan Fatihi' dizisinde rol alacak. Tanıtımlarıyla büyük ses getiren dizi, İlber Ortaylı'ya soruldu. CNN Türk'e konuk olan Ortaylı, yılın merakla beklenen projesinde Fatih Sultan Mehmed’e Kenan İmirzalıoğlu’nun hayat vermesi ile ilgili “Kenan iyi oynar, o oynar, oyun çok mühimdir” dedi.

''Mehmed: Bir Cihan Fatihi'' Mart ayının ilk haftası Kanal D'de!
Orijinal formatta oku

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,896
Puanı
1,060
doğru konuşmuş ilber,kenan he rolün altından kalkar.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,536
Puanı
1,061
Zamanında Kenan'a laf atanlar övmek için konuya üşüşürler :A @Çiğdem-
ayol kime laf atıyon hoşt diyorum seni faruk :A

1.si konuyu @Yiğitt açmış ve total d dizisi konusu yani konu hükümsüzdür :A @xBUGRAx ya da @Aserat açsaydı bu konuyu inandırıcılığı olurdu:A

2.si İlber Hoca fangirl mü ki dizi başlamadan övsün önce izler sonra yorum yapar, MY zamanında dizideki karakterlerin mimklerine, el kol hareketlerine, danslarına ka izleyip değerlendirme yapmıştı ; dirilişi sallayın gitsin demişti buradan @Çiğdem- e nanik:A ayol adam üşenmeyip gidip kanuni ile hürremin kaftanların boylarını ölçüp meryoşla halitin boyuyla kilosuyla karşılaştırmıştı, tam uyuyorlar diye övmüştü hakiki fatihten 25 santim uzun kenanı övmesi @batuhankaralar ın tekrar necocu olmasından daha zor:A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

1.si konuyu @Yiğitt açmış ve total d dizisi konusu yani konu hükümsüzdür :A @xBUGRAx ya da @Aserat açsaydı bu konuyu inandırıcılığı olurdu:A

2.si İlber Hoca fangirl mü ki dizi başlamadan övsün önce izler sonra yorum yapar, MY zamanında dizideki karakterlerin mimklerine, el kol hareketlerine, danslarına ka izleyip değerlendirme yapmıştı ; dirilişi sallayın gitsin demişti buradan @Çiğdem- e nanik:A ayol adam üşenmeyip gidip kanuni ile hürremin kaftanların boylarını ölçüp meryoşla halitin boyuyla kilosuyla karşılaştırmıştı, tam uyuyorlar diye övmüştü hakiki fatihten 25 santim uzun kenanı övmesi @batuhankaralar ın tekrar necocu olmasından daha zor:A
Hedefi 12 vurmuşum :A Hemen üstüne alınmışsın. Demek ki Kenanı önceden izledi. İlla diziyi izlemesine gerek yok. MY'y izleyip yorumlama sebebi muhtemelen Meryem merakıdır:A Kenanın kaç işi var...

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,536
Puanı
1,061
Hedefi 12 vurmuşum :A Hemen üstüne alınmışsın. Demek ki Kenanı önceden izledi. İlla diziyi izlemesine gerek yok. MY'y izleyip yorumlama sebebi muhtemelen Meryem merakıdır:A Kenanın kaç işi var...
dikkat et de hedef olma:A

dizi 10-12. bölüme gelince bu yorumu yaparsa inanırım ondan öncesi fotoşoktur fotomontajdır hatta evde sen bile yapmış olabilirsin:A
neyse ne ka zorlarsan zorla şöyle girişler yapacak birini bulamıcan:A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Gir bak CNN Türk bölümüne haber %100 doğru :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,536
Puanı
1,061

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ayol iyi de o neden sayılmaz ki meryoşu sevmeyenler @Çiğdem- gibi cadolozlar ya da @sokak sanati gibi elemliler yani normal her insan meryoşu sever :A

D grubundan çıkma haber yani :A tamamen sallama o zaman:A
Ben ne diyorum sen ne diyorsun :(

Diyorum ki İlber My'yi izleyip yorumlama sebebi Meryemin TR'de ses getirmesi... Meraktan acıp bakmiştir. Kenan için öyle bi şey yapmasına gerek yok. Kenanın az çok dizisini filan izlemiştir. Kafasında ölçüp tartmasına gerek yok.Hem oyunculugunu övmüş. Senaryoya bişey dememiş ki 25 cm uzun filan diyorsun :X

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,536
Puanı
1,061
Ben ne diyorum sen ne diyorsun :(

Diyorum ki İlber My'yi izleyip yorumlama sebebi Meryemin TR'de ses getirmesi... Meraktan acıp bakmiştir. Kenan için öyle bi şey yapmasına gerek yok. Kenanın az çok dizisini filan izlemiştir. Kafasında ölçüp tartmasına gerek yok.Hem oyunculugunu övmüş. Senaryoya bişey dememiş ki 25 cm uzun filan diyorsun :X
ayol ben de onu diyorum ilber ortaylı öyle şeylere dikkat eder kenan ne yaş ne fizik olarak role uygun değil övmez o yüzden :A

neyse la şu dizi ne ki @Yiğitt uydurma haberleri bırak şu habere koş
http://www.ranini.tv/haber/29867/1/d-prodan-bir-japon-uyarlamasi-geliyor-kaseifu-no-mita

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
ayol limon filmi batıran ay yapımla tims le çalışamayan kanal mecbur yaşan haberler çıkartacak:A
O3 ve D Yapım uçuyor sayemizde, Erler Film kaç yıldır ekmeğimizi yiyor. Tims zaten diz tutturamıyor, Ay Yapım da kendi kaybetti. :A

ayol ben de onu diyorum ilber ortaylı öyle şeylere dikkat eder kenan ne yaş ne fizik olarak role uygun değil övmez o yüzden :A

neyse la şu dizi ne ki @Yiğitt uydurma haberleri bırak şu habere koş
http://www.ranini.tv/haber/29867/1/d-prodan-bir-japon-uyarlamasi-geliyor-kaseifu-no-mita
D Yapım ve 3 dizi oh be iç yapıma dönüyoruz sonunda. :Z Ay Yapım çatır çatır çatlasın :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
la neyse gerçekleri konuşalım bir önceki fatih dizisi için bunu demiş ilber hoca işin zor:A
Kenanlı Fatih savaşçı gibi :A İlber de öyle diyor. Kaldı ki en çok takkeye kızmış. Kenan da öyle bişey yok hem :X Gayet savaşçı ruhlu ve yaşlı gibi değil. Fit ve diri vucutlu @Yiğitt buraları sen öv:A