Kanal D İki Yalancı - Dizi Yorumları

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
DEXrFr-XcAAPi_O.jpg

Kanal D'nin yeni ve iddialı dizisi ''İki Yalancı'' bu akşam yayın hayatına başlıyor.

Yapımcılığını Gani Müjde - Tükenmez Kalem Film'in üstlendiği, yönetmenliğini Eda Teksöz, senaristliğini ise Gani Müjde'nin yaptığı, başrollerinde Keremcem, Yağmur Tanrısevsin, Serhan Arslan, Hazal Şenel, Koray Erkök ve Tuna Arman'ın yer aldığı dizi bu akşam ilk bölümüyle ekrana gelecek.

İki Yalancı ilk bölümüyle Bu Akşam 20:00'de Kanal D'de.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Birkaç yorum daha alayım dizi Kanal D olduğu İçin sana güvenemem pek direk :A
Asıl @Yiğitt ve @MayısKralı objektif olamaz. :A Koray için baktım Gani Müjde işi işte şaşırtmadı. :A
az önce denk geldim başroldaki oğlan şu sahneyi taklit ediyordu ayy resmen rezillik ayoll:A :A :A @xemrexxx @Yiğitt
Yorumlara baktım da beğenilmiş genel olarak, açıkçası ben de sizlerin yorumlarına göre bakacağım diziye. Zaten dizi kotam dolmuş durumda, izleyin de ona göre bakayım. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yorumlara baktım da beğenilmiş genel olarak, açıkçası ben de sizlerin yorumlarına göre bakacağım diziye. Zaten dizi kotam dolmuş durumda, izleyin de ona göre bakayım. :D
aa yok dolunay dısında bu tarz dizi izlemicem ayrıdan çember yetiyor sadece denk geldim oğlan kadir inanırın takımını giymiş müzik aynı çalıyor aynı hareketler ile zeybek oynuyordu
:A :A :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Hiç Gani Müjde dizisine bulaşma. İyi başlasa bile batıracak birkaç bölüme. Ya da hiç uğraşmayıp yine çakma bir dizi yapmıştır. :A

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Ben çok beğendim ama sanki dizi değilde romantik komedi filmi izliyormuşum gibi hissettim. :D çekimler de oldukça iyiydi.

Gençler İstanbul'a dönünce fakir hayatalarına geçicekler o zaman beğenir miyim bilmiyorum ama ilk bölüm bol komedili ve eğlenceliydi şu an izlediğim en iyi yaz dizisinde zirvede. :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ben şimdi izler söylerim sana :A

Başlangıç fena değil gibi. Hazal Şenel'i özlemişim. :D

Son düzenleme: