İbrahim Çelikkol ve Belçim Bilgin'in Dizisinin İsmi Belli Oldu! Çekimler de Başladı!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İbrahim Çelikkol ve Belçim Bilgin'in Dizisinin İsmi Belli Oldu! Çekimler de Başladı!

ibrahim_celikkol_belcim_bilgin_aski_belcim_bilgin_ibrahim_celikkol_a_asik_belcim_bilgin_ibrahim_celikkol_sadece_sen_h41799_3791e-150x150.jpg

Fox Tv'nin yeni ve iddialı dizisinin çekimleri başladı!

Başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Belçim Bilgin'in rol alacağı dizinin ismi ''Kördüğüm'' olarak belirlendi. Yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak'ın üstlendiği dizide aynı zamanda Ege Aydan ve İrem Şentürk de rol alıyor. Dizinin çekimleri ise İtalya’nın şehirleri Como ve Milano’da başladı.

Dizinin ilk bölümünün maliyetinin ise 2.5 milyon liraya mal olması bekleniyor.

''Kördüğüm'' Aralık ayının sonunda Fox'da yayına başlıyor!

Kaynak: Ranini.tv
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ne yok ki destan gibi mübarek. :A

Takılıyorum işte boşver. :D Bu dizinin adı başka değil miydi Yiğit? O kod adı mıydı?
Aynen biraz ilgi çekiversin diye yapayım dedim. :A

''Ya Her Şeyim Ya Hiçim'' olarak söyleniyordu fakat ''Kördüğüm'' olarak belirlemişler sanırım. :D

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Fox'un ilk iddialı dizisi olacak dizi, o bütçeyi saçma sapan bir senaryoya vermemişlerdir heralde :A Bende merak ediyorum erkek cast çok iyi ama Belçim Bilgin'i pek beğenmiyorum :X

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061
Ne yok ki destan gibi mübarek. :A

Takılıyorum işte boşver. :D Bu dizinin adı başka değil miydi Yiğit? O kod adı mıydı?

Biraz daha iyi bir isim olabilirdi sanki.

Aynen biraz ilgi çekiversin diye yapayım dedim. :A

''Ya Her Şeyim Ya Hiçim'' olarak söyleniyordu fakat ''Kördüğüm'' olarak belirlemişler sanırım. :D

Fox'un ilk iddialı dizisi olacak dizi, o bütçeyi saçma sapan bir senaryoya vermemişlerdir heralde :A Bende merak ediyorum erkek cast çok iyi ama Belçim Bilgin'i pek beğenmiyorum :X
Alican Yücesoy bu diziye katılmış :)