İşte Benim Stilim Ünlüler Kadrosu ve Jüri Üyeleri Belli Oldu!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
İşte Benim Stilim Ünlüler Kadrosu ve Jüri Üyeleri Belli Oldu!

fft16_mf6013165-150x150.jpeg

İşte Benim Stilim Ünlüler'in kadrosu ve jüri üyeleri belli oldu!

İşte Benim Stilim, 25 Aralık Cuma akşamı erken final yapıyor ama dönüşte farklı bir konseptle gelecek. Survivor’dan feyz alınarak “Ünlüler” hamlesinde, Aslı Zen, Berna Öztürk, Elif Ece Uzun, Esra Balamir, Esra Sönmezer, Gizem Özdilli, Hatice, İnci Pars, Nil Karataş, Pelin Suade, Sevil Uyar, Simge Tertemiz, Tuğçe Özbudak, Yasemin Öztürk ve Yeşim Erçetin gibi isimler yarışacak.

Bu isimlere ek olarak Tuğba Ekinci, Asena gibi başka bazı isimlerle de görüşmelerin devam ettiği söyleniyor.

Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu'nun jüri koltuğunu Hakan Akkaya ve Neslihan Yargıcı'ya bırakacağı ekipten ilk kare:

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Yani konusu açıldı @sürgünüm haberin olsun
Konuyu açmadan önce arattım ama bulamadım. Final diye konu açılmamış ondan olsa gerek. Ama konuyu düzenlerim sıkıntı yok. Çünkü yarışmada yarışacak 'ünlü' adayların tamamı belli oldu. Yanlış hatırlamıyorsam @Yiğitt'in konusunda bu kadar isim yoktu. :)

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Konuyu açmadan önce arattım ama bulamadım. Final diye konu açılmamış ondan olsa gerek. Ama konuyu düzenlerim sıkıntı yok. Çünkü yarışmada yarışacak 'ünlü' adayların tamamı belli oldu. Yanlış hatırlamıyorsam @Yiğitt'in konusunda bu kadar isim yoktu. :)

Final tarihi belli oldu diye konu vardı ve bu ünlülerin yarışacağı kesin mi ?

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Hiç başlamasa daha iyi bence. Dikkatimi çeken bir isim göremedim zorlama oluyor artık reyting alamıyor eskisi gibi.

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
540
Puanı
215
Aptal kadın oyuncu rolleri ile tanıdığımız İNCİ PARS , KANALTÜRK-PASAPORT Yarışması ile ÜNLENEN TUĞÇE ÖZBUDAK çok iyi :) favorim bunlar olacak ama İNŞALLAH TUĞBA EKİNCİ gelirse ELBETTE Kİ 1.OLSUN İSTERİM ;)