İçerde Kardeşler Ölümüne Çarpışıyor

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Türk dizi tarihinin en efsane sahnelerinden oldu kesinlikle. Efektler, flashbackler falan duyguyu iliklerimize kadar hissettik. :)

Sarp yine iyi dövdü Mert'i :A Büyük kardeş olarak kıyamayan taraftı yine de. Ama Mert önce tuğlayla saldırdı, sonra ısırdı, sonra sopaya başvurdu, tam küçük kardeş çirkefliklerine başvurdu :A Benim de erkek kardeşim olduğu için sahneyi daha bir hissederek izledim :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Türk dizi tarihinin en efsane sahnelerinden oldu kesinlikle. Efektler, flashbackler falan duyguyu iliklerimize kadar hissettik. :)

Sarp yine iyi dövdü Mert'i :A Büyük kardeş olarak kıyamayan taraftı yine de. Ama Mert önce tuğlayla saldırdı, sonra ısırdı, sonra sopaya başvurdu, tam küçük kardeş çirkefliklerine başvurdu :A Benim de erkek kardeşim olduğu için sahneyi daha bir hissederek izledim :D
Bölümü nihayet izledim :A

ayy bence açık ara mert dövdü ayoll sizin sarpınızda herkesi şöyle dövmüyormu zaten önce dayağı yiyor tam işi biticekken deli kuvveti gelip dövüyor mertte öyle yaptı işte :A

ve şu videonun kapak fotosu ne kadar hoşş :Z:Z:Z

@mrt-06 @xemrexxx @MasacRE-

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

ayy bence açık ara mert dövdü ayoll sizin sarpınızda herkesi şöyle dövmüyormu zaten önce dayağı yiyor tam işi biticekken deli kuvveti gelip dövüyor mertte öyle yaptı işte :A

Hadi ordan cadı seni :A

Sarp çirkefliklere başvurmadan dövüyor, erkek gibi dövüşüyor, istese Mert'i öldürürdü, nasıl da gömdü onu tuğlalara :A

Mert Sarp'a gücünün yetmeyeceğini anlayınca yukarda saydığım yöntemlere başvurdu, video kapağı da Sarp'ın sırtına tuğla fırtlatıp arkadan saldırması sonucu işte :A

Tarafsız gözle izleyen herkes bu kavganın kazananın Sarp olduğunu söyler, rövanşta da dövdü Mert'i :Z

Efsane bölümdü ama dimi, soluksuz izlemişsindir :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hadi ordan cadı seni :A

Sarp çirkefliklere başvurmadan dövüyor, erkek gibi dövüşüyor, istese Mert'i öldürürdü, nasıl da gömdü onu tuğlalara :A

Mert Sarp'a gücünün yetmeyeceğini anlayınca yukarda saydığım yöntemlere başvurdu, video kapağı da Sarp'ın sırtına tuğla fırtlatıp arkadan saldırması sonucu işte :A

Tarafsız gözle izleyen herkes bu kavganın kazananın Sarp olduğunu söyler, rövanşta da dövdü Mert'i :Z

Efsane bölümdü ama dimi, soluksuz izlemişsindir :A
aaa evet çok sahneyi ileri saramadım malesef :F

sarpta çocuu bacaya fırlattı ayoll nasıl centilmen dövüş bu öyle öne geçti zaten sonrada mertim ağzının payını verdi :A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
aaa evet çok sahneyi ileri saramadım malesef :F

sarpta çocuu bacaya fırlattı ayoll nasıl centilmen dövüş bu öyle öne geçti zaten sonrada mertim ağzının payını verdi :A :A :A
Elinin ayarı kaçmıştır deli oğlanın :A

En azından kendi gücüyle yaptı, ısırmadı, arkadan tuğla fırlatmadı ya da eline sopa almadı Mert gibi :A

Mert yine dayağı yedi oturdu :Z

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
dövüş sahnelerinin aralarında çocukluğa dönmeleri çok etkileyiciydi dizideki sırlar bir bir açığa çıkmaya başlıyor:)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,166
Puanı
1,061
Sahneyi acikcasi pek begenmedim. Ilk bölümlerdeki kavga sahnesi daha güzeldi, hani Füsun teyze'nin durdurdugu. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,461
Puanı
1,061

kız azıttın sen iyice erin @destere ye çağırrayım da sana şiddet uygulasın biraz:A