'İçerde' Dizisi Hangi Gün Ekrana Gelecek?

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

'İçerde' Dizisi Hangi Gün Ekrana Gelecek?

Cqumb5IWcAA3Ums-1024x576.jpg

Show TV'nin yeni ve iddialı dizisi ''İçerde''nin hangi gün ekrana geleceği netleşti!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar'ın yaptığı, başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu ve Çetin Tekindor’un yer aldığı ''İçerde'' dizisi Eylül'de yayın hayatına başlayacak. Merakla beklenen dizi sezon boyunca ''pazartesi'' günleri izleyiciyle buluşacak.

'İçerde' Eylül'de Show TV'de!
Orijinal formatta oku

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Maşallah kanallar en iddialı dizilerini pazartesiye koyuyor. Vatan Haini, Kırgınlar ve Paramparça'yla olan rekabetinden nasıl çıkacağını merak ediyorum.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ayy vlla ne yapacağımı şaşırdım ayoll kırgın çiçekler izlediğim bir diziydi ayrıdan vatan haini ve içerde dizilerinede bakacaktım üçüde aynı günde nasıl ayarlayacaz şimdi :F

vatan haini kenanın olmamasıyla rahat götürür 1.sırayı 2.sıra için ise içerde ile kırgın çiçekler kapışır gibi görünüyor gerçi paramparçada aradan sıyrılabilir onlar kapışırken :F :F :F

çok ama çok karışık bir gün oldu pazartesi :F

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
ayy vlla ne yapacağımı şaşırdım ayoll kırgın çiçekler izlediğim bir diziydi ayrıdan vatan haini ve içerde dizilerinede bakacaktım üçüde aynı günde nasıl ayarlayacaz şimdi :F

vatan haini kenanın olmamasıyla rahat götürür 1.sırayı 2.sıra için ise içerde ile kırgın çiçekler kapışır gibi görünüyor gerçi paramparçada aradan sıyrılabilir onlar kapışırken :F :F :F

çok ama çok karışık bir gün oldu pazartesi :F
Vatan Haini'nin durumu daha net değil, pazartesi düşünülüyor sadece. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Vatan Haini'nin durumu daha net değil, pazartesi düşünülüyor sadece. :D
bodrum masalı perşembe devam ederse vatan hainide pazartesi kalıyor çarşamba poyraz var cuma arka sokaklar var salı hiç olmaz eşkiya ezer tutmuş bir kitlesi var :A

pazartesi kenanın olmamasıyla şuan en uygun gün vatan haini rahat götürür çünkü perşembe günüde zorlaştı cesur yürek vadi kitlesiyle orayı götürür :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
bodrum masalı perşembe devam ederse vatan hainide pazartesi kalıyor çarşamba poyraz var cuma arka sokaklar var salı hiç olmaz eşkiya ezer tutmuş bir kitlesi var :A

pazartesi kenanın olmamasıyla şuan en uygun gün vatan haini rahat götürür çünkü perşembe günüde zıorlaştı cesur yürek vadi kitlesiyle orayı götürür :A
Cesur Yürek tutmaz, onu bir geç sen. :D

Dediğin gibi 'Pazartesi' kalıyor geriye ama dizi geç başlar biraz. Ekim-Kasım arasını bulur. Hayat Şarkısı, PK falan Eylül'de başlayacak. Hangisi düşükse onu yollayıp yerine de getirebilir ama bunu yapmaz herhalde, inşallah yani. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Cesur Yürek tutmaz, onu bir geç sen. :D

Dediğin gibi 'Pazartesi' kalıyor geriye ama dizi geç başlar biraz. Ekim-Kasım arasını bulur. Hayat Şarkısı, PK falan Eylül'de başlayacak. Hangisi düşükse onu yollayıp yerine de getirebilir ama bunu yapmaz herhalde, inşallah yani. :A
vadinin olmadığı perşembe günü mafya dizisimi tutmucak hala 6 reytinglik bir vadi kemik kitlesi orda duruyor bu kitle senin ergen bodrum masalını izlemez kösemi zaten geç :A yüksek sosyete gibi diziyide izlemez siyah ekranda olsa yine vadiyi izleyecek kitleydi vadide yok şimdi kafadan 6 reytingi oldu cesur yüreğin ee başka gün olsa tutmayabilirdi ama vadinin olmadığı bir günde mafya dizisine yönelicek o kitle çünkü vadi kitlesi baska dizi izlemez :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,167
Puanı
1,061
bence kırgınlar totalde zirvede olur ab ve abc1 i bu dizi alır :D vatan haini artık tekrar perşembeye gider:D

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Show un bi pazartesi bir de perşembe boş. Cesur yürek te perşembe olacağı için pzt kalıyor. Dizinin seneryosu hayal kırıklığı olmazsa kesinlikle yüzde yüz zirveyi alır. Vatan haini geç başlayacağı için yarışta biraz daha şansız görüyorum

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Kirgin Cicekler'le zirve icin yarisir Vatan Haini'nin de tutacagini düsünmüyorum :D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Pazartesi baya dizi oluyor çoğuda iddalı bakalım içerde dizisini takip etmek istiyorum,Aras oynayacak,birde Çağatay oynuyor Pazartesi olması iyi olmadı çünkü bende bu sezon Kırgın Çiçekleri izleyeceğim:) sanırım içerde dizisini tekrarını izleyeceğim:)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
En son geçen yıl Pazartesi bir dizi izliyordum. Bu diziyi izlemeyi düşünüyorum bakalım hayırlısı.