Show İçerde - Dizi Yorumları

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
3. BÖLÜM

Sarp ve Melek öpüşecekti ki son anda Melek dönüş yaptı. Canımcım yapışsana çocuğa. :A

Dizide raylar yeni yeni oturuyor. Sarp'ın annesi soğuk mu sıcak çözemedim. İlk izleyişimde de bana soğuk gelmişti, ya da rolü itici. Her şeye ağlıyor, mıy mıy mıy. :T: Böcek yerleştirdiler Celal'in ofisine. Celal babamdan kaçar mı, hemen buldu tabi. :A Orada 'Nemrudun Kızı' şarkısını söylediler, o sahne komikti. :D

Son sahnede Sarp ormana gidince orada Mert'i gördü. Orada bir ürktüm. :A Fotoğraf krizi çözülecek herhalde diğer bölüme.

4. bölüme geçiyorum. :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
4. BÖLÜM

Bir günde 4 bölüm izledim, daha ne yapayım? :Z

Güzel bölümdü yine. Akın Işık'ın gelişi diğer bölümü sallandıracak. Akın Işık sırrı Sarp'a ulaşınca ortaya çıktı, Melek olayı anladı ama Sarp'ı ele vermek istemiyor. Bakalım diğer bölüm ne olacak? Bu arada Sarp'ın Akın Işık'ın adını öğrenmek için izlediği oyun iyiydi. :Z

Son sahne güzeldi. Necip bizim Yusuf müdür çıktı, vay hain vay. :T: Yazık değil mi çocuğa, kardeşini arıyor garibim. Sarp bunu öğrenirse ortalık yıkılır.

5. bölümü de yarın izlerim. :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
5. BÖLÜM

Akın Işık beklenildiği gibi bölüme damga vurdu. Celal tarafı kendince oyun yaptım sandı ama ellerinde patlayacak anladığım kadarıyla. Çünkü Yusuf ve Sarp da içeride ajan olduğunu anladı.

Melek, Sarp'tan şüphelenmeye başladı. Doğal olarak yani, Celal'e söylemediğine dua etsin. Özel video çekti, siler ileride onu, inanıyorum. :A

Mestan'a sinir oluyorum, yalaka tip. Her şeye sen bilirsin babam, şöyle babam, böyle babam. Çok sinir. :T:

Son sahne de güzeldi. Melek ve Sarp öpüşürken Yeşim gördü. Yeşim onu elinde koz olarak kullanmasa bari. :eek:

6. bölüme de geçerim birazdan. :)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,166
Puanı
1,061
5. BÖLÜM

Akın Işık beklenildiği gibi bölüme damga vurdu. Celal tarafı kendince oyun yaptım sandı ama ellerinde patlayacak anladığım kadarıyla. Çünkü Yusuf ve Sarp da içeride ajan olduğunu anladı.

Melek, Sarp'tan şüphelenmeye başladı. Doğal olarak yani, Celal'e söylemediğine dua etsin. Özel video çekti, siler ileride onu, inanıyorum. :A

Mestan'a sinir oluyorum, yalaka tip. Her şeye sen bilirsin babam, şöyle babam, böyle babam. Çok sinir. :T:

Son sahne de güzeldi. Melek ve Sarp öpüşürken Yeşim gördü. Yeşim onu elinde koz olarak kullanmasa bari. :eek:

6. bölüme de geçerim birazdan. :)
Mestan, Söz'deki Hafız. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
6. BÖLÜM

Celal babanın ne kadar fazla yalakası varmış, gören de ne var? Emniyetin önünde eylem yapıyorlar, komedi. :A

Celal baba şirketin birini Melek'e verdi. Haliyle Yeşim de delirdi. :D Sonra tehdit etti, bu aşk bitemez Yeşimcim. :)

Akın Işık ile bizimkinin arası bozuldu. Çok itici bir adam, yakında öldürürler diyeyim. Pek kalıcı bir tip değil. O da Ömer'i soktu araya iki kuruş vermemek için. :A

Sarp ve Yusuf müdürün kafası basıyor ama Mert'in de basıyor sıkıntı orada. Herkes birbirini ihbar ediyor, olan garibim Aslan'a olacak. Madem videoyu çekiyorsun hemen watsap diye bir şey icat etmişler, yollasana. :T: Sonda kesin Aslan öldü...

7. bölüme geçiyorum. :X

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
7. BÖLÜM

Bu bölüm diğer bölümlere göre daha kısaydı, 2 saat altı bölümler daha iyi oluyor. Fazlası biraz sıkıyor doğrusu. :D

Bu bölüm Eylem'in yaptığı haber üzerine yoğunlaştı. Çocuğunun hastane parası için Celal'i tehdit eden adam bölüm sonunda kendini öldürdü. Ondan kurtulduk ama ben Coşkun'un öldüğünü düşünmüyorum. Birkaç bölüme çıkıp gelecek. :A

Yeşim az değil. Geçip Sarp ve Melek'i Davut'a söyledi. Bir de al kızı git buralardan diyo, kız gelecek mi, baba verecek mi? :F

Psikopat Davut alıp ellerini ızgaraya koydu, şok oldum. Allah akıl fikir versin. :D

Bu arada Sarp'ın Melek'i ''Meleğim'' diye kaydetmesi hoşumuza gitti, Aşkım yazısını annesine geçirmiş Yusuf reyizden. :F

8. bölüme geçerim birazdan. :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
8. BÖLÜM

Oh bee süper bölümdü, efsaneydi. :Z

Mestan öldü, oh oldu. Sarp da ikisinin kavgası sırasında ona ''yalaka'' dedi. Hahaha daha diğer bölüm yazdıydım, oh olsun. Sevindim ölmesine, çok yalakaydı. :A

Bence Mestan'ı öldüren Akın Işık'ın adamlarından birisi, yani ortadan kayboldu. Hani hesaplaşacaktı? Bence öldürerek hesaplaşma yoluna gitti. Ama Sarp nasıl kurtaracak bundan bilmiyorum. Olay üzerine kaldı. Füsun teyze ve Eylem'i de kaçırdılar. :(

Son sahne süperdi, Sarp sıkıştı köşeye...

9. bölüme geçerim birazdan. :)

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
8. BÖLÜM

Oh bee süper bölümdü, efsaneydi. :Z

Mestan öldü, oh oldu. Sarp da ikisinin kavgası sırasında ona ''yalaka'' dedi. Hahaha daha diğer bölüm yazdıydım, oh olsun. Sevindim ölmesine, çok yalakaydı. :A

Bence Mestan'ı öldüren Akın Işık'ın adamlarından birisi, yani ortadan kayboldu. Hani hesaplaşacaktı? Bence öldürerek hesaplaşma yoluna gitti. Ama Sarp nasıl kurtaracak bundan bilmiyorum. Olay üzerine kaldı. Füsun teyze ve Eylem'i de kaçırdılar. :(

Son sahne süperdi, Sarp sıkıştı köşeye...

9. bölüme geçerim birazdan. :)

Sırasıyla 8, 9 ve 10. bölümler dizinin en iyi bölümleri. Soluksuz izleyeceksin. Özellikle 9. bölüm çok iyi. :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
9. BÖLÜM

Ovvv çok iyi bölümdü yine. :D

Vay Alyanak vay. Demek hain sen çıktın, hiç aklıma gelmezdi valla. :D Bu arada dikkat ettim de yanakları cidden al al. :A

Senaryo gerçekten mükemmel ayarlanmış, iyi akıl etmişler. Acaba bu nasıl derken diğerinin cevabını buluyorsun. Arabanın patladığı sahne, sonra bizimkilerin ağlayışı güzel sahnelerdi.

Son sahne tabi yine iyiydi. Celal baba ve Sarp kavuştu ''EVLATTT'' :Z Mert şokta tabi. :A

10. bölümü de yarın izlerim, bakalım Alyanak'ın neler planladığını ve sonunu izleyelim. :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
10. BÖLÜM

Celal babanın dönüşü güzeldi. :Z Ailesiyle kavuştuğu sahne, Yeşim'in o anki şok olması çok iyiydi.

Melek ve Sarp, Celal'in evinde konuşurken orada Celal izledi. Oha dedim içimden, iyi ki aşklarına dair bir şey söylemediler. Yoksa neler olurdu bilemiyorum. :A

Akın Işık güzel karakterdi, biraz sinir tip olsa da. :A Celal baba cayır cayır yaktı. :Z Akın Işık hikayesi de böylece bitti, diğer bölümlerde de Alyanak ile uğraşacağız sanırım.

11. bölüme geçtim. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
10. BÖLÜM

Celal babanın dönüşü güzeldi. :Z Ailesiyle kavuştuğu sahne, Yeşim'in o anki şok olması çok iyiydi.

Melek ve Sarp, Celal'in evinde konuşurken orada Celal izledi. Oha dedim içimden, iyi ki aşklarına dair bir şey söylemediler. Yoksa neler olurdu bilemiyorum. :A

Akın Işık güzel karakterdi, biraz sinir tip olsa da. :A Celal baba cayır cayır yaktı. :Z Akın Işık hikayesi de böylece bitti, diğer bölümlerde de Alyanak ile uğraşacağız sanırım.

11. bölüme geçtim. :)

aa sayende içerde heyecanı devam ediyor yorumlarını keyifle okuyorum :A :A :A