Show İçerde - Dizi Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Cok geriden geliyorsun melun bu resim en az 5 yillik :A
@Çiğdem- den şok açıklama ''yanılmışım çağatay çok iyi oyuncu dizinin en iyisi o'' demiş şu resmi gördükten sonra yine şaşırtmadı çikinella:A @cookies @vadikızı @MayısKralı @denizz19 @Forumdash @destere @eskici @dosimosi Ekli dosyayı görüntüle 53367
Ohaaa artık ben 25 yasında olmasına rağmen büyük gösteriyor diyordum bu fotodakı 20 yasındakı haliymiş :eek::eek::eek: domuz etimi yiyor bunlar anlamadım ayoll :A :A :A

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
@vadikızı
Çağatay Ulusoy hastanelik oldu

Show TV ekranlarının sevilen dizisi 'İçerde'de rol alan Çağatay Ulusoy yoğun bir tempoda çalışması sonucu hastanelik oldu.

Kadrosunda son derece başarılı isimler bulunan İçerde dizisinin yakışıklı oyuncusu Çağatay Ulusoy son zamanlarında özel hayatına dikkat etmeyerek sağlığını ihmal etti. Bu sezon İçerde dizisinde başarılı performans göstererek izleyicilerin dikkatini çeken yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, son üç gündür karaciğer yağlanması sebebiyle Maslak'ta özel bir hastaneye gidip tedavi görüyor.

çok geçmiş olsun bea :( :/ :(

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,825
Puanı
1,060
@vadikızı
Çağatay Ulusoy hastanelik oldu

Show TV ekranlarının sevilen dizisi 'İçerde'de rol alan Çağatay Ulusoy yoğun bir tempoda çalışması sonucu hastanelik oldu.

Kadrosunda son derece başarılı isimler bulunan İçerde dizisinin yakışıklı oyuncusu Çağatay Ulusoy son zamanlarında özel hayatına dikkat etmeyerek sağlığını ihmal etti. Bu sezon İçerde dizisinde başarılı performans göstererek izleyicilerin dikkatini çeken yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, son üç gündür karaciğer yağlanması sebebiyle Maslak'ta özel bir hastaneye gidip tedavi görüyor.

çok geçmiş olsun bea :( :/ :(

Geçmiş olsun diyorum kendisine yoğun tempo sağlıksız beslenme derken kendine
dikkat edememiş acil şifalar diliyorum :ozur: