İçerde Büyük Finalden İlk Sahne!

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
hhaha ahh Arasa piskpat rolu süper gidiyor ayrıca her youtube yorumunda arasın muhteşem oyunculuğundan bahsediyor yorum yapanlar :A :A :A
İçerde'den sonra rezil etmese kendini bari :A Çağatay dünyaya açıldı bile, inşallah Aras da kariyerini iyi planlar Çağatay gibi :A

Bu arada Aras Çağatay'dan bir ay büyükmüş ama dizide abi diyor Çağatay'a çatla :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İçerde'den sonra rezil etmese kendini bari :A Çağatay dünyaya açıldı bile, inşallah Aras da kariyerini iyi planlar Çağatay gibi :A

Bu arada Aras Çağatay'dan bir ay büyükmüş ama dizide abi diyor Çağatay'a çatla :A
aaa evet biliyorum çağatay 30 yaş civarı takılıyor dizide yoksa çocuğun teki ayoll :A

ama fiziği yaşlı gösteriyor gerçekten yoksa bizim @Yiğitt ile yaşıt 26 :F

@Yiğitt

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
aaa evet biliyorum çağatay 30 yaş civarı takılıyor dizide yoksa çocuğun teki ayoll :A

ama fiziği yaşlı gösteriyor gerçekten yoksa bizim @Yiğitt ile yaşıt 26 :F

@Yiğitt
Yaşlı değil olgun diyelim biz ona, çocuk senin Aras'ındır :A

Sorun değil canım takılmam ben öyle şeylere. :X Aynen Aras'ımın yeri de ayrıdır, Çağatay'ımın yeri de ayrıdır. Sonuçta her ikisi de Hazal'ımın partneriydi. :J @Bully @denizz19
Çağatay, Hazal'ı kariyerinin zirvesine çıkarırken Aras batırdı kızın kariyerini, ekranlara dönemez oldu :A Ne uğursuz herifmiş bu böyle :A @Çiğdem- @MasacRE-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sorun değil canım takılmam ben öyle şeylere. :X Aynen Aras'ımın yeri de ayrıdır, Çağatay'ımın yeri de ayrıdır. Sonuçta her ikisi de Hazal'ımın partneriydi. :J @Bully @denizz19
hhahah aa işte çağatay konusundada onlar ebnle 1 yıldır mücadele veriyor fena taktım ona kafayı ayoll finalde geberse diye bakıyorum :A :A :A

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Yaşlı değil olgun diyelim biz ona, çocuk senin Aras'ındır :A

Çağatay, Hazal'ı kariyerinin zirvesine çıkarırken Aras batırdı kızın kariyerini, ekranlara dönemez oldu :A Ne uğursuz herifmiş bu böyle :A @Çiğdem- @MasacRE-
Aras değil, Acun'un yüzünden o. :T: TV8'de olmasaydı dizi güzel reytingler alacaktı, ilk sezon TV8'e rağmen iyi gidiyordu çünkü. :X Olan Hazal'ımla Aras'ın uyumuna oldu. Harcadılar bu müthiş uyumu. :(
Ayrıca yeni sezonda dönüyor güzelliğim ekranlara Utanmazlar'la. :Z
12046917_949027311834982_1933137945563220218_n.jpg

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Aaa küçük bir dipnot daha. :X :X Ayrıca Hazal'ım Çağatay'ımı zirveye taşıdı. @Bully hiç inkar etme. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Aras değil, Acun'un yüzünden o. :T: TV8'de olmasaydı dizi güzel reytingler alacaktı, ilk sezon TV8'e rağmen iyi gidiyordu çünkü. :X Olan Hazal'ımla Aras'ın uyumuna oldu. Harcadılar bu müthiş uyumu. :(
Ayrıca yeni sezonda dönüyor güzelliğim ekranlara Utanmazlar'la. :Z
12046917_949027311834982_1933137945563220218_n.jpg
Bana ne bana ne uğursuz işte bu Aras :A Ayrıca Acun'un kanalında dizi çevirmek nedir ya :F Çağatay'ı örnek alsınlar nasıl da yapmış kariyer planlamasını, netflix'te dizi çeviriyor adam :Z

Utanmazlar inşallah utandırmaz Hazal'ını :p :A

Hazal'ın Çağatay'ın yükselişindeki payını inkar edemeyiz tabii, severim zaten ben Hazal'ı :A

AŞK dizisinde de gitti kötü senaryo seçti mesela, orda da yazık etti kendine. ss

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Bana ne bana ne uğursuz işte bu Aras :A Ayrıca Acun'un kanalında dizi çevirmek nedir ya :F Çağatay'ı örnek alsınlar nasıl da yapmış kariyer planlamasını, netflix'te dizi çeviriyor adam :Z

Hazal'ın Çağatay'ın yükselişindeki payını inkar edemeyiz tabii, severim zaten ben Hazal'ı :A

AŞK dizisinde de gitti kötü senaryo seçti mesela, orda da yazık etti kendine. ss
Ahah. :F Neyse ki yanlışından döndü artık Acun, bir daha dizi piyasasına girmesin mümkünse. :p

Güzel bir iş çıkacağına inanıyorum. Umarım partneri de oyunculuğu ve fiziği iyi bir isim olur. :X Bekliyoruz gelişmeleri. :rolleyes:

AŞK o senaryoya rağmen izleniyordu. :X Kanal D 5 reyting almasına rağmen bitirdi. Şimdi 5 reytinge muhtaç. Bakıyorum 2 - 3 alan dizilere bile yeni sezon kararı veriyor. Kanal D zaten AŞK'ın yayınlandığı yıl çok saçma sapan kararlar alıyordu. :T: Şimdi yine bir düzelme var Allah'tan. :X

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

Araya girmek gibi olmasın ama belirtmek istedim. Çağatay'ın şuana kadar oynamış olduğu tüm diziler tuttu. Adını Feriha Koydum, Medcezir ve İçerde. :A Şimdide Netflix'in dizisinde oynayacak, onun tutmama ihtimali yok zaten. :A